Aimp Player Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Aimp Player Indir - Güncellendi 2022

AIMP popüler bir medya oynatıcı ve  ses  düzenleyicisidir.  Windows PC’nizde sesi yönetmek, düzenlemek ve oynatmak için çok çeşitli araçlar sunar  . Programın gelişmiş özelliklerini keşfettikten sonra, en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarmak için önemli bir yazılıma dönüşür. AIMP  32-bit dijital ses ve 20+ dosya formatlarını destekler . Dahası, programı bir formattan diğerine dönüştürmek için programı kullanabilirsiniz. AIMP ayrıca Winamp  eklentileri ile özelleştirilebilir  . Hafif bir araç, kullanımı ücretsizdir ve sistem performansını etkilemeyen sıkıştırılmış bir dosya olarak gelir.

MÜZIĞINIZIN TADINI ÇIKARMAK IÇIN BIRÇOK ÖZELLIK!

GOM Audio  ve  KMPlayer’ın aksine  , AIMP sadece bir ses çalar değildir. Çalma listeleri oluşturmayı ve MP3 etiketlerini değiştirmeyi kolaylaştıran kapsamlı bir ses düzenleyicisi olarak hizmet eder  . AIMP size müzik dosyaları, temalar ve kısayol tuşları üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Programın DSP Yöneticisi , oynatma sırasında çok çeşitli ses efektlerini destekleyen 18 bantlı bir grafik ekolayzer ile birlikte gelir.

AIMP KULLANIMI KOLAY MI?

Çoğu medya oynatıcı aynı görünmekle birlikte, AIMP benzersiz bir arayüze sahiptir. İlk bakışta dağınık görünse de, birkaç saat içinde ayrıntılara alışacaksınız. AIMP’nin tipik bir Windows aracından farklı göründüğünü söylemek yanlış olmaz. Aslında, bir Linux ve Mac uygulaması arasında bir karışım gibi görünüyor.

AIMP’de müzik çalmaya başladığınızda, sadece programa bakmaya devam etmeyeceksiniz. Ancak, arayüzle oynamak için biraz zaman harcamak istiyorsanız, çok sayıda görselleştirme koleksiyonu var.

Ayrıca, AIMP pencereyi en aza indirmenin benzersiz bir yolunu kullanır. Görev çubuğunda görünmek yerine, program tamamen kaybolur ve ekranın sol alt köşesindeki küçük bir sekmede gösterilir. Sekme yalnızca fare imlecini üzerine getirdiğinizde görünür.

AIMP  birden fazla çalma listesini desteklediğinden , çok çeşitli müzik kategorilerini ve kolaylıkla yönetebilirsiniz. Ses dönüştürücü ve oynatma seçenekleri  açıkça gösterilir ve kısayol tuşları ile sayesinde navigasyon olabilir. Bu kısayollar için birkaç özelleştirmeyle, kontrolleri size uygun şekilde kullanabilirsiniz.

AIMP ÇALMA LISTELERINI NASIL YÖNETIR?

Her müzik çalar için çalma listeleri en önemli bileşendir. Çalma listelerini manuel olarak seçebilmenize rağmen, AIMP size ‘Akıllı Çalma Listesi’ özelliğini kullanma seçeneği sunar. Çok  fazla çaba harcamadan ruh halinize ve tercihlerinize uyacak bir çalma listesi oluşturmak için kullanılabilir  . Ek olarak, AIMP, ALLPlayer gibi popüler programlarda eksik olan bir özellik olan  internet radyo istasyonlarını dinlemek için kullanılabilir  .

Diğer ilginç özellikler arasında bir  ses dönüştürücü, çalar saat ve daha fazlası yer alır . Normal bir uygulama gibi çalışmanın yanı sıra, AIMP taşınabilir bir versiyonda mevcuttur. Bir USB sürücüsüne indirip yükleyebilir ve uygulamayı herhangi bir Windows 10 masaüstünde veya dizüstü bilgisayarda kullanabilirsiniz. AIMP ayrıca zift, tempo ve hız ayarlarıyla oynamanıza izin verir.

HACIM NORMALLEŞTIRME VE KARIŞTIRMA SEÇENEKLERI VAR MI?

