Report this app

Description

Ücretsiz MOBA oyunu

Brawl Stars  ücretsiz bir çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası  oyunudur. Brawl Stars’ın temel amacı, kupa kazanmak için yarışmalar kazanmaktır. Daha fazla kupa topladıkça Kupa Yolu boyunca ilerleyeceksiniz. Bir var  bir üçüncü şahıs bakış açısı  size maçları sırasında kontrol ettikleri Çizgi filminin Kavgacı arasında.

Brawl Stars Indir

Supercell  , Clash of Clans  ve  Clash Royale  video oyunlarıyla birlikte Brawl Stars’ı geliştirdi  . Tüm oyunlar  , yukarıdan izlediğiniz benzer  çizgi film tasarımlarına sahiptir. League of Legends , Supercell oyunlarından daha gerçekçi grafiklere sahip bir başka popüler MOBA video oyunudur.

Brawl Stars çocuk dostu mu?

Brawl Stars, çocukların 13 yaşından büyük olmasını gerektirdiğinden, esasen gençler ve daha büyük yaştakiler oynayabilir  . Brawl Stars, animasyonlar renkli olduğu için çocukların oynamasına izin vermek için cazip. Görüntüler kanlı olmasa da, eylemler şiddetlidir.

Oyun, kazanmak için maçlardaki karakterlere ateş  etmeyi içerir  , battle royale video oyunları dövüşe dayanır. Gerçek oyuncular veya robotlar, Kavgacıları kontrol ediyor olabilir. Tux Paint  ve  Typer Shark  , Microsoft Windows PC bilgisayarlarında ve dizüstü bilgisayarlarında ücretsiz olarak sunulan çocuk dostu eğitim programlarıdır.

PC’de Brawl Stars oynayabilir misin?

Brawl Stars orijinal olarak cep telefonu  cihazları için geliştirilmiş olsa   da  , oyunu PC işletim sisteminizde oynamak için Bluestacks veya  Gameloop gibi emülatörleri kullanabilirsiniz  . Resmi Brawl Stars indirmesi, Android ve iOS el cihazları için mevcuttur. Android cihazınızı bir öykünme yazılımına bağladığınızda, Bluetooth uyumlu bir oyun kumandasıyla Brawl Stars oynayabilirsiniz.

Brawl Stars ölüyor mu?

Brawl Stars, geliştiriciler içeriği ilgi çekici tuttuğu için aktif bir uluslararası oyuncular  topluluğuna  sahiptir . Zorluklar, oyuncuların katılabileceği planlanmış etkinliklerdir. Madeni paralar ve yıldız puanları gibi zorlukları kazandığınızda ödüller alacaksınız. Ek ödüller arasında bir  kavga kutusu  veya Şampiyona Mücadelesi Pimi bulunur. Dövüş kutuları, madeni paralar, gadget’lar, güç noktaları, güçlendirmeler, yıldız güçleri ve jeton katlayıcıları kazanmanıza izin verir.

Açılabilen kutular normal, büyük ve mega Brawl Box’tır.  Brawl Yıldız Şampiyonası  birkaç ay boyunca rekabet anlamına resmi bir olaydır. Şampiyonanın dört aşaması vardır ve her aşama için belirli gereksinimler belirlenir. İlk aşama Şampiyona Mücadelelerini içerir. Oyuncular , Mücadeleler  başarıyla tamamlandıktan sonra Elemelerde yarışmaya devam edecekler  .

Oyuncular Final turlarına  geçtiklerinde gerçek para ödülleri  kazanmaya başlayabilirler  . Aylık Finaller, Brawl Stars Dünya Finalleri maçlarına yol açar. Dünyanın dört bir yanından takımlar birbirleriyle yarışıyor. Büyük miktarda para kazanılabilir. Yarışmalar YouTube’da yayınlanabilir. Brawl Stars’ın içerdiği bir diğer çekici özellik ise İçerik Oluşturucu Kodlarıdır.

İçerik oluşturucular, kodları girilirken değerli taşlar satın aldığınızda gerçek para kazanırlar. Bir İçerik Oluşturucu Kodu girerek Brawl Stars içeriği oluşturan içerik oluşturucuları destekleyebilirsiniz  . Twitch ve YouTube, Brawl Stars İçerik Oluşturucuları için popüler platformlardır. Bir etkileyiciyi desteklemek için oyun içi mağazanın sonundaki alana belirli bir Oluşturucu Kodu yazabilirsiniz.

