Report this app

Description

AnyDesk Indir - Uzak Masaüstü Programı - SaglamIndir - Güncellendi 2022

Uzak masaüstü uygulamaları, bir mesafedeki bilgisayar sorunlarına yardımcı olmayı çok kolaylaştırır, ancak bazı uygulamalarda bağlantı kurmak sıkıcı olabilir. Genellikle işlem IP’leri, bağlantı noktalarını belirtmeyi içerir ve bir numarayı yanlış alırsanız hiçbir şey işe yaramaz. Neyse ki, günümüzde birçok alternatif var. En iyi örneklerden biri AnyDesk. Bu basit ve hafif uygulama, neredeyse anında diğer bilgisayarlar üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar. En iyi yanı, yol boyunca herhangi bir yapılandırma yapmanız gerekmemesidir.

Uygulama kutudan çıkar çıkmaz çalışır. Tek yapmanız gereken, yürütülebilir dosyasını indirip çalıştırmaktır. Hiçbir kurulum süreci yoktur ve herhangi bir özel gereksinimi karşılamanız gerekmez. AnyDesk Lite, Professional ve Enterprise sürümlerinde gelir ve ayrıca tamamen işlevsel bir ücretsiz sürüm de bulabilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü bir web tarayıcısına benzer. Pencerenin sağ üst kısmındaki bir simgeyi tıklatarak ayrı sekmelerde birden çok bağlantı kurabilir ve bir açılır menü görüntüleyebilirsiniz. Açığa çıkan seçenekler ekran görüntüsü almak, Ctrl + Alt + Del komutlarını göndermek ve daha fazlası için seçilebilir.

Bir bilgisayarı uzaktan kontrol etmek istiyorsanız, her iki makinede de AnyDesk’i çalıştırmanız gerekir. Başlatıldığında, üzerinde çalıştığı bilgisayar için benzersiz bir kimlik oluşturur. Kimlik, uzak bilgisayarın kimliğini yazabileceğiniz bir giriş alanının yanı sıra doğrudan ana kullanıcı arabiriminde görüntülenir. Bilgisayar kimliğini belirtmek ve bir düğmeyi tıklatmak bağlantı kurmak için yeterlidir. Varsayılan olarak, diğer uçtaki kullanıcının bağlantınızı kabul etmesini beklemeniz gerekir, ancak uygulamayı ana bilgisayarda kullanıcı müdahalesi yerine şifre isteyecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Bir bilgisayara bağlandıktan sonra, uzak kullanıcı bilgisayar üzerinde kontrol sahibi olmanıza, ses duymanıza, panoya erişmenize ve panoya erişmenize veya o bilgisayardaki klavyeyi ve fareyi engellemenize izin vermek için birkaç seçenek işaretleyebilir. Bir bilgisayara ilk kez bağlandıktan sonra, uygulama ayarlarını kaydedecektir.

Ana arayüzde, farklı bir sekmede ek ayarlar yapılabilir. Yukarıda belirtilen izinlerden bir veya daha fazlasını yapabilir, bağlantının kalitesini ve performansını dengeleyebilir, donanım hızlandırmayı etkinleştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Artıları:
Makineye sahip olmasanız bile uzak bilgisayarlara yalnızca birkaç saniye içinde bağlanabilirsiniz. Uygulama, ayrı sekmeler üzerinde birden fazla bağlantı kurmanızı sağlar. Ayrıca, AnyDesk size çok çeşitli kullanışlı seçenekler sunar.

Eksileri:
Bahsedilmesi gereken belirgin bir dezavantaj yoktur.

AnyDesk ile tek bir tıklama ile diğer bilgisayarlar üzerinde kontrol sahibi olabilir ve onları tam önünüzdeymiş gibi kullanabilirsiniz.

AnyDesk’i buradan ücretsiz indirebilirsiniz  .

CS GO Indir

Counter Strike 1.8 Indir

Internet Cafe Simulator Indir

Hearts of Iron 4 Indir

PES 2019 Indir

Call of Duty Modern Warfare Indir

Mafia 2 Digital Deluxe Edition Ücretsiz İndir

Euro Truck Simulator 2 Indir

Half Life Indir

Outlast Indir

CS 1.6 Indir

Gta Vice City Indir 

PES Pro Evolution Soccer 2013 İndir

Sağlam Indir

GTA 5 Indir

Need For Speed Underground İndir

VLC Player Indir

Zona Indir 

Virüs Programı Indir 

Download links

Indir

How to install AnyDesk Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded AnyDesk Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.