Report this app

Description

Audacity - Güncellendi 2022

Müzik üretimi konusunda az bilgiye sahip bir teknoloji meraklısı iseniz, o zaman cüret denen bu uygulama ile karşılaşmış olabilirsiniz. Ses düzenleme üzerinde çalışmayı seven biri, bilgisayarınızda audacity uygulamasına sahip olmalıdır.

PENCERELER İÇİN DENETİM

Audacity, Windows, Mac ve Unix işletim sistemlerinde kullanılabilen ücretsiz ve açık kaynaklı bir dijital ses editörü ve kayıt yazılımı uygulamasıdır. 1999 yılında Carnegie Mellon Üniversitesi’nde başlamış ve 2000 yılının sonunda bazı harika haberler vermiştir.

Bugüne kadar, hem profesyonel hem de amatör ses mühendisleri ve özenti ses meraklıları satın en çok indirilen ses editörü uygulamalarından biridir.

PENCERE DENETİMİ NEDİR?

Audacity, içerdiği son derece güçlü özelliklerden biri ile ünlüdür. Dünya çapında 76 milyondan fazla indirme ile kek de mini ev stüdyosu olarak adlandırıldı. Bu makalede, audacity’nin bazı temel özelliklerini öğreneceksiniz ve ayrıca Windows PC için audacity’in nasıl indirileceği konusunda size yardımcı olacağız.

Bu uygulama midi dosyalarını kullanarak bir midi girişi alma özelliği vardır. Sadece kayıt alarak ve hemen parça kaydedebilirsiniz. cüretin en iyi özelliklerinden bazılarını inceleyelim.

Audacity  açık kaynaklı,  platformlar arası bir ses editörü  ve kaydedicisidir. Audacity  sesleri kaydedip çalabilir ve WAV, AIFF, MP3 ve OGG dosyalarını içe ve dışa aktarabilir. Kes, kopyala ve yapıştır özelliklerini (sınırsız geri alma işleviyle) kullanarak seslerinizi düzenleyin, parçaları karıştırın veya kayıtlarınıza efektler uygulayın. Windows için Audacity Çevrimdışı Yükleyici Kurulumu’nu indirin. Audacity  ayrıca dahili bir genlik-zarf düzenleyicisine, özelleştirilebilir bir spektrogram moduna ve ses analizi uygulamaları için bir frekans analizi penceresine sahiptir. Bazı faydalı özelliklerle birlikte gelir:

DENETLEME ÖZELLİKLERİ:
  • Mikrofondan kayıt yapabilirsiniz, hat girişi, USB herhangi bir firewire cihazıdır.
  • Tavuk 192 Hertz ila 384 Hertz’e kadar numune oranları kaydetti.
  • Hatta mevcut film müziklerini çoğaltın ve çok parçalı kayıtlar oluşturun.
  • Tek seferde birden fazla kanal kaydedin.
  • Birimleri, zamanı, kupürleri izleyin, ekranda kolayca parça çalın.
  • Birkaç ses dosyası türünü içe ve dışa aktarın ve hatta bunları birinden diğerine dönüştürün.
  • Audacity ayrıca 16 bit, 24 Bit ve 32 Bit ses kayıt örneklerini de destekler.
  • Keskinlik, kopyalama, yapıştırma, geri alma, yineleme, üst üste binme, karıştırma, senkronize etme, solma ve benzeri pek çok Düzenleme’yi audacity kullanarak yapın.
  • Erişilebilirlik: Kendi isteğinize göre değiştirilebilen birkaç klavye kısayolu vardır.
  • Efektler: Perde, onun, Jambon ve arka plan sesleri, eşitleme, çentik filtresi efektleri, sıkıştır, amplifikatör, mono mono stereo, stereo mono, auto dock efektleri, Yankılar, ters ve daha birçok şeyi değiştirebilirsiniz.

ARTILARI

Mükemmel kaynaklar:  Arayüzün netliğine rağmen, bu programda yolunuzu öğrenmek biraz zaman alabilir. Neyse ki, uygulama, tüm özelliklerini nasıl kullanacağınızı öğrenmenize yardımcı olmak için farklı kaynak türlerinin geniş bir koleksiyonuna bağlantılar ile birlikte gelir. Soru sorabileceğiniz ve diğer kullanıcılardan geri bildirim alabileceğiniz bir Hızlı Yardım Kılavuzu, tam bir Kılavuz, bir Wiki ve kullanıcı Forumları bulunmaktadır. Bu uygulama için tüm çevrimiçi kaynaklar da aranabilir, böylece aradığınızı hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Çok sayıda efekt:  Bu program aracılığıyla ses dosyalarınızda kullanabileceğiniz efektlerin listesi uzun ve kapsamlıdır. Amplify, Auto Duck, Kompresör, Sert Sınırlayıcı, Leveler ve daha pek çok şey içerir. Mevcut bir kayda eklemek için kendi sesinizi doğrudan uygulama üzerinden de kaydedebilirsiniz.

EKSİLERİ

Ek indirmeler:  Bu uygulama aracılığıyla dosyaları birden fazla formatta içe ve dışa aktarabilirsiniz. Ancak, tüm dosya biçimi seçeneklerine erişmek için birkaç ek program indirmeniz ve yüklemeniz gerekir.

SONUÇ:

Birincisi, audacity gibi uygulamaları kullanmak için iyi ses düzenleme bilgisine sahip olmaktır. Su Şehri’ni kullanmaya başladığınızda, çok rahat ve kullanımı çok kolay bulacaksınız. En iyi ses düzenlemesini ücretsiz olarak vererek basit bir ev stüdyosu olarak adını almıştır.

Bu tür uygulamalar hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret etmeye devam edin ve çok sayıda ses düzenleme uygulamasını çok yakında güncelleyin. Editör makalesine gittiğiniz için teşekkür ederiz, bu size bir şekilde yardımcı olmuştur. İyi günler!

Hitman Blood Money Indir

Another Brick In The Mall Indir

Slender The Arrival Indir

Conan Exiles Indir

Realtek Indir

Doom 3 Indir

Aragami Indir

Ultrasurf Indir

Crusader Kings 2 Indir

Dead By Daylight Indir

DLL Suite Indir 

Winamp Player Indir

Diablo 3 Indir

Hollow Knight Indir

Devil May Cry 4 Indir

Need For Speed Shift Indir

Dead Cells Indir

Friday The 13th Indir

Forza Motorsport 7 Indir

Hand Simulator Indir

Wolfteam Indir

Deep Freeze Indir

Spiderman Shattered Dimension Indir

Swat 4 Indir

Tropico 5 Indir

Suicide Guy Indir

Life Is Strange Before The Storm Indir

State OF Decay Indir

Little Nightmares Indir

Download links

Indir

How to install Audacity Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Audacity Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.