Battlefield 4 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Battlefield 4 Indir - Güncellendi 2022

Battlefield 4, İsveçli video oyunu geliştiricisi EA Digital Illusions CE (DICE) tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur  . 2011 Battlefield 3’ün devamı niteliğindedir ve 29 Ekim 2013 tarihinde Kuzey Amerika’da, 31 Ekim 2013 Avustralya’da, 1 Kasım 2013 Avrupa ve Yeni Zelanda’da ve 7 Kasım 2013 Japonya’da Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One.

4. Savaş Alanı olumlu toplanma ile karşılandı. Çok oyunculu modu, oynanışı ve tasarımı için övgüyle karşılandı, ancak aynı zamanda kısa ve sığ tek oyunculu haçlı seferi modu ve çeşitli böcekleri ve aksaklıkları nedeniyle kınandı. 25 milyondan fazla kopya sunan bir iş başarısıydı. Battlefield 4 PC Oyunu İndir.

Oyunun kafadan görünüşü (HUD) iki korumacı dikdörtgenden oluşuyor. Sol alt köşede rota için küçültülmüş bir kılavuz ve pusula bulunur ve üzerinde çözülmemiş bir hedef bulunur; sağ alt kısım, azalan bir cephane sayacını ve refah ölçeri birleştiriyor. Sağ üstteki tüm meşguliyetteki oyuncuların uygulama bildirimlerini gösterir. Yönlendirmenin Windows ayarlamasında, sol üstteki bileşenler çok oyunculu moddayken bir ziyaret penceresi oluşturur. Sıradan bir rehberden daha küçük ve gerekli beguilement ekranı, üç çeşit bileşeni ima eden resimler sergiler: suç ortakları için mavi, takım arkadaşları için yeşil ve düşmanlar için turuncu, bu ön cephedeki tüm içgüdüler için geçerlidir. Battlefield 4 PC Bilgisayar Video Oyunu Bedava İndir Tam Sürüm.

Electronic Arts tarafından yayınlanan ve video oyunu geliştiricisi tarafından geliştirilen Battlefield 4 EA DICE, Battlefield 3’ün devamıdır. Oyun Xbox One, Play Station4 ve PC Oyunları için Microsoft Windows için yayınlanmıştır. Bu tek ve çok oyunculu oyun, muhteşem grafikleri ve kampanya modları ile dünya çapında takdir edildi. Battlefield 4, New York’taki olaylardan altı yıl sonra 2020 yılını gösteriyor. Oyunda yer alan oyuncu, silahlı kuvvetlerle şehirden kaçan Recker’dir. Oyun, ağır makineler ve silahlarla mutlak gerçekçi dövüşle oyuncuyu heyecanlandırıyor. Oyunda kontrol edeceğiniz karakter ABD Deniz Piyadeleri’nin ikinci komutanlığı. Terör oyunda Rusya ve ABD arasındaki çatışmaların Çin’in ana antagonisti olarak yer alması, oyuncu için heyecan düzeyini daha fazla belirliyor.

Battlefield 4, birinci şahıs nişancı oyunudur. Microsoft Windows için EA Digital Illusions CE bayrağı altında üretildi. 29 Ekim 2013’te gösterime girdi ve Electronics Arts bu oyunu yayınladı. Battlefield serisinin dördüncü oyunu.

Bu oyun, 2020 yılında, önceki taksit olaylarından yaklaşık altı yıl sonra başlar. Bu oyunda, dünya Rusya ve Amerika’nın iki devi arasında bir çatışma görüyoruz. Bu savaş, bu iki ülke arasında ciddi gerilime katkıda bulunuyor. Buna ek olarak, Amiral Chang mevcut yetkilileri bitirmek için plan yaparken Çin de kriz içinde. Ve eğer bu programda araştırma yaparsa, Amerika ile bir savaşa başlamak için Rusya’dan destek alacaktır.

