Report this app

Description

ALZip Indir - Güncellendi 2022

ALZip, hız ve kullanım kolaylığı için tasarlanmış tek noktadan arşivleme ve sıkıştırma programıdır. Diğer büyük yardımcı programlardan daha fazla sıkıştırma ve arşivleme formatı desteği ile ALZip, ihtiyacınız olan tek ZIP yardımcı programıdır. ALZip 8.0, daha iyi sıkıştırma oranı ve tam Unicode desteği sağlayan kendi dosya biçimi “EGG” yi sağlar. Ayrıca ALZip, bozuk bir dil dosyasını orijinal diline dönüştürür. Kullanıcılar 40 arşiv ve sıkıştırma dosyası formatını açabilir, CD görüntü dosyalarını (ISO, BIN) açabilir, sanal CD dosyalarını (LCD) açabilir, 8 arşiv oluşturabilir ve dosya formatlarını sıkıştırabilir. ALZip başka harika işlevler de sağlar: kendiliğinden açılan dosyalar (EXE) oluşturma, kolay aktarımlar için dosyaları bölme, AES-256 ile dosya şifreleme, anti-virüs yazılımını entegre etme, ALZip komut satırı işlevleriyle görevleri otomatikleştirme ve daha fazlası.

ALZip  , doğru kullanıldığında kendi kategorisindeki daha profesyonel gelişmelerle karşılaştırılabilecek bir programdır. Sıkıştırılmış dosyalarla hayatı kolaylaştırmak için geliştirilmiş çeşitli yardımcı programlar ve araçlar sağlayan basit bir arayüze sahip bir  dosya sıkıştırıcı / genişleticidir .

DOSYALARI SIKIŞTIRMAK IÇIN GÜÇLÜ BIR PROGRAM KEŞFEDIN

Program,  aşağıdakileri vurgulamaya değer 40’tan fazla farklı formatla uyumludur  :  ALZ, ZIP, ACE, 001, XIP, BZ2, JAR, ISO, LCD, MIM, RAR, PAK ve TGZ .

ZIP dosyalarında herhangi bir hatanın varlığını kontrol eden bir sisteme, bozuk dosyaları onarmak için bir araca, herhangi bir tehdide karşı antivirüsünüzü entegre etme kapasitesine, AES-128bit / AES-256bit şifrelemeyi kullanarak şifreler oluşturmak  için bir sisteme  ve bir seçeneğe sahiptir. sıkıştırılmış bir dosyayı çeşitli küçük gülümsemelere bölmek için.

Programın grafik kullanıcı arabirimi, içerdiği simgeler nedeniyle biraz komik, ancak  bu, programın daha az güçlü olduğu anlamına gelmez .

ALZip  bir olan  sıkıştırma programı size fermuarlar ve RARlar gibi sıkıştırılmış dosyaları açmak için izin ve yararlı bir alternatiftir  WinZip .

ALZip, ZIP ve 40’tan fazla sıkıştırılmış dosya türü ile uyumludur, bu nedenle attığınız her şeyi kesinlikle açacaktır. Ancak bundan çok daha fazlası, ALZip sizin için otomatik olarak birini seçmek veya onu genel Windows dosyası olarak açmak yerine belirli bir dosyayı hangi programla açmak istediğinizi seçmenize izin verir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.