Ses Düzeyi Normalleştirme ‘özelliğiyle, ses parçalarındaki belirli desibel düzeylerinden bağımsız olarak dengeli sese erişebilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, bir izdeki desibel değeri ses yüksekliği sınırını belirler. Çoğu müzik parçasının desibel değeri 93 ile 96 arasındadır.

AIMP’deki ‘Normalleştirme’ özelliği ile  sabit bir ses seviyesinin keyfini çıkarabilirsiniz . Bu, video  dosyalarının yönetiminde oldukça yararlı olabilir  , çünkü diyaloglar arka plan gürültüsü ve düşük seviye seslerden etkilenebilir. AIMP’nin ‘Normalleştirme’ özelliğini kullanırken ses seviyesini birden fazla ayarlamanız gerekmez.

Benzer şekilde, ‘Karıştırma’ özelliği parçalar arasındaki yumuşak geçişlerle ilgili çeşitli ayarları yapmanızı sağlar. Program, bir önceki parçanın sesini bir sonrakiyle karıştıran inanılmaz bir özellik ile birlikte geliyor. Çoğu durumda, bir parçanın ilk birkaç saniyesi ses içermez. Müzik yavaş yavaş aldığından, AIMP’nin ‘karışık’ bir parça oluşturmak için iki dosyayı birleştirmesi daha kolaydır.

Tıpkı başlangıçta olduğu gibi, çoğu şarkının son kısmında ses yoktur. Bu özelliği kullanırken, tek bir büyük dosya oluşturmak için benzer parçaları birleştirebilirsiniz. Bu özellik sayesinde, en sevdiğiniz müziğin sürekli çalınmasında sessiz saniyelerin keyfini çıkarabilir ya da çok az sürebilir. Basit bir ifadeyle, belirli bir şarkının bitişi bir sonrakinin başlangıcına karışır. Genel olarak, size çok daha iyi bir deneyim sunar.

HAFIF CILT SEÇENEKLERINI KULLANIN

Karşılaştırıldığında  JetAudio  ve  Media Player Classic AIMP cilt seçeneklerinin geniş bir yelpazede ile birlikte gelir. Varsayılan renk düzeni turuncu olsa da, Azure tabanlı Windows temasına uygun bir şey bulmak isteyebilirsiniz. Program size ‘Seçenekler’ bölümünden erişilebilen birçok seçenek sunar. Renk çubuklarına sahip bir kaydırıcı gördüğünüzde, doygunluk düzeylerini ve temaları yönetmek için kapsamlı bir renk spektrumu arasından seçim yapabilirsiniz.

Şüphesiz, AIMP mükemmel bir medya oynatıcıdır ve size  çok çeşitli özellikler sunar . Diğer popüler programların aksine, sadece bir müzik çalar değil, aynı zamanda Windows bilgisayarınızda bir ses düzenleyici olarak hizmet eder. Kullanımı ücretsiz ve hafif olduğu için herhangi bir kayıt veya abonelik seçeneği hakkında endişelenmenize gerek yok.

MÜZIĞINIZI DÜZENLEMEK IÇIN MÜKEMMEL SEÇIM!

AIMP, çoklu çalma listeleri, codec bileşenleri ve dosya biçimlerini destekleyen, özelliklerle dolu bir müzik ve medya oynatıcıdır  . Basit ve temiz bir arayüz ile programın kullanımı kolaydır ve 32 bit ses dosyalarını yüksek kaliteli sesle işler. Ayrıca  , optimum ses kalitesi ve efektler sağlayan 18 bantlı bir grafik ekolayzer de vardır. AIMP Android’de de mevcuttur.

Winamp’tan çeşitli işlevleri AIMP’ye genişletebilirsiniz. Bunlardan bazıları DSP, Giriş ve Gen eklentilerini içerir. Kısayol tuşlarının özelleştirilebildiğinden bahsetmeye değer, bu da kısayollar konusunda size daha fazla esneklik sağlar. Son olarak, AIMP MP3, WAV, OGG, WMA ve diğer formatlardaki dosyaları yakalamanızı ve dönüştürmenizi sağlar  .

Leave a Reply

Your email address will not be published.