Age of Empires Definitive Edition Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Age of Empires Definitive Edition Indir - Güncellendi 2022

Oyun İncelemesi

1997’de Age of Empires ilk piyasaya çıktığında, babamın süper olduğu bir oyundu. O zamanlar bu tür oyunlara gerçekten girmedim, ama babam bu konuda çok heyecanlandığından aslında oyuna girdim. Bu noktada İmparatorluk Çağı serisinin 20 yaşın üzerinde olduğunu düşünmek çılgınca. Bunu kutlamak için Microsoft Studios, Age of Empires’ın Kesin Sürümü’nü yayınladı.

Klasik ve Trend Belirleyici

Age of Empires’ın etkisi hakkında konuşmak için 1997’ye geri dönmelisiniz. Bu, sıfırdan bir imparatorluk yaratmanıza ve çağlardan geçmenize ve imparatorluğunuzun geliştiğinden emin olmak için yapılması gerekeni yapmanıza izin veren bir oyundur. Bugünlerde böyle bir milyon oyun olduğunu biliyorum, ama Age of Empires bunu ilk yapanlardan biriydi. Kesinlikle ana akımın dikkatini çektiğini hatırladığım ilk kişi oldu.

Yeni Ne Var?

Tabii ki, orijinal İmparatorluk Çağı’nı gün içinde oynadıysanız, burada nostalji dizilerinizdeki römorkörlerden daha fazlası olup olmadığını bilmek isteyeceksiniz. En dikkate değer şeyler, her şeyden önce, elbette görsellerdir. Age of Empires: Definitive Edition bir 4K kat boya ile kaplanmış ve oldukça iyi görünüyor. Tabii ki, bunun 20 yaşında bir oyun olduğunu düşünmelisiniz, böylece yapabildikleri çok şey var. Ancak, iyileştirilmiş görsellerin, özellikle de ortamların hoş olduğunu düşünüyorum. 8 oyuncu savaşı var ve şu an sahip olduklarımızla biraz daha uyumlu şeyler yapmak için oyuna birkaç ince ayar yapıldı. Oyuna bazı yeni gruplar ve belki de bir tür yeni hikaye ekleyebilirlerdi ve bence bu hoş bir dokunuş olurdu.

İmparatorluğunuzu İnşa Etmek

Bu oyunda birçok farklı imparatorluk var. 19 tane var ve bir ton bina, insan ve mevcut öğeler olmasa da imparatorluğunuzu inşa etmek için fazlasıyla yeterli. Nerede olduğunuza bağlı olarak hangi kaynakların en değerli olduğuna bağlı olacaktır. Örneğin, su ile çevrili bir adadaysanız, ahşap, gemi inşa etmek için ihtiyaç duyduğunuz için değerli bir metadır. Seyahat için gemiler ve balık tutmak için gemiler, bu çok fazla ağaç olduğu için ahşap söz konusu olduğunda çatışmaların acımasız olabileceği anlamına gelir, ancak herkes onları ister! Tabii ki, karşılaştığınız çatışmalar, imparatorluğunuzun ne kadar yayıldığı, kime güvenebileceğiniz vb. Konusunda oldukça bilgili olmalısınız. Bakın, bu 20 yaşında bir oyun, bu yüzden modern bir Empires Çağı oyunu kadar derin değil, ama çok eğlendim ve bu oyunun daha zayıf tarafını sevdim.

Age of Empires: Definitive Edition, oyunu 90’larda oynadıysanız önerilmesi çok kolay bir oyundur. Eğer bir strateji oyunu hayranı iseniz ve bu serinin nereden başladığını merak ediyorsanız bence biraz eğleneceksiniz. Size bunun 20 yaşında bir oyun olduğunu söyleyeceğim ve güzel görseller dışında bir oyun bakış açısından 20 yaşında bir oyun gibi hissettirecek.

Artıları:

  • Geliştirilmiş grafikler çok güzel görünüyor
  • Asmak kolaydır
  • Serinin nereden başladığını görmek harika
  • Çok bağımlılık yapar
  • Bir bütçe fiyatı için satılıyor

Eksileri:

  • 20 yaşında bir oyun gibi geliyor
  • Bazıları için oldukça çıplak kemikler ve temel görünebilir

Assassin’s Creed Unity Indir

Subnautica Indir

Tomb Raider Indir

Rust Indir

Spider Man Indir

Euro Truck Simulator 1 Indir

Rise Of Nations Indir

Microsoft Office 2007 Indir 

W2K15 Indir 

The Amazing SpiderMan Indir 

Cat Goes Fishing Indir

PC Building Simulator Indir

Far Cry 5 Indir 

Spore Collection Indir

Driver San Francisco Indir

Total War Rome II Indir

Poly Bridge Indir 

Just Cause 3 Indir

Farming Simulator 2013 Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.