Report this app

Description

Ücretsiz Video Yakalama Yazılımı

Bandicam Indir - Güncellendi 2022

PC’nizde bir VCR, Video Kamera, DVD veya Set Üstü Kutusu yakalamak ister misiniz?

Bir yakalama kartınız veya TV tarayıcı kartınız (donanım) ve video yakalama programınız varsa, VCR, DVD veya Set Üstü Kutusunu yakalayabilir ve dijital gibi bir video dosyası (* .mp4, * .avi) olarak kaydedebilirsiniz. video kaydedici (DVR) yapar.

Günümüzde video yakalama yazılımı, kullanıcıların yalnızca harici video cihazlarını değil, bilgisayar ekranlarını, video eğitimlerini, çevrimiçi akademik dersleri, dersleri ,  web seminerlerini ,  PowerPoint sunumlarını ,  Skype video çağrılarını ve bilgisayarlarındaki CCTV’yi yakalamasına olanak tanır  .

Video çekimi için neden Bandicam?

Video yakalama programları uzun zamandır var ve her biri kendi güçlü yönleriyle geliyor. Bununla birlikte, bazıları özellik açısından zengin olsa da, kullanımı da zordur ve bu nedenle, son kullanıcı onları geçer. Ancak, kullanımı da kolay olan zengin özellikli ve kapsamlı ekran kayıt yazılımı olsaydı harika olmaz mıydı? Bandicam Ekran Kaydedici burada devreye girer.

Bandicam  , oyunlardan, masaüstünden veya harici kaynaklardan video kaydetmenizi sağlayan ücretsiz bir video yakalama programıdır. Sağlam işlevselliğe ve kullanım kolaylığına ihtiyaç duyan insanlar için tasarlanmıştır. Özellikle YouTube Kanalları veya Sosyal Medya departmanı veya ekibi için kısa videolar hazırlamayı amaçlayan işletmeler ve profesyoneller için önerilir. »  Bandicam Yorumlar

Bandicam Ekran Kaydedici’yi deneyin!

Bandicam İndir (Ücretsiz)

Web kamerası, VCR, Video Kamera, DVD, Alıcı Kutusu, Xbox veya akıllı telefon gibi harici bir video cihazı nasıl yakalanır.

Bir web kamerası cihazınız varsa, web kamera ekranını Bandicam’in ‘ Cihaz Kaydı ‘ modu aracılığıyla yakalama cihazı (donanım) olmadan kaydedebilirsiniz . Ancak, bir VCR, Video Kamera, DVD, Set Üstü Kutu,  Xbox / PlayStation ,  Apple TV / HDTV  veya  akıllı telefon yakalamak istiyorsanız, bir yakalama kartına (donanım) ihtiyacınız vardır.

Harici bir video cihazı yakalamak için lütfen harici cihazı yakalama kartınıza bağlayın ve aşağıdaki adımları izleyin:

  • Adım 1:  Bandicam’i indirin / yükleyin  ve ” Cihaz Kaydı ” modunu seçin.

  • 2. Adım: Kaydetmek istediğiniz cihazı seçin.

  • 3. Adım: Video boyutunu, FPS’yi ve renk uzayını seçin.

  • Adım 4: Cihaz ekranını görebiliyorsanız  , kaydı başlatmak için [  ●  KAYIT] ‘ a tıklayın  .

BANDICAM EKRAN KAYIT CİHAZININ TEMEL DETAYLARI

  • DirectX veya OpenGL oyun, PC ekranı, Web kamerası, video akışı yakalayın ve AVI / MP4 dosyası olarak kaydedin

  • Son güncelleme 04/06/20

  • Son 6 ay içinde 1 güncelleme yapıldı

  • Geçerli sürümde  VirusTotal’da 0 bayrak var

İster ekran kayıtlarında eski bir profesyonel olun, isterse bu ilk çıkışınız olsun, Bandicam, ekranınızdaki her şeyi ayarlamayı ve kaydetmeye başlamayı kolaylaştırır. Daha az deneyimli kullanıcılar varsayılan ayarların sadece birkaç tıklamayla kayda başlayabileceğiniz anlamına gelmesini isteyecektir.

Özgür Yazılım Hakkında Bilmeniz Gerekenler?

