Assassin’s Creed Origins Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Assassin’s Creed Origins Indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

Majesteleri ve entrikalar ülkesi olan eski Mısır, acımasız bir iktidar mücadelesinde yok oluyor. Kurucu anlara geri dönerken karanlık sırları açığa çıkarın ve mitleri unutun: Assassin’in Kardeşliğinin Kökenleri. Nil Nehri’nde yelken açın, piramitlerin gizemlerini ortaya çıkarın veya bu devasa ve öngörülemez araziyi keşfederken tehlikeli antik gruplara ve vahşi hayvanlara karşı savaşın. En zengin doğuştan en çaresiz dış dünyalara kadar güçlü ve akılda kalıcı karakterlerle yolları geçerken birden fazla göreve ve sürükleyici hikayeye katılın.

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Assassin’s Creed Origins indirildikten sonra, .zip dosyasını sağ tıklayın ve “Assassin’s Creed Origins.zip’e Ayıkla” yı tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız).
 4. Assassin’s Creed Origins klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Assassin’s Creed Origins Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Assassin’s Creed Origins Free Download uygulamasını başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

ASSASSIN CREED ORIGINS
BOYUTU: 50.78 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
 • İşlemci:  Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz veya AMD FX-6350 @ 3.9 GHz veya eşdeğeri
 • Bellek:  6 GB RAM
 • Ekran  Kartı : NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD R9 270 (Shader Model 5.0 veya üstü ile 2048 MB VRAM)
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  42 GB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar:  Video Ön Ayarı: En Düşük (720p).

Hitman Indir

Warcraft 3 Indir

Adobe Photoshop CS4 Indir 

Need For Speed Rivals Indir

Prison Architect Indir

Total Video Converter Indir

Lego Marvel Super Heroes Indir

FlatOut 2 Indir 

Metro 2033 Redux Indir 

Leave a Reply

Your email address will not be published.