Asphalt 8 Airborne – Eğlenceli Gerçek Araba Yarışı Oyunu İndir

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Asphalt 8: Airborne, dünyanın en hızlı arabalarından bazılarının direksiyonuna geçebileceğiniz ve dünyanın her yerinden kolayca tanınabilen çeşitli manzaralardan geçebileceğiniz ve tüm bunları imkansız hızlarda imkansız atlamalar gerçekleştirebileceğiniz bir yarış oyunudur.

Asphalt 8 Airborne - Eğlenceli Gerçek Araba Yarışı Oyunu İndir

Oyun, bazılarını Ferrari, Lamborghini ve Aston Martin gibi şirketlerden bildiğinizden emin olduğunuz kırktan fazla arabadan oluşan bir filoya sahiptir. Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX ve Pagani Zonda gibi modellere dikkat edin.

Buradaki oyunun adı çeşitliliktir ve bu nedenle Asphalt 8: Airborne ayrıca etkileyici miktarda parçaya sahiptir. Diğer egzotik bölgelerin yanı sıra Venedik, Fransız Gine, İzlanda ve Nevada çölünde yarışabilirsiniz. Her biri özenle oluşturulmuş ve onları hem benzersiz hem de tanıdık kılan unsurlar içeriyor.

Tek oyunculu şampiyonalara ve diğer yarışlara ek olarak, Asphalt 8: Airborne, çevrimiçi sıralamalar sayesinde dünyanın en iyi sürücüsünün kim olduğunu öğrenebileceğiniz çok oyunculu bir moda sahiptir. Hatta hayalet modunda arkadaşlarınızın en iyi zamanlarında yarışabilirsiniz.

Grafiksel olarak, Asphalt 8: Airborne, serinin geri kalanı gibi – nefes kesici. Yüksek çözünürlüklü bir ekran kullanıyorsanız bu özellikle belirgindir: modeller ve dokular bir PC veya konsol oyununda yerinde olmaz.

Asphalt 8: Airborne gerçekten eğlenceli bir sürüş oyunudur. Geliştiricisi Gameloft Barcelona, ​​Android yarış oyunları söz konusu olduğunda çıtayı yükseltiyor.

tarafından Nelson de Benito

ANDROID’DEKİ EN İYİ ON YARIŞ OYUNU Sanal yarışlara katılma fırsatını ilk kez 70’lerde yakaladık. Taito, Atari, Nami ve SEGA, bu canlı video oyunları türüne ilk hayat verenlerdi. Tıpkı yıllar önce atari salonlarındaki birçok çocuk gibi, bugün de mobil cihazınızdan yüksek hızlı yarışlara katılabilirsiniz. Doğru olanı bulmanıza yardımcı olmak için Android’de bulunan en iyi yarış oyunlarının bir listesini oluşturduk. Hepsi ücretsiz ve bin lastiği yakacak kadar heyecanı var.

Asfalt 8 Açıklaması

YER ÇEKİMİNİ TOZA BIRAKIN
En iyi Android atari yarış oyunu serisi yeni bir dönüm noktasına ulaşıyor! Yepyeni bir fizik motoru tarafından desteklenen yoğun bir sürüş deneyiminde dinamik, yüksek hızlı hava akrobasi hareketleri gerçekleştirin!

LÜKS RÜYA ARABALARI
• 95’ten fazla yüksek performanslı araba (%80’i YENİ!)
• Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX ve Pagani Zonda R, Lamborghini Aventador ve Audi R8 LMS Ultra gibi en iyi lisanslı üreticiler ve modeller
• Yeni kaydedilen yüksek – gerçekçi ses daldırma için aslına uygun araba motoru sesleri

HAVADAN KALDIRIN
• Rampalara çıkın ve yarışı yukarıda
yapın • Namlu yuvarlanma ve vahşi 360º atlayışlar yapın
• Havada manevra yapın, yarış sırasında akrobasi hareketleri yapın

YENİ EGZOTİK LOKASYONLAR

• Venedik, San Diego Limanı, İzlanda, Nevada Çölü, Dubai ve diğer heyecan verici yerler gibi 13 farklı ortamda yarış!

• Kariyer modunda orijinal ve ayna varyasyonları bulunan tüm parçalar

• Çok sayıda gizli kısayolu keşfedin

HIZ FREAKS İÇİN YENİ ÖZELLİKLER
• Kariyer modunda 9 sezon ve 300’den fazla etkinlik
• Yeni bir hız simülasyonu için yeni nesil gölgelendiriciler, gerçek zamanlı geometri yansıması ve diğer şaşırtıcı efektler sayesinde çarpıcı görseller!
• Daha önce görmediğiniz kadar ayrıntılı bir hasar sistemi
• Yeni Infected ve Drift Gate oyun modlarına göz atın

EŞ ZAMANLI ÇOK OYUNCULU VE HAYALET MÜCADELELERİ
•12 rakibe kadar eşzamanlı çok oyunculu aksiyon!
•En sevdiğiniz arabalarda eşzamansız yarışlarda arkadaşlarınıza meydan okuyun •
Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla ve sürücülerle yeni skor tablolarındaki puanları karşılaştırın
•Yarış başarılarınızı paylaşın ve en yüksek hız makinesi olduğunuzu kanıtlayın

RUHUNUZU HAZIRLAYACAK MÜZİK
•Oyununuz için inanılmaz lisanslı müziğin yürek hoplatan bir karışımı
•Bloc Party, Mutemath ve The Crystal Method’dan gerçek parçalar içeren!

