Report this app

Description

Oyun hakkında

Battlefield ™ 1 sizi, yeni teknolojinin ve dünya çapındaki çatışmanın savaşın çehresini sonsuza dek değiştirdiği 1. Dünya Savaşı’na geri götürüyor. Her savaşa katılın, her devasa aracı kontrol edin ve tüm bir savaşı tersine çeviren her manevrayı gerçekleştirin. Tüm dünya savaşta – siperlerin ötesinde ne olduğunu görün. Dünyanın her yerinde değişen ortamlar. Kıyıdan kıyıya küresel bir çatışmanın her parçasını keşfedin – kuşatılmış Fransız şehirlerinde, İtalyan Alpleri’ndeki büyük açık alanlarda veya geniş Arap çöllerinde savaşın. Tamamen yok edilebilir ortamlar ve sürekli değişen hava koşulları, an be an değişen manzaralar yaratır; İster top ateşiyle tahkimatları parçalıyor olun, ister yeryüzündeki kraterleri patlatıyor olun, hiçbir savaş aynı değildir.

Battlefield 1 PC Bedava İndir

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Battlefield 1 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Battlefield 1.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için buradan edinebileceğiniz WinRAR’a sahip olmanız gerekir  ).
 4. Battlefield 1 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Battlefield 1 Ücretsiz İndirin

Doğrudan bağlantı ile Battlefield 1 Ücretsiz İndirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10
 • İşlemci (AMD): AMD FX-6350
 • İşlemci (Intel): Intel Core i5 6600K
 • Bellek: 8GB RAM
 • Grafik Kartı (AMD): AMD Radeon ™ HD 7850 2GB
 • Grafik kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 660 2GB
 • DirectX: 11.0 Uyumlu video kartı veya eşdeğeri
 • Sabit sürücü alanı: 50GB

Leave a Reply

Your email address will not be published.