Battlefield 1 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Battlefield 1 Bedava İndir

Battlefield 1 indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

Battlefield ™ 1 sizi, yeni teknolojinin ve dünya çapındaki çatışmanın savaşın çehresini sonsuza dek değiştirdiği Büyük Savaş, WW1’e geri götürüyor. Her savaşta yer alın, her devasa aracı kontrol edin ve tüm savaşı döndüren her manevrayı gerçekleştirin. Bütün dünya savaşta – siperlerin ötesinde neler olduğuna bakın. Dünyanın her yerinde değişen ortamlar. Kıyıdan kıyıya küresel çatışmanın her bölümünü keşfedin – kuşatılmış Fransız şehirlerinde, İtalyan Alpleri’nde büyük açık alanlarda veya geniş Arap çöllerinde savaşın. Tamamen yok edilebilir ortamlar ve sürekli değişen hava koşulları, an be an değişen manzaralar yaratır; İster dünyadaki silah sesleri veya patlayan kraterlerle istihkamları parçalayın, hiçbir savaş aynı değildir.

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.

 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.

 3. Battlefield 1 öğe tamam indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Battlefield 1.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).

 4. Battlefield 1 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.

 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Battlefield 1 Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Battlefield 1 Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

BATTLEFIELD 1

BOYUTU: 26.04 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10

 • İşlemci (AMD): AMD FX-6350

 • İşlemci (Intel): Intel Core i5 6600K

 • Bellek: 8GB RAM

 • Ekran kartı (AMD): AMD Radeon ™ HD 7850 2GB

 • Ekran kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 660 2GB

 • DirectX: 11.0 Uyumlu ekran kartı veya eşdeğeri

 • Sabit sürücü alanı: 50GB

Left 4 Dead indir

Left 4 Dead 2 indir

Assassin’s Creed 3 indir

Cities Skylines indir

Bully indir

Arma 3 indir 

Farming Simulator 17 indir

Call of Duty 2 Indir

Half Life Indir

Download links

Indir

How to install Battlefield 1 Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Battlefield 1 Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.