Yıkım ve ordu temelde Battlefield anlaşmasının temelini oluşturuyor ve Battlefield 4 muafiyet değil. Ne patlayabilir ve ne kadar kesin olarak yaptığınız, Call of Duty ile yarışmanın düzenleme temel kaynağı olmuştur, bu nedenle tasarımcı DICE, Battlefield 4’ün size çok daha yıkıcı bir ortam sağladığını ve çok oyunculu moduna vurgu yaparak ilerlediğini doğruladı. Bazı birinci bireysel atıcı meraklıları savaş moduna asla dokunmayacak ve DICE şunu fark edecek: iki plakalı Xbox 360 formunda, örneğin, bir daire çok oyunculu mod. Geçiş yapacağımızı soruyoruz.

Yediden az çevrimiçi mod olmamasına rağmen – Fetih, Hakimiyet, Yok Etme, Takım Ölüm Maçı, Kadro Ölüm Maçı, Rush ve Defuse – gerçekten “örnek yakala” Fetih modu Battlefield 4’ün bileşenleri. Sizi savaşın parçaladığı Şangay’a ya da Paracel takımadalarının fırtınalarının merkezine yerleştiren ölçülemez, mükemmel haritalarla Conquest size kusursuz yatakla karşılaşma şansı veriyor. Helikopterler etrafında mırıldanıyor, tanklar kentsel alanlarda ilerliyor, savaş uçakları hava saldırıları gönderiyor ve savaş gemileri deniz bombardımanları gönderiyor. Rakiplerinizle daha açık bir itfaiyeye dahil olabilirsiniz, ancak bu ezici askeri teçhizat parçaları, eğlencenin yok edilebilirliğini gösterir.

DICE’ın garip bir şekilde Levolution olarak adlandırdığı şey, temel olarak savaşın rehbere nasıl zarar verdiğini gösterir: yapıların bozulması, sokakların bozulması ve tüm durumlar taşabilir. En son formların yaptığı gibi 64 oyuncuyu aynı haritalara koyun ve biri yıkımı hayal edebilir.

Battlefield 4, Obliteration and Defuse’daki iki yeni saptırma modu, oyunun oyun tarzına karışık bir çanta dokunuşu sunuyor. Birincil, düşman üslerinde patlamaları gereken bir bomba üzerinde kontrol için mücadele eden grupları içerir ve bu da eğlenceye daha hayati bir avantaj sağlar. Tanklar ve helikopterler, Conquest’teki gibi düzensizlik cihazları olmaktan ziyade, bomba taşıyıcınızın refahını garanti eden eskort için kullanılabilirler.

MINIMUM SISTEM GEREKSINIMLERI

 • CPU: Intel Core 2 Duo 2,4 GHz, AMD Athlon X2 2,8 GHz veya daha iyisi
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 32-Bit (KB971512 Sistem Güncellemesi ile)
 • VİDEO KARTI: 512 MB AMD Radeon HD 3870 / NVIDIA GeForce 8800 GT veya daha iyisi
 • PİKSEL SHADER: 4.0
 • VERTEX SHADER: 4.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 30 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 512 MB

TAVSIYE EDILEN SISTEM GEREKSINIMLERI

 • CPU: AMD Altı çekirdekli CPU, Intel dört çekirdekli CPU veya daha iyisi
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 8 64-Bit
 • VİDEO KARTI: 3 GB AMD Radeon HD 7870 / NVIDIA Geforce GTX 660 veya daha iyisi
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 30 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 3 GB

Witcher 3 Indir 

Resident Evil 2 Indir

Subway Exit Flood Indir

Half Life 2 Indir

Call Of Duty Black Ops 2 Indir

Call of Duty Ghosts Indir

Crysis 3 Indir

Assassin’s Creed 4 Black Flag Indir

Skyrim For Pc Indir

Mafia 3 Indir

Need For Speed Heat Indir

Battlefield 4 Indir

Far Cry Primal Indir

Counter Strike 1.6 Indir

Assassin’s Creed 2 Indir

Battlefield 5 Indir

Mafia 1 Indir 

Game of Thrones Indir

Lord of The Rings Middle Earth 2 Indir

Stranded Deep Indir

Batman Arkham City Indir 

Assetto Corsa Indir 

Blur İndir 

NFS Payback Indir

Farming Simulator 19 Indir 

Sleeping Dogs Indir

FIFA 18 Indir 

Call Of Duty 2 Indir

The Amazing Spider Man 2 Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.