Report this app

Description

Baidu PC Faster Indir- Güncellendi 2022

Baidu PC Faster, bilgisayarınızı  optimize etmek ve korumak için eksiksiz bir pakettir . Birçok seçeneğe ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.

Baidu PC Faster  , bilgisayarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlar. Araç, basit, tek dokunuşla Optimize Et düğmesiyle gereksiz dosyaları temizler, başlangıç ​​öğelerini yönetir ve bilgisayarınızın hızını artırmak  ve sabit disk alanını kurtarmak için sistem sorunlarını onarır  . PC Daha Hızlı, eski bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını , disk alanını boşaltmanın ve sizi güvende tutmanın en kolay yoludur  . Baidu PC Faster, bilgisayarınızın güvenliğini artırmak için kullanabileceğiniz birçok seçenek ve özelliğe sahiptir. Bu programı tüm istenmeyen dosyalardan, kullanılmayan ve gereksiz simgelerden ve öğelerden kurtulmak ve tek seferde sisteminizi aynı anda geri yüklemek için kullanabilirsiniz. Baidu PC Faster, Windows sistemlerinizdeki, sisteminizi her türlü kötü amaçlı yazılım tehdidinden ve virüslerden korumak için kullandığı güvenlik yamalarını doğru ve etkili bir şekilde tanımlayabilir.
Programlayıcı, tüm eklentilerinizi, gizliliğinizi, yazılımınızı ve tüm büyük dosyalarınızı temizlemenize olanak tanıyan tek bir tıklama ile sisteminizi temizlemenizi sağlar. Baidu PC Daha Hızlı ‘Hızlandırma’ özelliği, istenmeyen masaüstü simgelerini ve öğelerini sınıflandırmanıza olanak tanıyan otomatik izleme kullanımını içerir, sisteminizin geliştirmeleri ve ağınızın geliştirmeleri üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar. Yazılımın ‘Bulut Güvenliği’ seçeneği, depolanan bilgi hacmi nedeniyle daha fazla bulut koruması elde etmenizi sağlar.

Baidu PC Faster, bilgisayarınızı tarayan ve ardından herhangi bir sorunu tespit ettikten sonra onu temizleyen bir optimizasyon paketidir. Uygulamanın dört temizleme modu vardır ve 300’den fazla temizleme kontrol noktasını kapsar.

Baidu, size SpeedUp ve FasterNow işlevleri aracılığıyla eksiksiz bir PC hızlandırma yelpazesi sunmak için süreç veritabanını sürekli olarak günceller. Sisteminizi tehditlere karşı taramak için Baidu Anti-Virus’un motorunu da kullanır.

Programları kaldırdığımızda, sabit sürücü istenmeyen veya güncel olmayan klasörlerle dolma eğilimindedir çünkü sonunda her zaman geride bir iz kalır.

Baidu PC Faster, bilgisayarlarınızın performansını iyileştirmek ve etrafta olabilecek herhangi bir tehdidi ortadan kaldırmak için tasarlanmış kullanışlı bir uygulamadır. Bu çöpün sisteminizde kapladığı tüm alanı boşaltmak en iyi çözümdür.

Baidu PC Faster, bilgisayarınızda olabilecek tüm kayıt defteri hatalarını algılar ve onarır ve bir daha birikmemelerini sağlamak için düzenli olarak tarar. Ayrıca, bu program yalnızca bilgisayarınızın performansını optimize etmez, aynı zamanda onu virüs bulaşmış olabilecek herhangi bir dosyadan korur.

Baidu PC Faster, sistem ve kayıt defterinin yanı sıra masaüstünüz, Flash Player tamircileri, İnternet ve Facebook için daha temiz araçlar ve bilgisayarınızın ne kadar süre başlaması gerektiğini değerlendirmek için internet bağlantı hızı testi seçeneğini içerir.

Ayrıca, ekstra olarak bir APP Mağazası içerir, böylece ihtiyacınız olabilecek çeşitli programları doğrudan ve enfeksiyonsuz indirirsiniz.
Dünya çapında milyonlarca kullanıcının tercihidir. “Bulut Tarama” özelliği, VB100 ve Checkmark dahil olmak üzere tanınmış antivirüs kuruluşları tarafından onaylanmıştır. Ana şirketi Baidu, uygulama kullanıcılarının her zaman en son güvenlik risklerine karşı korunmasına yardımcı olmak için Microsoft Etkin Koruma Programı’nın gururlu bir üyesidir.Baidu PC Faster’ın tam sürümü,  hiçbir gizli ödeme veya özellik kısıtlaması olmaksızın tamamen ücretsizdir. . Program Windows XP, 7, 8, 10 ile tam uyumludur ve sürekli olarak yeni güncellemeler sağlar.

YUVARLAK BIR ARAÇ

Baidu PC Faster, araç seti sayesinde bilgisayarınızı iyi durumda tutmanıza olanak tanır. Önemli noktalar şunlardır :

Leave a Reply

Your email address will not be published.