BATTLEFIELD 1 BEDAVA İNDIR – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

BATTLEFIELD 1 BEDAVA İNDIR - Güncellendi 2022

Battlefield ™ 1 sizi, yeni teknolojinin ve dünya çapındaki çatışmanın savaşın çehresini sonsuza dek değiştirdiği Büyük Savaş, WW1’e geri götürüyor. Her savaşta yer alın, her devasa aracı kontrol edin ve tüm savaşı döndüren her manevrayı gerçekleştirin. Bütün dünya savaşta – siperlerin ötesinde neler olduğuna bakın. Dünyanın her yerinde değişen ortamlar. Kıyıdan kıyıya küresel çatışmanın her bölümünü keşfedin – kuşatılmış Fransız şehirlerinde, İtalyan Alpleri’nde büyük açık alanlarda veya geniş Arap çöllerinde savaşın. Tamamen yok edilebilir ortamlar ve sürekli değişen hava koşulları, an be an değişen manzaralar yaratır; İster dünyadaki silah sesleri veya patlayan kraterlerle istihkamları parçalayın, hiçbir savaş aynı değildir.

TALIMATLAR

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.

 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.

 3. Battlefield 1 öğe tamam indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Battlefield 1.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır burada ).

 4. Battlefield 1 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.

 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

BATTLEFIELD 1 BEDAVA İNDIR

Doğrudan bağlantı ile Battlefield 1 Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı tıklayın

SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10

 • İşlemci (AMD): AMD FX-6350

 • İşlemci (Intel): Intel Core i5 6600K

 • Bellek: 8GB RAM

 • Ekran kartı (AMD): AMD Radeon ™ HD 7850 2GB

 • Ekran kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 660 2GB

 • DirectX: 11.0 Uyumlu ekran kartı veya eşdeğeri

 • Sabit sürücü alanı: 50GB

Men of War Assault Squad 2 Indir

Hearts Of Iron 4 Indir

HALF-LIFE 2 BEDAVA İNDIR

Cities Skylines Indir

BULLY Indir

Camtasia Studio 8 Full Indir

Crysis1 Indir

Counter Strike 2.5 Indir

Assetto Corsa Indir

Forza Horizon 4 Indir

FIFA 2007 Indir

FIFA 19 Indir 

PES 2017 Indir

PES 2016 Indir

PES 2020 Indir 

Football Manager 2020 Indir

Call of Duty 4 Modern Warfare Indir 

NSF Underground 2 Indir

Counter-Strike Source Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *