Report this app

Description

Bağlanmak için algıla

Bu küçük uygulama, eski cihazınız normalde tanımadığında, kapsama alanındaki tüm Bluetooth cihazlarını tanır. Tek bir tıklamayla dosyalarınızı bağlayın ve paylaşın.

Bluetooth Indir

senin için Bluetooth

Bluetooth Driver Installer, tüm aktif cihazları algılayan geniş bir yelpazeye sahiptir. Cihazınızı ve bölgede bulunan diğer cihazları göreceksiniz. Bu, bu aralıkta kimin ne kullandığını görebileceğiniz gibi güzel bir özellik. Ayrıca uygun dosya paylaşımı sağlar. Bunun dezavantajı, bilgisayarınızın yakındaki tüm kullanıcılar tarafından keşfedilebilir hale gelmesidir. Ağ ayarlarınızı değiştirerek bunu önleyebilirsiniz, ancak bazı işlevlere müdahale edebilir.

Bu uygulamayı yalnızca ana web sitesinden yükleyebilirsiniz. Başka bir yerden indirmeye çalışmak, zararlı kötü amaçlı yazılımlara veya bilgisayarınızda başka hasarlara neden olabilir. Ayrıca en iyi Intel’de çalışır. Diğer işlemcilerde aynı sonuçları alamayabilirsiniz.

Bu Bluetooth sürücüsünü yüklemek sizi eski sürücünüzden kurtulmaya zorlar. Hemen çalışmayacak. Donanım değişikliklerini taramak ve bir geri yükleme noktası oluşturmak gibi kullanmaya başlamak için atmanız gereken çok özel adımlar vardır. Daha eski PC’ler için birkaç yeniden başlatmaya ihtiyacınız olabilir.

Bu uygulama ile dosya paylaşımı hızlı ve kolaydır ve piyasadaki çoğu donanımla uyumludur. İşlem sırasında bazı hatalar bulabilirsiniz, ancak bunlar dosyalarınıza müdahale etmez veya zarar vermez. Bu olduğunda, uygulamayı veya PC’nizi yeniden başlatmanız gerekir.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Bu uygulamayı Windows XP, Windows Vista, Windows 8 ve Windows 10’da çalıştırabilirsiniz.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Evet. Bir Intel işlemciniz varsa, zaten varsayılan bir Bluetooth yığınınız var demektir. Kurulum sorunları olmadan bu uygulama gibi aynı şeyleri yapar.

bizim almak

Birçok sorunu olmasına rağmen, yükleyici tam olarak geliştiricilerin amaçladığı şeyi yapacaktır. Her gün Bluetooth cihazı sorunlarıyla karşılaşırsanız, bu uygulamayı kullanmayı düşünün.

İndirmeli misin?

Hayır. Bazen sorun PC’nizde değil Bluetooth cihazlarındadır. Alternatifleri düşünmeden önce her iki ucu da kontrol ettiğinizden emin olun.

yüksekler

Leave a Reply

Your email address will not be published.