Border Officer Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Border Officer Indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

Stavronzka’ya Hoşgeldiniz! Genellikle burada herkes işsizdir. Ama şans eseri bir işin var. Devlet için çalışacaksın. Ailenizdeki herkes hasta ya da işsiz, sadece siz yardım edebilirsiniz. Bir göçmen subayısınız. Devlet size bir araba ve bir ev verdi. Tüm ekonomi sizin elinizde. Maaşınızı en verimli şekilde harcamanız gerekir. Bazen hayatta kalmak için bazılarını feda etmeniz gerekir. Devlet işlerine müdahale etmek istiyorsanız gizli organizasyona katılabilirsiniz. İsterseniz sadece ailenin refahı için çalışabilirsiniz. Eğer şansınıza güveniyorsanız, şans oyunları açısından zengin olabilirsiniz. Stavronzkaya’ya kimin girip kimin giremeyeceğine karar vermelisiniz. Devlet kendi çıkarlarına göre yeni duyurular yayınlar ve kuralları buna göre değiştirir.

Sınır Görevlisi Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Sınır Görevlisi bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Border.Officer.v0.7.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
  4. Border Officer klasörünü çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sınır Görevlisi Ücretsiz İndir

Border Link Free Download’ı doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

SINIR MEMURU (V0.7)
BOYUT: 2.25 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Windows 7
  • İşlemci:  2 GHz Çift Çekirdekli CPU
  • Bellek:  2 GB RAM
  • Ekran Kartı:  Intel HD Graphics 4000 veya daha iyisi
  • Depolama:  3 GB kullanılabilir alan

Hello Neighbo Indir

Sniper Ghost Warrior 2 Indir

SimCity Indir

Football Manager 2018 Indir

My Summer Car Indir 

Spintires Indir

Age of Civilizations II Indir

Gang Beasts Indir

Supraland Indir 

Leave a Reply

Your email address will not be published.