Asphalt 8: Airborne for Android Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplar

S1: Oyunun boyutu nedir?

– Yüklenen oyun 1,6 GB alır, ancak kurulum işlemi için cihaz 2,5 GB veya daha fazlasına ihtiyaç duyar (hem kurulum hem de indirilen .xapk dosyası için). Kurulum tamamlandıktan sonra, lütfen Android cihazınızda indirilen dosyayı manuel olarak silin.

Not: XAPK, OBB önbellek verileri içeren APK’dir. Android işletim sistemi için XAPK Yükleyicimiz veya Windows PC için Pure APK Yükleme ile yükleyebilirsiniz.

S2: Asphalt 8: Airborne’u nasıl indirip kurarım?

Oyununuzu yüklemek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

1 – Asphalt 8: Airborne XAPK ve XAPK Installer’ı indirin. 

2 – SD Kartı veya telefonu XAPK Yükleyicide taradıktan sonra, oyunu kurabilir ve başlatabilirsiniz.

3 – Oyunu ilk kez açarken, bir sonraki adıma geçmek için Wi-Fi’ye geçmeniz istenecektir.

4 – Asphalt 8: Airborne başlamadan önce lütfen Gameloft’a yaşınızı söyleyin.

5 – Şimdi Android cihazınızda oynayabilirsiniz!

S3: XAPK oyununu yükledikten sonra “Geçersiz lisans” sorunu nasıl çözülür?

Asphalt 8: Airborne’u açtığınızda “Lisansı Kontrol Et” hata mesajını “geçersiz lisans” olarak görebilirsiniz. Asphalt 8: Airborne’un google play’den lisans doğrulamasına ihtiyacı var. Play Store dışında indirdiğiniz Asphalt 8: Airborne oyunu .xapk, lisans doğrulama dosyası eksik. Ve şimdi lisansı alabiliriz!

Asphalt 8 Geçersiz Lisans sorunu nasıl giderilir

– Google Play Store’a gidin ve Asphalt 8: Airborne’u bulun, bir süre indirilirken kur’a tıklayın, iptal edin.

– Google Play’de Asphalt 8’i şimdi ziyaret edin:  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM

– Android cihazınıza XAPK Installer ve Asphalt 8: Airborne XAPK dosyasını indirin. (XAPK dosyası, OBB verisi olan APK’dır)

– Asphalt 8: Airborne’u XAPK Installer ile yükleyin, sorun daha sonra çözülecektir.

Zaten Asphalt 8 oyununu yüklediyseniz, önce Uygulama verilerini temizlemeniz gerekir. Android Ayarlar> Uygulamalar> Tümü> Asphalt 8> Zorla durdur ve Verileri temizle seçeneğine gidin. Ardından Google Play’e Asphalt 8’i yükleyin, Asphalt 8’in kurulu olduğunu gördüğünüzde Android cihazınızı kapatın. Yeniden başlatın ve Asphalt 8’i açın, her şey düzeltilecek! Bu, çoğu EA Games, Gameloft Games için genel bir çözümdür 

S4: Galaxy Note 5’imde oyun çökmesi. Ne yapmalıyım? 

– En iyi performansla oynamak için lütfen GÜÇ TASARRUFU modunuzu kapatın ve cihazınızda Asphalt 8 ile aynı anda çalışan çok fazla arka plan işlemi olmadığından emin olun. 

Gerçek rüya arabaları ve aynı zamanda yarış simülasyonu meraklılarını da memnun edecek olağanüstü grafiklerle, ekstrem atari yarış hayranları için bir oyun.

Asphalt 8: Airborne artık MOGA Enhanced! Büyük perakendecilerde, taşıyıcı mağazalarda ve çevrimiçi olarak MOGAanywhere web sitesinde mevcuttur.

Asphalt 8 5.2.1a Güncelleme

2020/08/05
YENİ ETKİNLİKLERE KATILIN!
Harika etkinliklere katılma ve harika ödüller kazanma zamanı! Mazzanti Evantra ve Porsche 718 Cayman GT4 Clubsport dahil yeni Festivalleri yakalayın. ETKİNLİK TAKVİMİNE GÖZ ATIN!
Programa bakın ve etkinlikler hakkında bilgi alın, ayrıca katılın ve kazanma şansını asla kaçırmamak için hatırlatıcılar ayarlayın! ÖDÜLLERİNİZİ TAKİP EDİN!
Etkinliklerdeki tüm ödüller önce Gelen Kutusu bölümüne gidecek. Bundan sonra hazinelerinizi dilediğiniz gibi yeniden düzenleyebilirsiniz.

Download links

Indir

How to install Asphalt 8 Airborne - Eğlenceli Gerçek Araba Yarışı Oyunu İndir APK?

1. Tap the downloaded Asphalt 8 Airborne - Eğlenceli Gerçek Araba Yarışı Oyunu İndir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.