Borderlands 2 Torrent Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Borderlands Torrent Indir - Güncellendi 2022

Birinci şahıs nişancı, yarış aksiyon filmi ve klasik rol yapma oyununun unsurlarını birleştiren bir proje.
Eylem, yasaların günlük olarak yeniden yazıldığı seyrek nüfuslu bir çöl gezegeni olan Pandora’da silahlarla gerçekleşiyor. Tüm yerel nüfus, Sınır Bölgesi olarak bilinen insanlara ait bölgelerin sınırında bulunan küçük karakollar üzerinde yoğunlaşmıştır. Pandora’daki tek cazibe, yüzyıllar önce çok gelişmiş bir yabancı uygarlığın temsilcileri tarafından gizlendiği iddia edilen gizlenmemiş hazineleri gizleyen gizemli Vault’dur.
Asker ya da avcı, siren ya da çılgına dönmüş – her biri benzersiz becerilere sahip dört karakterden birini seçerek, oyuncu Kasayı aramaya gider. Sadece hazineye ulaşmaya çalışabilirsiniz, ancak müttefikler bulmak için omuz omuza savaşmak daha iyidir.

Borderlands Gearbox Software tarafından geliştirilmiş ve 2K Games tarafından yayınlanmıştır. 26 Ekim 2009’da piyasaya sürüldü.

Çılgınlığı Kilitle, Yükle ve Yüzle

Zihin delilik için hazır olun! Tetikleyici mutlu dört paralı askerden biri olarak oynayın ve yolunuza çıkan her şeyi çıkarın!

Bağımlılık yapan eylemi, çılgın birinci şahıs nişancı savaşı, büyük silah cephaneliği, RPG öğeleri ve dört oyunculu kooperatif * ile Borderlands, modern atıcıların tüm sözleşmelerine meydan okuyan çığır açan bir deneyim. Borderlands, sizi The Vault olarak bilinen efsanevi güçlü uzaylı teknolojisi bulmaya cehenneme dayanan yasadışı ve ıssız Pandora gezegeninde bir paralı asker rolüne sokuyor.

Borderlands 2009 açık dünya aksiyon rol oynayan birinci şahıs nişancı video oyunudur. Borderlands, rol yapma oyunlarında bulunan karakter oluşturma öğelerini içerir ve Gearbox’ı oyuna “rol yapma atıcı” olarak adlandırır. Oyunun başlangıcında, oyuncular her biri benzersiz bir özel yeteneğe ve belirli silahlara sahip yeterliliklere sahip dört karakterden birini seçerler. O andan itibaren, oyuncular oyuncu olmayan karakterler veya ödül tahtalarından atanan görevleri üstlenirler, her biri oyuncuyu genellikle deneyim puanları, para ve bazen bir ödül öğesi ile ödüllendirir. Oyuncular hem insan hem de insan olmayan düşmanları öldürerek ve oyun içi zorlukları (belirli bir silah türü kullanarak belirli sayıda öldürme gibi) tamamlayarak deneyim kazanırlar. Deneyim büyümesinden seviyeler kazandıkça, oyuncular daha sonra temel karakterin üç ayrı uzmanlığını içeren bir beceri ağacına beceri puanları tahsis edebilir; örneğin, Mordecai keskin nişancı, tabancalarla silahlanma veya evcil hayvanı Bloodwing’i öldürme ve sağlığı artırma konusunda kullanmak için uzmanlaşabilir. Oyuncular puanları herhangi bir uzmanlık arasında dağıtabilir ve ayrıca beceri puanlarını yeniden dağıtmak için az miktarda oyun içi para harcayabilir.

Uploaded, Share-Online, Googledrive, Openload ve torrent gibi sunucuların resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfayla Borderlands: Yılın Oyunu Sürümü’nü indirin, şimdi indirin ve son sürüme kadar güncellenen oyunu edinin.
Her şeyi başlatan, içerik ve iyileştirmelerle dolu kooperatif atıcıyı keşfedin! Kendini eşsiz yeteneklere sahip dört paralı askerden biri kadar silahla donat.

Ödüllü oyun “Borderlands masalları” 3. sırada devamı Evet! Borderlands 3’ün Eylül 2019’da piyasaya çıkacağı duyuruldu ve fragman zaten piyasaya sürüldü. Borderland 3, aksiyon dolu dolu patlamalar ve çılgın araçlar ve keşfetmek için bir milyardan fazla silah içeren açık dünya rol oynayan birinci şahıs nişancı oyunudur. Borderlands 3, 4 oyunculu bir kooperatif içerir ve ilginç bir şekilde, bu sezon çok daha serin görünen görünümlerinde bir değişiklikle Borderlands 2 ve Borderlands 1 karakterlerini içerir. Ve birçok yeni harita, keşfedilecek yeni hareketler ve yeni kötüler “calypso ikizleri” diğer gezegenlerdeki tonozları bulmak için durdurulurken oyunun kahramanları bunu engelleyecek. Borderland 1 ve 2’yi seven insanlar, borderland 3’te neler olduğunu görmek için büyülenecekler, çünkü önceki sürümlerden çok daha fazlası var.

BORDERLANDS NASIL İNDIRILIR VE KURULUR

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Borderlands için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Borderlands indirmeyi bitirdiğinde, indirilen klasörün içindeki oyun kurulumunu çalıştırın ve oyunu kurun.
 4. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 5. Oyunun tadını Çıkar!

DLC’ler dahil:

 • Borderlands DLC: Claptrap’ın Yeni Robot Devrimi
 • Borderlands DLC: Dr. Ned’in Zombi Adası
 • Borderlands DLC: Mad Moxxi’nin Underdome Riot
 • General Knoxx’ın Gizli Cephaneliği
 • Borderlands DLC: Claptrap’ın Yeni Robot Devrimi

BORDERLANDS SISTEM GEREKSINIMLERI

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows XP / Vista
 • İşlemci:  2.4 Ghz veya SSE2 destekli eşdeğer işlemci
 • Bellek:  1GB Sistem RAM’i (Vista ile 2GB önerilir)
 • Ekran  Kartı : 256mb video ram veya daha iyisi (GeForce 7 serisi veya üstü / Radeon HD3000 serisi veya üstü)
 • Depolama:  8 GB veya daha fazla boş alan

FM 17 Indir

Generals Zero Hour Indir

NBA 2k12 Torrentle Indir

Sword Wıth Sauce Indir

Universe Sandbox 2 Indir

Davinci Resolve Indir

Solidworks Indir

Darksiders Indir 

Spiderman 2 Indir

GTA 2 Indir

Life Is Strange 2 Indir

Fifa 11 Indir

Fallout 3 Indir

The Hunter Call Of The Wild Indir

Viscera Cleanup Detail Indir

Dreamweaver Indir 

Adobe Illustrator Indir

Cat Goes Fishing Indir

Ratty Catty Indir 

Download links

Indir

How to install Borderlands 2 Torrent Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Borderlands 2 Torrent Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.