ARK Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

ARK Indir - Güncellendi 2022

K sizi tarih öncesi dünyanın zorlu koşullarına geri getiriyor. İnşaatlar için malzeme ve hayatta kalmak için yiyecek toplayın ve vahşi doğayı evcilleştirmeye çalışırken dünyayı keşfedin.

Hayatta kalmak için savaşın

Sert tarih öncesi dünyasında yalnız kalabiliyor musunuz yoksa şansınızı çok oyunculu bir sunucuda test etmeyi mi tercih edersiniz?

Oyun konsol sürümü ile aynı başlar – karakter özelleştirme. Tarih öncesi zamanlara geri döndünüz ve eski dünyada hayatta kalmak ve hakimiyet için savaşmalısınız. ARK Survival oynamaya başlayın ve eski zamanların tehlikeli hava koşullarını ve tehlikeli ortamını deneyimleyin. Çeşitli tarih öncesi hayvanlarla etkileşim kurun, ancak dev dinozorlara dikkat edin. Bölgenizdeki tek avcı veya tek insan siz değilsiniz. Diğer oyuncuların kabilelerini arayın ve birlikte bir üs inşa edin.

Bu oyunda grafikler muhteşem. Mobil bir oyun oynadığınızı unutabilirsiniz. ARK’da da yapılacak çok şey var. Basit yapılar için taş ve odun toplayarak başlıyorsunuz, ancak zamanla hareketsiz bir yaşam tarzı için göçebe yaşam biçimini terk edeceksiniz.

Çiftlikleri, güçlü duvarları inşa et ve yerleşimin gelişmesini izle. Günlük görevlerde size yardımcı olmak ve düşmanlara karşı savaşmak için dinozorlarla arkadaş olun, evcilleştirin ve eğitin. Mümkün olduğu kadar çok sayıda hayvan yakalamak ve daha sonra onları üreyebilir.

Grafikler ve zengin içerik bu uygulamaya karşı çalışır. Telefonunuz iş yükünü karşılamayabilir ve bu da bir kilitlenmeye neden olabilir. Oyunda içerik yok, ancak bazen küçük ekranlarda koordine etmek zor. Ayrıca dinozorların üremesi için on bir gün sürebilir, bu da üreme sürecinin uzun bekleme süreleri nedeniyle buna değmeyeceğini hissettirir.

Kusurlarına rağmen, ARK Survival Evolved, oyuncuyu sıkmayacak eğlenceli bir oyundur.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Bu oyun Android 7 ve üstü gerektirir. En az 3 GB RAM ve Vulkan desteği olan dokunmatik ekranlı Android cihazlarda oynatılabilir.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Evet. Piyasada daha fazla hayatta kalma mobil oyunu var. Hepsinin ARK görselleri ve içeriği yok, ancak sisteminiz için daha az külfetli. Oceanborn, bu başlık olarak tüm gerekli işçilik ve hayatta kalan öğeleri yakalamayı başarıyor, ancak cihazınızın çökmesine neden olmadan.

Bizim almak

ARK Survival Evolved, sadece birkaç saatten daha fazla eğlence sunuyor. Geniş içerik sizi günlerce meşgul edecek ve grafikler inanılmaz.

Crysis 3 Indir

Farming Simulator 19 Indir

UTorrent Indirme

Call of Duty Modern Warfare 3 Indir

Red Dead Redemption 2 Indir

Max Payne 3 Indir 

Call Of Duty Black Ops 2 Indir

Slime Rancher Indir

Mount & Blade II: Bannerlord Indir

Download links

Indir

How to install ARK Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded ARK Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.