Batman Arkham Origins Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Batman Arkham Origins Indir - Güncellendi 2022

Batman: Arkham Origins aksiyon-macera içeren bir video oyunudur. WB Games Montréal tarafından geliştirilmiştir. Oyun Warner Bros.Interactive Entertainment tarafından yayınlandı. 25 Ekim 2013 tarihinde PlayStation 3, Xbox 360, Wii U ve Pc Oyunları için Microsoft Windows farklı platformları için yayınlanmıştır.

Bu oyun 2011’in Batman: Arkham City oyununun soyundan geliyor. Batman: Arkham serisinde 3. versiyon. Hikaye bir süper kahraman ve deneyimli bir suç savaşçısı olan Batman etrafında dönüyor. Batman’ın ana rakibi, ölü olduğu düşünülen Siyah Maske’dir, ancak Batman suç mahallini araştırdığında, Siyah Maskenin hayatta olduğu sonucuna varır. Daha sonra, Kara Maske kendini Joker olarak açıkladı. Joker, Gotham City’nin kontrolünü ele geçirmeye çalıştı, ancak Batman onunla savaştı ve şehri yıkımdan kurtardı. Batman, Joker’i hapishane şapelinde hapsetti.

Oyun hızlı bir şekilde bir yerden diğerine geçmek için erişim sağlar. Dövüş Sanatçısı, Zırhlı Uygulayıcı ve Venom infüzyonlu tavuklar gibi yeni düşman türleri içeriyor.

Batman: Arkham Origins, WB Games Montréal tarafından geliştirilen ve Warner Bros.Inte Microsoft Windows ve PlayStation 3, Wii U ve Xbox 360 video oyun konsolları için Interactive Entertainment tarafından geliştirilen 2013 aksiyon-macera video oyunudur. DC Comics süper kahramanı Batman’a dayanarak, 2011 video oyunu Batman: Arkham Citya’nın halefi Batman: Arkham serisinin üçüncü ana taksitidir. 25 Ekim 2013’te dünya çapında piyasaya sürüldü. Batman Arkham Origins Full Game Torrent indir.

Corey May, Ryan Galletta ve Dooma Wendschuh tarafından bestelenen, eğlencenin ilke hikayesi 2009 Batman: Arkham Asylum’dan beş yıl önce belirlendi ve daha genç, daha az rafine bir Batman’dan sonra. Noel arifesinde Gotham City’ye dünyanın en dikkat çekici profesyonel katillerinden sekizini çekerek, zavallı usta Black Mask tarafından bolca giyilir. Joker ve Anarky de dahil olmak üzere düşük canlanma, Gotham Şehri polisi Batman’i yakalamaya çalışırken karışıklıktan tahakkuk eden planları gönderme karmaşasını kullanıyor. Batman Arkham Origins Ücretsiz İndir PC Oyunu Son Derece Sıkıştırılmış Tam Sürüm.

Batman: Arkham Origins, WB Games Montréal tarafından geliştirilen ve Warner Bros tarafından yayınlanan 2013 aksiyon-macera video oyunudur. Batman, pelerini Gotham City ve grapnel silahının geri çekme ipini kullanarak ulaşılması zor çıkıntılara bağlanmak ve genişletmek için kullanabilir onun uçuşu. Önceki Arkham oyunlarından bazı araçlar Arkham Origins’in başında bulunurken, diğerleri oyun sırasında kullanılabilir hale geliyor.

Download Batman: Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition, Uploaded, Share-Online, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfa ile artık daha kolay.
Batman ™: Arkham Origins, gişe rekorları kıran Batman: Arkham video oyunu serisinin bir sonraki bölümüdür. WB Games Montréal tarafından geliştirilen oyun, genişletilmiş Gotham City özelliğine sahiptir ve franchise’ın eleştirmenlerce beğenilen ilk iki oyunu Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City’den birkaç yıl önce belirlenen orijinal bir prequel hikayesini tanıtmaktadır. Gotham City’nin en tehlikeli suçlularının yükselmesinden önce gerçekleşen oyun, Kara Şövalye olma yolunu belirleyen bir suç savaşçısı olarak erken kariyerinde belirleyici bir anla karşı karşıya kaldığı için genç ve rafine edilmemiş bir Batman’ı sergiliyor.

BATMAN: ARKHAM ORIGINS NASIL İNDIRILIR VE KURULUR

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Batman: Arkham Origins için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Batman: Arkham Origins indirmeyi bitirdikten sonra WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı çıkarın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

MINIMUM SISTEM GEREKSINIMLERI

 • CPU: Intel Core Duo, 2,4 GHz | AMD Athlon X2, 2,8 GHz
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 2 GB
 • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7/8
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce 8800 GTS | AMD Radeon 3850
 • PİKSEL SHADER: 4.0
 • VERTEX SHADER: 4.0
 • SES KARTI: Evet

TAVSIYE EDILEN SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşlemci: Intel Core i5 750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3,4 GHz
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7/8
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 560 | AMD Radeon HD 6950
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SES KARTI: Evet

Red Alert 3 Indir

Spintires Mudrunner Indir

Far Cry New Dawn Indir

Garry’s Mod Torrent Indir

Prototype 2 Indir

NBA 2k17 Indir

Fallout New Vegas Indir

WWE 2k15 Indir 

Vampyr Indir

Flatout 2 Indir

House Flipper Indir

Sniper Ghost Warrior 2 Indir

Spin Tires Indir

American Truck Simulator Indir 

Europa Universalis 4 Indir

Grid 2 Indir

Total War Warhammer 2 Indir

Dead Island Indir

Mirror’s Edge Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.