Batman Arkham City Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Batman Arkham City Indir - Güncellendi 2022

Batman: Arkham City (6.91 GB) 2011 aksiyon-macera video oyunudur. Rocksteady Studios tarafından geliştirildi ve Warner Bros nteractive Entertainment tarafından yayınlandı. Microsoft Windows için 18 Ekim 2011’de piyasaya sürüldü. DC Comics süper kahraman Batman’a dayanarak, 2009 video oyunu Batman: Arkham Asylum’un devamı ve Batman: Arkham serisindeki ikinci taksit.% 100 çalışma oyunu torrent kurulumu, tam sürüm, PC oyunu ve ücretsiz indir herkes için

Batman: Arkham City en iyi aksiyon macera 3D video oyunudur. Rocksteady Studios Limited tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 18 Ekim 2011’de PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, Wii U ve Pc oyunları için Microsoft Windows, Macintosh işletim sistemleri gibi farklı platformlarda piyasaya sürüldü.

Bu oyun 2009 yılında yayımlanan Batman: Arkham Asylum oyununun devamıdır. Batman: Arkham serisinin 2. versiyonudur. Oyun süper kahraman Batman üzerine odaklandı. Batman, Protokol 10 hakkındaki gerçeği öğrenmek için Joker’i kovaladı. Protokol 10’un Arkham City’nin tüm nüfusunu ortadan kaldırmak için bir görev olduğunu öğrendi. Batman, Protokol 10’u devre dışı bırakır ve şehri kurtarır. Joker, Batman’a Titan formülünün neden olduğu ölümcül bir hastalık ile bulaşır. Bir çare aramaya gitti ve kullanmadan önce panzehir Harley Quinn tarafından çalındı. Birçok mücadeleden sonra, Batman panzehiri kazanır ve Joker’i kurtaramadan önce öldü ve panzehir şişesi parçalandı.

Oyunda dövüşler, keşifler, gizli yetenekler, dedektif becerileri ve farklı araçlar bulunuyor. Batman’a farklı görevler verilecek ve oyunda ilerleme misyonunu tamamlaması gerekiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.