Age of Empires 3 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Age of Empires 3 Indir - Güncellendi 2022

Oyun İncelemeleri

Age Of Empires III, kalite ve cila veren üçlü A  RTS’dir . Türü tanımlayan en iyi akıllardan bazıları, en iyi yaptıkları işi yapmak için birkaç yıl geçirmeye karar verdiklerinde olur. Ensemble Studios’un önceki oyunlarından herhangi birini oynadıysanız, burada tanıdık geleceksiniz. İnşa edilecek yerleşimler, toplanan kaynaklar, ordular işe alındı ​​ve yenilecek düşmanlar var.

Bu kez Yeni Dünya’dayız, oyuncular fatihi yapanların, kolonistlerin ve kaşiflerin rollerini üstlenerek, zenginlik ve güç için bozulmamış toprakları temizliyorlar. En azından çatışma modunda. Tek oyunculu kampanyanın ruh hali biraz daha özgecidir, birkaç yüz yıla yayılır ve sizi bir ailenin üç üyesinin Amerika’da dolaşırken ayakkabılarına sokar (veya bir noktada süet mokasenleri getirir). sonsuz yaşamın sırrını kötü gizli bir toplumun elinden uzak tutun.

Neyse ki, ayar yeni olan tek şey değil. Şüphesiz tahmin edeceğiniz gibi, bu oyunda Yerli Amerikalılar var. Tarihsel bir simülasyon olsaydı, muhtemelen bu zavallı insanları hastalıklı battaniyeleri satar, evlerinden çıkarır ve ‘tezahür kaderi’ olarak adlandırırsınız, ancak Ensemble akıllıca bu tatsızlığın çoğunu atmayı seçmenize izin verirdi. bunun yerine kabileler ile birlikte. Yerel bir yerleşim tarafından bir ticaret merkezi inşa edin ve askerlerini ve tıp adamlarını işe alabilirsiniz.

Resourcey

‘Ana şehir’ ve onun yükseltilebilir kart sistemi (bkz. ‘Güverte Ve Şehir!’) Eki ile artık malzeme sevkiyatı yapabilirsiniz (ana kaynaklar ahşap, yiyecek ve paradır), birlikler veya diğer güzellikler yeni koloninize gönderildi. Düşman birimlerini öldürdüğünüzde, düşman binalarını imha edip ticaret yolları kurduğunuzda deneyim puanları kazanacaksınız. Deneyim seviyeniz bir metre dolduğunda, bir gönderi için uygun olursunuz. Doldurmaya devam edin ve ofisten daha fazla freebies alacaksınız. İyi düşünülmüş bir sistemdir, aksi takdirde doğrudan bir RTS’den biraz farklı bir şey ekler.

Savaş mekaniği maalesef bu türden beklediğimiz şey. Birimlerle makas-kağıt-taş tarzı hiyerarşi var – pikemen yendi süvari, süvari yendi piyade, hafif piyade pikemen yendi – bu yüzden savaş taktikleri ve stratejisi hakkında düşünürken birçok kez yok. Oyun bunun yerine sizi kazanmak için düşmandan daha fazla birim veya sadece daha güçlü birimler edinmeye zorluyor. Kötüleri tıklayın, arkanıza yaslanın ve bekleyin. Sun Tzu’dan daha çok Güneş okuyucu.

Bu basit ve dürüstçe bu sefer daha fazlasını bekliyorduk. Yine de,  ilk seferinde Jamie Sefton’u Pro Evolution Soccer 5’de yenmekten biraz daha eğlencelidir  (olduğu gibi). Ve neden? Her şey sunumla ilgili.

Fizikselleşelim

İyi bir fizik motoru ve toplar sırf serinlik için bir reçetedir. Mükemmel ses tasarımına cömert bir yardım ekleyin ve tabağınızda bir lezzetli lezzet var. Top mermileri yere atlarken duman ve kıvılcımlar uçuyor. Binalara veya gemilere çarptıklarında etkileri gerçekten ikna edicidir. Odun parçaları havada dönüyor, toz bulutları kabarıyor ve duvar parçalanıyor. Topçu düşmanın piyadesinde açıldığında neler olduğunu anlamak bir dahi değildir. Diyelim ki, kısa bir süre sonra güzel gerçekleşen seviyelerde dolaşan talihsiz dostları izlemeye alışacaksınız.