Günlük ve sezonluk görevler  , oyunun bir diğer dinamik parçasıdır. Oyunlar  belli bir süre sonra sıfırlanır  . Görevlerin yenilenmesine kadar geçen süreyi kutuların sağ üst köşesinde görebilirsiniz. Görevler, görevlerde listelenmiştir. Görevleri tamamladığınızda jeton alırsınız.

Kazanabileceğiniz jeton sayısı   görev kutularında listelenmiştir. Jetonlarınız size Kutular, Madeni Paralar, Mücevherler, Pin Paketleri veya Güç Puanları veren katmanların kilidini açabilir. Brawl Geçiş  periyodik yapmak ilerlemenin sıfırlar bir ilerleme sistemidir.

Yeni başlayanlar için temel bilgiler

Shelly, oynayabileceğiniz ilk Kavgacıdır  ve oyunda ilerledikçe yeni Kavgacılar kullanılabilir hale gelir  . Belirli bir karakter olarak oynarken kazandığınız kupalar hesaplarında toplanacaktır. Tüm Brawler bakiyelerinizden oluşan genel bir kupa bakiyesine sahip olacaksınız.

Her karakterin bireysel  beceri seti profilleri vardır . Dövüşçüler, Kromatik, Yaygın, Destansı, Efsanevi, Efsanevi, Nadir ve Süper Nadir olarak adlandırılan nadirliklere ayrılmıştır. Kavgacı Kutularını açarak yeni kavgacılar alabilirsiniz. Oyun modları  oynayabileceğiniz Brawl Ball, Bounty, Duo Showdown, Gem Kepçe, Heist, Sıcak bölge ve Showdown arasındadır. Güç noktaları, Brawler’ınızın seviyesini yükseltmek için kullanılabilir.

Jetonlar, belirli sayıda güç noktası elde edildikten sonra karakterlerinizi yükseltmek için kullanılabilir. Güç seviyeleriniz,  savaş sırasında kullanılabilecek gadget’ların ve yıldız güçlerinin kilidini açar  . Duo, solo veya 3v3  etkinlikleri oynanabilir.

100 kupa kazandıktan sonra Dostluk Oyunları  mevcuttur. Hazırlık Maçlarında kupa kazanmayacağınız veya kaybetmeyeceğiniz için, Hazırlık Maçları, antrenman  veya boş zaman kazanmak için idealdir  . Aralarından seçim yapabileceğiniz tüm haritalarla herhangi bir oyun modunda bir Dostluk Oyunu oynayabilirsiniz.

Dostluk Oyunları, dokuz oyuncu davet etmenizi sağlar  . Davet edeceğiniz kişi yoksa botlara karşı oynayabilirsiniz. ‘Dostluk Oyunu’na tıklamak için hamburger menüsüne dokunarak bir Dostluk Oyunu başlatabilirsiniz. Brawl Stars,  1000 kupaya ulaştıktan sonra kendi haritalarınızı oluşturmanıza olanak tanıyan bir  Harita Oluşturucu özelliğine sahiptir. Harita kreasyonlarınızı yarışmalara gönderebilirsiniz.

Özelliklerle dolu basit oyun

Brawl Stars,  yürümenize, ateş etmenize ve güçleri kullanmanıza izin veren temel bir oynanışa sahiptir  . Duvarları yıkarak veya çimlerin arasında yürüyerek arenalarla etkileşime girebilirsiniz. Mağazada yıldız puanları ile satın almak için görünümler mevcuttur. Brawlers’ınızın görünümünü dış görünümlerle özelleştirebilirsiniz  . Pinler  , Brawl Stars’ın oynarken flaş yapabileceğiniz başka bir kozmetik parçasıdır.

Ne var ne yok?

Geliştiriciler  sürekli  olarak platforma yeni içerik yayınlar . Zorluklar ve görevler düzenli olarak güncellendiğinden oyun sürekli olarak gelişiyor. Brawl Stars’ı  indirmek ve yüklemek güvenlidir  .

Download links

Indir

How to install Brawl Stars Indir APK?

1. Tap the downloaded Brawl Stars Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.