Batman Arkham City Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Batman Arkham City Indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

Batman: Arkham City, Batman: Arkham Asylum’un yoğun ve atmosferik temelini temel alıyor ve geniş Arkham City’de uçan oyuncuları gönderiyor – Batman’daki oyun dünyasından beş kat daha büyük: Arkham Asylum – tüm Gotham için yeni maksimum güvenlik “ev” Şehrin haydutları, gangsterleri ve çılgın suçlu beyni. Gotham City’nin Catwoman, The Joker, The Riddler, Two-Face, Harley Quinn, The Penguin, Mr. Freeze ve diğerleri de dahil olmak üzere en tehlikeli suçlularının inanılmaz bir Rogues Galerisi’ne sahip olan oyun, oyuncuların nasıl hissettiklerini gerçekten deneyimlemelerini sağlar Kara Şövalye Gotham Şehrinin sokaklarında adalet kuruyor.

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Batman: Arkham City – Yılın Oyunu Sürümü indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Batman Arkham City’ye Çıkar GOTY Edition.zip” (Bunu yapmak için buraya girebileceğiniz WinRAR’a sahip olmalısınız  ) .
 4. Batman: Arkham City – Yılın Oyunu Sürümü klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Batman: Arkham City – Yılın Oyunu Sürümü Ücretsiz İndir

Batman: Arkham City – Yılın Oyunu Sürümü’nü doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

BATMAN: ARKHAM CITY – YILIN OYUNU BASKI
BOYUTU: 15.65 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP, Vista, 7
 • İşlemci:  Intel Core 2 Duo 2.4 GHz veya AMD Athlon X2 4800+
 • Bellek:  2GB RAM
 • Sabit Disk Alanı:  17 GB boş sabit disk alanı
 • Ekran Kartı:  ATI 3850HD 512 MB veya NVIDIA GeForce 8800 GT 512MB
 • DirectX®:  9.0c

Fallout 4 Indir

Tropico 6 Indir

Football Manager 2016 Indir

FIFA 11 Indir

Deadpool Indir

Outlast Whistleblower Indir

Mortal Kombat X Indir

Bus Simulator 2016 Indir

Your Uninstaller Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.

<