Report this app

Description

90’lardan ilham alan ücretsiz eğitici oyun

Baldi’s Basics in Education and Learning, bir okul binasının içinde geçen ücretsiz bir macera oyunudur. Çapraz platform  başlık Android, Apple iOS, Mac, Linux ve Microsoft Windows cihazlar ile uyumludur.

Program Micah McGonigal ve Temel Oyunlar tarafından geliştirilmiştir. Hayatta kalma oyunu 2018’de piyasaya çıkarken,  grafikler oyunun internetin ilk çevrimiçi olduğu zamana ait gibi görünmesini sağlıyor.

Baldis Indir

Baldi’nin Temelleri eğitici mi?

Diğer birçok video oyunu gibi, Baldi’s Basics, kullanıcıları düşmanlardan kaçınmak için oyun boyunca gizlice manevra yapmaya zorlayarak eleştirel düşünme becerilerini harekete geçirir. Baldi’s Basics, oyuna entegre edilmiş ek bir eğitim yönüne sahiptir;  Oyuncuların  yedi defterin her birini topladıklarında çözmeleri gereken matematik problemleri  var  . Bir deftere ulaştığınızda, üç soru içeren bir sayfa belirir.

İlk iki matematik denklemi basit ve son soru bilerek imkansız. Önerilen üçüncü sorun, istem içindeki sayılar okunaksız olduğu için yanlış yanıt vermekte  sakınca yoktur . Son denklemi yanlış almak kaçınılmaz olsa da, yanlış cevap  Baldi’yi yine de  üzecek .

Birinci ve ikinci soruları doğru cevaplamak için elinizden gelenin en iyisini yapmak isteyeceksiniz. Topluluk üyeleri herhangi bir soruya yanlış cevap verince öğretmen Baldi sinirlenir. Baldi sinirlendiğinde oyuncular tehlikededir. Matematik istemleri  ekleme  ve  çıkarma  denklemleri. Toplamlar ve bölümler negatif veya pozitif olabilir.

Baldi’nin Temelleri çocuklar için mi?

Çocukların bu oyunla meşgul oldukları için aldıkları eğitim değeri, korkutucu  sahnelerin içlerinde bırakabileceği potansiyel zarara değmez  . Oyun boyunca oyuncular öğretmenden, müdürden, sınıf arkadaşlarından vb. uzak durup kaçmaktadırlar. Bu da oyun oynarken insanları kaygılı bir duruma sokabilmektedir. Deneyimli oyuncular, oyunun  zorluk  derecesini yüksek olarak nitelendirdi.

Topluluk üyeleri Baldi tarafından yakalandığında, öğretmen  ani sürprize eşlik etmek için heyecan verici ses öğeleriyle ekranın önüne korkunç bir şekilde  çıkar . Oyunda herhangi bir fiziksel şiddet bulunmazken, öğretmen sistematik olarak elindeki cetvele vurarak karaktere vurmak istercesine ritmik olarak ürkütücü bir ses çıkarıyor.

Baldi’s Basics gerçek bir oyun mu?

Baldi’s Basics in Education and Learning’in klasik baskısı gerçek bir tam oyundur. Orijinal oyunun oluşturulmasından bu yana, yeni  metagames  Baldi Temelleri unsurları içermektedir Meta Game Jam aracılığıyla yapılmıştır. Meta oyun sürümleri resmi geliştiriciler tarafından oluşturulmaz ve genellikle bir parodi olarak yapılır  .

Baldi’s Basics’in amacı nedir?

Baldi’s Basics’i oynayan insanlar, bir öğrenci olarak bir okulda gezinerek yedi defter toplar ve kaçarlar. Oyunun tuhaf yanı, oyuncuların  öğretmen, müdür ve akranları Baldi tarafından  kovalanmasıdır : Playtime olarak bilinen ip atlamalı bir kız.

