Assassin’s Creed 3 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Assassins Creed 3 Bedava İndir

Assassin's Creed 3 indir - Güncellendi 2022

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Assassins Creed 3 Free Download PC Oyunu. Assassins Creed 3 20 Kas 2012 tarihinde piyasaya çıktı

Oyun hakkında

Amerikan Kolonileri, 1775. Amerika’da sivil huzursuzluk ve siyasi kargaşa dönemi. Bir Kızılderili suikastçısı topraklarını ve halkını korumak için savaşırken, genç bir ulusun devriminin alevlerini ateşleyecektir. Assassin’s Creed® III sizi Amerikan Devrim Savaşına geri götürür, ancak tarih kitaplarında okuduğunuza değil … Temel Özellikler: Bir Kızılderili suikastçısı olarak, silahlarınızı, yaylarınızı, tomahawklarınızı ve daha fazlasını kullanarak düşmanlarınızı ortadan kaldırın!

 Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.

 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.

 3. Assassins Creed 3 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Assassins Creed 3.zip’e Ayıkla” ya tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız).

 4. Assassins Creed 3 klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.

 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Assassins Creed 3 Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Assassins Creed 3 Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

Suikastçılar Yaratıldı 3

BOYUT: 10.78 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista® (SP2) / Windows® 7 (SP1) / Windows® 8

 • İşlemci:  2.60 GHz Intel® Core ™ 2 Duo E8200 veya 2.60 GHz AMD Athlon ™ II X4 620

 • Bellek:  2 GB

 • Ekran  Kartı : 512 MB DirectX® 10 — Shader Model 4.0 veya üstü ile uyumlu (desteklenen listeye bakın) *

 • DirectX®:  10

 • Sabit Disk:  17 GB

 • Ses:  DirectX 10 — uyumlu (5.1 surround ses önerilir)

Left 4 Dead indir

Battlefield 1 indir

Left 4 Dead 2 indir

Cities Skylines indir

Bully indir

Arma 3 indir 

Farming Simulator 17 indir

Call of Duty 2 Indir

Half Life Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.