Report this app

Description

Hakkında daha ayrıntılı 

Asphalt Nitro, android cihazlar için bir araba yarışı oyunudur. Asphalt serisi 6, 7 ve Asphalt 8 gibi Asphalt serilerine zaten aşina iseniz, o zaman bu oyun, çok daha az yer kaplarken neredeyse benzer grafikler sunan ünlü yarış oyununun tonlanmış bir versiyonudur. Cihazınızın boş alanı azalıyorsa, bu araba yarışı oyunu tam size göre çünkü boyutu daha küçüktür, çalıştırmak için daha az şey gerektirir, ancak özellikler aynı kalır. Eşit grafik oluşturma ve üst düzey ses efektleri, yarış deneyimini sürükleyici ve eğlenceli hale getirir.

Asfalt Nitro Mod Apk İndir

 

Düşük kaliteli Android Telefonlarda asfalt Nitro yarışı

Oyun, bir dizi tek oyunculu ve çok oyunculu modlarla doludur. Oyuncular, ödüller ve oyun içi para kazanmak için şampiyon olarak ortaya çıkmalıdır. Yarışmanın her aşamasında tamamlanması gereken bir görev var. Asphalt Nitro, sürüş becerilerinizi ve akrobasi hareketlerinizi keşfetmeniz için şehirler arasında yarışırken tüm sınırları aşıyor. Asphalt Nitro’da tam bir yıldız seti elde etmek için her yarışın başında size farklı görevler verilir. İlk pozisyonu almanın yanı sıra 2 mükemmel koşu yapmanız gerekebilir. Ek bonuslar almak için 3 namlu rulosu yapın ve 500 metre sürükleyin. Belli sayıda rakibi devirmeniz ve mükemmel nitro yumruklamanız gerekebilir.

Nitro ile donatılmış ve güçlü yönlerine göre sıralanmış 20’den fazla egzotik spor araba modeli bulunmaktadır. Bazılarını kilidi açılmış ve yola çıkmaya hazır buluyorsunuz, bazılarını ise belirli modlarda zafer kazanarak veya parasını ödeyerek açmanız gerekiyor. Asphalt Nitro, uygulama içi satın alımlar sunar ve yol boyunca pek çok sinir bozucu ekler. Ama hey, ödemek ve kazanmak zorundalar ve bu tek yol. Daha fazla oyun ve bilgi için Gameloft’u ziyaret edin.

Asphalt Nitro’yu android telefonunuza indirmek için yukarıdaki indirme düğmesine tıklamanız ve indirmeyi başlatmanız yeterlidir. Aşağıdaki yorumlar bölümünde ne düşündüğünüzü bize bildirin.

sphalt Nitro şık APK:

En Son Sürüm : 1.7.3g

Kök : Hayır

Android gerektirir : Sürüm 4.1 ve üzeri

Fiyat : Bedava

Asphalt Nitro, Gameloft tarafından geliştirilmiş bir arcade oyunudur. Oyunu çalıştırmak için gerekli minimum sistemle önceki Asphalt 8’i başarır. Çoğu android cihaz oyunu oynayabilir.

FARKLI YARIŞ MODLARINA MEYDAN OKU!

Kendinizi sınırları zorlayın ve sekiz farklı yarış modunda rakiplerinize meydan okuyun.

  • Klasik

Klasik, varsayılan yarış modudur. Klasik modda, bitiş çizgisine doğru beş veya yedi rakiple yarışabilirsiniz. Klasik modun amacı bitişe doğru yarışmak ve birinci olmaktır.

Klasik yarış modu 1 ödüllendiren st  yer üç yıldız, 2 nd  yer iki yıldız ve 3 rd  yer bir yıldız.

Klasik yarış modunu ilk kez kazananlar, Klasik kazanma başarısını elde ediyor.

  • Karşı

Versus, sadece bir oyuncuyla savaşmanız gerektiği gerçeği dışında klasik yarış modu gibidir. Başka bir oyuncuyla bire bir yarış olan düello olarak da bilinir.

1 Binaların st  2 yarış modu size üç yıldız ödüllendirir Karşı yer ve bitirme nd  yer size herhangi bir yıldızı vermez.

Versus yarış modunun ilk kez kazananları Mano a Mano başarısını elde ediyor.

  • Eliminasyon

Eleme’de son sıradaki oyuncunun her 10 – 60 saniyede bir elendiği bir yarış. Döngü, yalnızca bir oyuncu kalana kadar tekrar eder.

1 Binaların st  Önlenmesi yer size 2’de elimine üç yıldız verir nd  yer size iki yıldız ve 3 de elimine verir rd  yerde size bir yıldız verir.

Elimination yarış modunu ilk kez kazananlar, Ahead of the Curve başarımını elde ediyor.

  • Yere sermek

Knockdown, bir oyuncunun başka bir oyuncuyu devirdiği bir yarıştır. Amaç, rakibe göre daha fazla yere serme yapmaktır.

Siz ve rakibiniz süre sonunda berabere kalırsanız, 30 saniyede bir yere düşüren ilk oyuncunun kazandığı Ani Ölüm moduna girersiniz. Devrilme olmazsa, önde olan kazanır.

1 st  yeri kazananlar üç yıldız ile verilir.

Devirme yarış modunu ilk kez kazananlar, Last Man Standing başarımını alıyor.

  • Enfekte

Enfekte modu, Eliminasyon’a benzer, ancak bunun yerine son oyuncu etkilenir. Virüs bulaştığında araçlar yeşile dönecek.

1 st , 2 nd ve 3 rd  yer kazananlar yıldızlı ödüllendirilir.

Enfekte yarış modunu ilk kez kazananlar, Zombie Survivor başarısını elde ediyor.

  • kapı kayması

Gate Drift, oyuncunun mavi kapıdan sürüklendiği bir yarış. Drift başarılı olursa kapı yeşile, başarısız olursa kırmızıya döner.

Kapı kaymasının puanlama sistemi 100 puandır. Geçtiğiniz ilk kapı için 100 puan ve sonraki kapılar için ek 100 puan kazanacaksınız.

1 st  yer kazançları üç yıldız, 2 nd  yer kazançlar iki yıldız ve 3 rd  yer kazançları bir yıldız.

Gate drift yarış modunu ilk kez kazananlar, Drifting through Life başarımını alıyor.

  • Tutmak

Yakala, aynı zamanda yere serilmeye benzeyen bir yarış modudur. Sağlık% 0 olana kadar diğer oyuncuların araçlarına hasar vermelisiniz.

Zaman dilimi içinde tüm araçlara hasar veren oyuncu üç yıldız alır.

Catch yarış modunu ilk kez kazananlar, Good Cop başarısını elde ediyor.

  • Kaçış

Kaçış, süre dolmadan önce bir parkurdaki tüm kontrol noktalarını geçmeniz gereken bir zaman yarışıdır. Zamanınız kalmazsa oyunu kaybedersiniz.

Yarışı zamanında bitiren oyuncuya üç yıldız verilecek.

Kaçış yarış modunu ilk kez kazananlar, Acele Et başarımını alıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.