Report this app

Description

ACDSee Indir - Güncellendi 2022

Hisse senedi Windows Fotoğraf Görüntüleyicisinin çok yavaş olduğunu düşünüyorsanız, ACDSee Free’yi denemek isteyebilirsiniz. ACDSee Free,   onu yavaşlatan bir sürü çan ve ıslık içermeyen basit bir fotoğraf görüntüleyicidir .

Bulma, sıralama, taşıma, düzenleme ve paylaşma — fotoğrafçılık iş akışınızda tam uzmanlık için ihtiyacınız olan her şey burada, parmaklarınızın ucunda. Resimlerinize derecelendirmeler, hiyerarşik anahtar kelimeler, kategoriler ve konum verileri ekleyin. Görsel etiketler veya özelleştirilebilir renk etiketleriyle daha fazla işlenmek üzere fotoğrafları hızla tanımlayın.

ACDSee Mobile Sync ile, kablosuz olarak ve anında  mobil cihazınızdan doğrudan ACDSee Photo Studio’ya fotoğraf ve video gönderebilirsiniz  ! Sadece seçin ve gönderin. İPhone ve Android’de mevcut  olan ACDSee Mobile Sync uygulaması, sizin göndermenize gerek kalmadan hangi fotoğrafların gönderildiğini takip eder. Esnek seçim seçenekleri ve yapılandırılabilir dosya adları ve alt klasörlerle sürecinizi yakınlaştırın.

ACDSee Yenilikler:

Yüz Algılama ve Yüz Tanıma
Organizasyon hiç bu kadar kişisel olmamıştı. ACDSee’nin Yüz Algılama ve Tanıma aracı, fotoğraflarınızdaki insanları bulacaktır, böylece hızlı arama için kişileri adlandırabilirsiniz. Fotoğrafları müşteriye, aile üyesine veya ilgilendiğiniz kişiye göre farklı tutun. ACDSee, hangi isimleri hangi yüzlere koyacağını anında öğrenecek, hatta olası eşleşmeleri önerecek. Fotoğrafları adsız, otomatik olarak adlandırılmış ve önerilen adlara göre arayarak zahmetli manuel göz atma işleminden saatler kazanın. Ardından, güvenliğini sağlamak için fotoğraflarınıza yüz verilerini yerleştirin.

Fotoğrafları düzenle
Hassas filtrelerden oluşan bir araç setiyle ince ayarlı ayarlamalar uygulayarak sahada elde edemeyeceğiniz mükemmel koşulları elde edin. Kırpma, çevirme, yeniden boyutlandırma ve döndürme araçlarıyla geometrik kusurların üstesinden gelin. Kusurları, kırmızı gözü, bulanıklığı, gürültüyü ve netliği düzeltin. Metin, kenarlık, vinyet, filigran ekleyerek ve hatta resminizin üzerine çizerek her şeyi canlandırın. Resimlerinizin etkilemek istediğiniz çok küçük kısımlarını seçin. Fotoğraflarınızı tam olarak olmasını istediğiniz gibi yapmak için özel efektler, değişiklikler ve iyileştirmeler üzerinde fırçalayın.

Zahmetsiz Dijital Varlık Yönetimi
Bulma, sıralama, taşıma, düzenleme ve paylaşma — fotoğraflarınız üzerinde tam bir ustalık için ihtiyacınız olan her şey  iş akışı tam burada, parmaklarınızın ucunda. Resimlerinize derecelendirmeler, hiyerarşik anahtar kelimeler, kategoriler ve konum verileri ekleyin. Görsel etiketler veya özelleştirilebilir renk etiketleriyle daha fazla işlenmek üzere fotoğrafları hızla tanımlayın.

ACDSee Mobile Sync ACDSee Mobile Sync
ile, fotoğrafları ve videoları mobil cihazınızdan doğrudan uygulamaya kablosuz olarak ve anında gönderebilirsiniz! Sadece seçin ve gönderin. İPhone ve Android’de mevcut olan ACDSee Mobile Sync uygulaması, sizin göndermenize gerek kalmadan hangi fotoğrafların gönderildiğini takip eder.

ACDSee Light EQ ™
ACDSee’deki bu patentli teknoloji, diğerlerini etkilemeden görüntülerdeki belirli alanlardaki aydınlatmayı ayarlamayı mümkün kılar. Aynı anda çok karanlık alanları aydınlatabilir ve çok parlak alanları koyulaştırabilirsiniz. Ön plandaki konu arkadan aydınlatılmışsa, arka planı patlatmadan o konuyu kolayca aydınlatabilirsiniz.

RAW Desteği
Sıkıştırılmamış RAW resimlerinizi ACDSee Photo Studio Home’un Görüntüleme Modunda görüntüleyin. 500’den fazla kamera için dahili RAW desteği ile RAW dosyalarınızı kolaylıkla görüntüleme özgürlüğüne sahip olacaksınız.

Uyarlanabilirlik ve Güvenlik
Ekipten dosyaları Dropbox  ™ veya OneDrive  ™ üzerinden alın  veya  Yönet modunda bulut senkronizasyon kök sürücülerine doğrudan erişim ile mevcut çalışmayı yedekleyin.

Dosyalarınızı Birçok Sepete Koy
Sabit sürücünüzün her yerinden görüntüleri ve ortam dosyalarını toplamak ve tutmak için beş adede kadar görüntü sepeti oluşturun. Görüntü sepetlerini ayrı ayrı adlandırın ve içeriklerini kolayca görüntülemek, düzenlemek veya paylaşmak için kullanın.

Geliştirilmiş Anahtar Kelime Yönetimi
ACDSee artık çeşitli kullanılabilir örnek hızlı anahtar kelime kümeleriyle önceden yüklenmiş olarak geliyor. Anahtar kelime listelerini dışa aktarın ve diğer kullanıcılarla paylaşın. Yerleşik anahtar kelime listelerini içe aktararak saatlerce manuel girişten tasarruf edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.