American Truck Simulator Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

American Truck Simulator Indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

Efsanevi Amerikan kamyonlarını deneyimleyin ve güneşli California, kumlu Nevada ve Grand Canyon State of Arizona’da çeşitli kargolar teslim edin. Amerikan Kamyon Simülatörü nefes kesen manzaralar ve Amerika Birleşik Devletleri çapında yaygın olarak tanınan yerler arasında bir yolculuğa çıkarıyor. Oyun mekaniği Euro Truck Simulator 2’nin son derece başarılı modeline dayanıyor ve SCS Software’den en büyüleyici oyun deneyimini yaratarak yeni özelliklerle genişletildi. American Truck Simulator, yerel navlun pazarına girmek için sizi bir sürücünün koltuğuna oturtarak, bir sahibi-operatör olmak için çalışmanızı sağlar ve ABD’deki en büyük nakliye şirketlerinden birini oluşturmaya devam eder.

Talimatlar

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın, UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. American Truck Simulator indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasını sağ tıklayın ve “American.Truck.Simulator.v1.37.1.1.ALL.DLCs.zip” e tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmanız gerekir. buraya gel  ).
  4. American Truck Simulator klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Amerikan Kamyon Simülatörü Bedava İndir

American Truck Simulator Free Download’u doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

AMERİKAN KAMYON SİMÜLATÖRÜ (V1.37.1.1 ve TÜM DLC’LER)
BOYUTU: 4.22 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Windows 7 64-bit
  • İşlemci:  Çift çekirdekli CPU 2.4 GHz
  • Bellek:  4 GB RAM
  • Ekran  Kartı : GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
  • Depolama:  3 GB kullanılabilir alan

London 2012 Indir

Solidworks Indir 

The Rings Battle For Middle Earth 2 Indir 

Red Alert 3 Indir

The Sims 2 Indir

Watch Dogs Indir 

Far Cry 4 Indir

Dead Island Indir

Spiderman 2 Indir 

Download links

Indir

How to install American Truck Simulator Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded American Truck Simulator Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.