Artıları

Çekim seçenekleri:  Tüm ekranınızı veya yalnızca belirli bir bölümü paylaşmayı seçebilirsiniz ve pencereyi yalnızca istediğiniz şeyi gösterecek şekilde yeniden boyutlandırmak kolaydır. AVI veya MP4 biçiminde kayıt yapabilirsiniz ve belirli bir genişliğe hızla ayarlamanıza veya YouTube dostu bir kayıt için ayar yapmanıza olanak tanıyan ön ayarlar vardır. Kayıt sırasında çalmakta olan sesleri de içerecektir, böylece kendi film müziğinizi çalabilir veya oynadığınız bir oyunu kaydediyorsanız tam ses efektlerini yakalayabilirsiniz. BMP, PNG ve JPG dahil olmak üzere dört çıkış seçeneğiyle düz ekran görüntüleri yakalama seçeneği de vardır.

Kullanımı kolay:  Gelişmiş seçenekler ve ayarlar olsa da, bunlarla uğraşmak istemiyorsanız, Bandicam saniyede 30 kare hızında AVI formatında kayıt yapmak için önceden ayarlanmıştır. Ayrıca birincil ses cihazınızı ve web kameranızı (varsa) algılar. Bu rotaya gittiğimizde, kayıt iyi bir kaliteye sahipti, ancak kendi küçük bazı ince ayarlar yaptığımızda ve AVI yerine MP4 olarak değiştirdiğimizde de iyiydi.

EKSİLERİ

Bazı özellikler mevcut değil:  Yaptığımız kayıtları düzenlemek için bir düğme gördüğümüz için mutluyduk, ancak bunun sadece yayıncının düzenleme aracı Bandicut’u satın alma seçeneğine yol açtığı ortaya çıktı. Bazı araçlar bunları paketin bir parçası olarak sunar. Ayrıca, kayıtları oynatma seçeneği varsayılan medya yürütücümüzü açtı.

SONUÇ OLARAK

Ekranınızı minimum yaygarayla kaydetmeniz gerekiyorsa Bandicam işlemi kolaylaştırır ve kaliteli kayıtlar veya ekran görüntüleri oluşturur. Ücretsiz değil, ancak deneme sürümü, fiyatın ihtiyaçlarınız için doğru olup olmadığını size bildirecektir.

YAYINCI TANIMI

Gönderen  Bandicam:

Bandicam, Windows için PC ekranınızdaki her şeyi yüksek kaliteli video olarak yakalayabilen hafif bir ekran kaydedicidir. Ayrıca, bir PC ekranındaki belirli bir alanı kaydetmeyi veya DirectX / OpenGL / Vulkan grafik teknolojilerini kullanan bir oyunu yakalamayı mümkün kılar.

Bandicam, video kalitesini orijinal çalışmalara yakın tutarken yüksek sıkıştırma oranına sahip bir oyun yakalama gerçekleştirmenize yardımcı olur ve benzer işlevler sağlayan diğer ekran yakalama yazılımlarından çok daha üstün performans sağlar. Bandicam video kaydederken sıkıştırır ve çok daha düşük CPU / GPU / RAM kullanımı kullanır ve videonun yüksek hızda kaydedilmesini sağlayan Nvidia NVENC / CUDA, Intel Quick Sync video ve AMD VCE’nin donanım hızlandırmalı h.264 kodlayıcısını tamamen destekler. , yüksek sıkıştırma oranı ve mükemmel kalite ile. Sonuç olarak, daha az gecikmeye sahiptir ve HDD ve CPU’nuzu kaydedebilirsiniz. Bandicam, ‘Oyun Kaydı’ modunda aktifken ekranın köşesinde FPS numarasını görüntüler.

Ek olarak, Bandicam fare tıklama efektlerini ve kullanıcıların bilgisayar ekranını kaydederken çizgiler, kutular veya vurgular çizmelerini sağlayan gerçek zamanlı çizim işlevini destekler. Kaydedilen dosyayı dönüştürmeden YouTube’a yükleyebilirsiniz çünkü kaydedilen dosya boyutu diğer yazılımlardan çok daha küçüktür (1/5 ~ 1/20 video boyutu). Bandicam AVI 2.0’ı destekler, yerel Sabit Diskte boş alan olduğu sürece maksimum dosya boyutu sınırsızdır (24 saatin üzerinde kayıt mümkün olabilir). Ayrıca, Bandicam bir web kamerasının arka planını kolayca kaldırabilir ve kayıt sırasında gerçek zamanlı olarak bir chroma key videosu oluşturabilir. Chroma Key ve web kamerası yer paylaşımı işlevi mikrofon kaydı ile birlikte kullanıldığında, Bandicam video eğitimleri yapmak veya video oynatmak için ideal ekran kaydedici haline gelecektir.

Realtek HD Audio Indir

CCleaner Indir

Driver Booster Indir

Camtasia Studio 8 Indir

Hamachi Indir

Cheat Engine Indir

PUBG Lite Indir

BlueStacks Indir

VPN Indir

Download links

Indir

How to install Bandicam Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Bandicam Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.