İsterseniz ona stil üzerinde stil deyin, ama bizim için işe yarıyor. Oyunun gerçek maddesi, koloninizi inşa etme ve geliştirme, haritayı keşfetme, bir ordu edinme vb. Başladıktan sonra aldatıcı bir şekilde kolay ve çılgınca bağımlılık yapar

Yüzeyde basit, ancak altında tatmin edici derecede karmaşık –   tüm Empires Age serisi . Bu son bölüm, bazılarımızın umduğu devrimden ziyade başarılı formülün bir evrimidir, ancak bunun için Ensemble Stüdyolarını gerçekten suçlayamayız. Sonuçta, oyuncular önceki Yaş oyunlarını zevkle alıştırdılar ve bu onunla değişmek üzere değil. Kesinlikle şu anda orada en iyi görünen geleneksel gerçek zamanlı strateji oyunu ve daha da önemlisi oynamak için gerçek bir patlama. Boom!

Bir oyun üçüncü tam yinelemeye ulaştığında, yeni başlayanlar için dikkat çekici ve cazip bir oyun bekliyorum. Oyunu dengelemek ve cilalamak için üç şansa sahip olmak, oyunun çoğu yönü için sağlam bir deneyim sağlamalıdır. Age of Empire serisine baktığımızda, önemli oyun geliştirmeye doğru kesin bir eğilim var ve  Age of Empires III  işleri aynı yönde sürdürüyor. Temel RTS oyun öğeleri hala temsil edilmesine rağmen, Age of Empires serisine layık bir ek yapan birçok yeni öğe var.

Peki, ne değişti? İlk olarak zaman aralığı. Şimdi Sanayi Çağı boyunca Avrupa’nın Kuzey ve Güney Amerika’ya genişleme döneminden bahsediyoruz. Zaman dilimini daha da entegre etmek için yurtdışındaki gerçek şehriniz olan memleket gibi yeni işlevler eklendi. Malzemelerin veya silahların gönderilmesinin periyodik olarak gönderilmesini sağlayarak, zorlayıcı yerleşiminize malzemeleri aktarabilir. Belirli bir kaynakla sınırlı kalmanızı engelleyen ve oyunun ilerlemesini sağlayan kötü bir ek değil. Diğer bir ek, sabit gelir için kontrol edilebilen ticaret yoludur. Şahsen, en azından kaynak toplama hayranı değilim, bu yüzden şehirlerinizi mikro yönetme ihtiyacını azaltmaya yardımcı olan bu eklemeler çok takdir ediliyor. Ek olarak,

Başka birçok gelişme de var, ancak en dikkat çekici ikisi AI ve grafikler. Bu sefer yapay zeka tarafından umutsuz muharebelere birkaç kalabalık birim göndermek yerine daha odaklı saldırılar içeren kesinlikle daha fazla strateji var. Grafik güncelleme, daha ayrıntılı ve çeşitli ortamlar ve birim animasyonlarıyla da takdir ediliyor.

Age of Empires III  RTS türünde devrim yaratmıyor, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun. Bununla birlikte, geçmiş başarısıyla devam eder ve birincil olanları tamamlayan yeni oyun öğeleri sunar. Grafik yüz gerdirme de acıtmaz ve ona taze, canlı bir his verir. 24 kampanya misyonu ve çevrimiçi tekrar tekrar oynamanızla, RTS oyunlarından kaçınmadığınız sürece denemek istersiniz.

Cheat Engine 6.4 Indir

Youtubers Life Indir

Sleeping Dogs Indir

Kindergarten Indir

Euro Truck Simulator 2 indir

Pro Evolution Soccer 2015 Indir 

Assassin’s Creed 2 Indir 

Europa Universalis IV Indir

WinRAR 32- Bit Indir

Sims 3 Indir 

Assassins-Creed-Black-Flag-Indir

Battlefield 3 Indir

Battlefield 2 Indir

Medal Of Honor Indir 

Download links

Indir

How to install Age of Empires 3 Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Age of Empires 3 Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.