Değerli defterler sınıfların içinde bulunur. Baldi’nin öğrencileri odalara kadar takip edebileceğine dikkat etmelisiniz. Koridorlar boyunca ve odaların içinde  araç olarak kullanılmak üzere alınabilecek ek  öğeler vardır: bir enerji çubuğu, kilit, çeyrek, makas, vb. Her nesnenin karakterin ilerlemesine ve kazanmasına yardımcı olan farklı bir amacı vardır.

Kullanıcı arayüzünün sol alt köşesinde  enerji seviyesi bulunur . Oyun boyunca, enerji yüzdesi azalır ve artar. Oyuncular, canlılık seviyeleri sağlıkları için tehlikeli hale geldiğinde bilgilendirilir. Yenilebilir enerji çubuğu, enerji seviyeleri düşük olduğunda koridorlarda hızla ilerleme avantajı sağlar. Kilit, belirli bir süre boyunca insanların kapılara girmesini engelleyebilir.

Çeyrek, kafeteryadaki otomattan gazlı içecekler satın alabilir. Bu kutular   onu engellemek için Baldi’ye atılabilir . En yaygın dikkat dağıtıcı şeylerden biri Playtime’dır;  zamana duyarlı durumlarda atlama ipini kesmek için makası kullanın  . Toplanan öğeler, kullanıcı arayüzünün sağ üst köşesinde görüntülenebilir. Aynı anda yalnızca üç araç seçeneğine sahip olmanıza izin verilir.

Kaçınılması gereken bir diğer önemli kişi de müdürdür. Müdürle yolunuz kesişince sizi gözaltına alıyor. Koridorlarda ilerlerken, yaklaşan insanlardan haberdar olmak  ve diğer yöne giderek dikkatlerinden kaçmak isteyeceksiniz  .

Baldi’nin Eğitim ve Öğrenimdeki Temellerini nasıl yenersiniz?

YouTube’daki çok sayıda insan   , hayatta kalma unvanını kazanmanın eğlenceli başarısını belgeledi. Baldi’s Basics in Education and Learning’i indirin ve YouTube’da izleyicilere oyunu nasıl yeneceklerine dair ipuçlarını anlatan kanallara göz atın. Zorluk seviyesi yüksek olduğundan, adım adım kılavuzları başarıyı garanti etmez. Sadece pratik yaparak hain öğretmenden özgürlüğe ulaşırsınız  .

Yedinci not defterini topladığınızda zararsız bir çorap görünecektir. Çorap canavarından hemen sonra oyuncular ve Baldi aynı çevrede olacak. Baldi’nin yakınından kaçmak için oyuncuların  son kapının güvenliğine ulaşmak için tüm çıkış işaretlerini geçmeleri  gerekiyor.

Alternatif uygulamalar

Bendy ,  Granny ,  Mario ,  Slenderman ve  Sonic  mutlaka eğitici eğlence oyunları değildir. Bu oyunlar, temel grafikleri nedeniyle Baldi’nin Temelleri ile karşılaştırılabilir: Mario ve Sonic. Bendy, Granny ve Slenderman başlıkları Baldi’s Basics’e benziyor çünkü hepsi korku oyunları.

Okul boyunca ilerleme

Baldi’nin Eğitim ve Öğrenimdeki Temelleri, matematik bilgisini bir hayatta kalma oyununa entegre eder. Grafikler ve oynanış çok  basit . İnsanlar okulda başarılı bir şekilde gezinip yedi defter toplarlarsa kazanırlar. Yol boyunca tehditkar arkadaşlarla, göz korkutucu müdürlerle ve özgürlüğü engelleyen tehdit edici öğretmenlerle karşılaşırlar.

Ne var ne yok?

Geliştiricilerle iletişime geçmek ve gizlilik politikasını, hakları, hüküm ve koşulları vb. okumak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, yanlışlıkla meta oyun sürümlerine girmemek için oynamadan önce oyunun resmi adı olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Baldi’nin Temelleri.

Download links

Indir

How to install Baldis Indir APK?

1. Tap the downloaded Baldis Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.