Report this app

Description

En iyi ücretsiz web tarayıcı oyunları

Aksi halde sıkıcı bir günü aydınlatmanın kolay bir yolu için en iyi ücretsiz web tarayıcı oyunlarını mı arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz.

Süper gerçekçi grafikler ve canlı, her zaman çevrimiçi battle royales çağında, ücretsiz web tarayıcı oyunları başlangıçta geçmişten gelen biraz ilkel bir patlama gibi görünebilir. Ama onları dışlamayın diyoruz. Web tarayıcı oyunları, en iyi ücretsiz oyunların ve hatta en iyi bilgisayar oyunlarının bile yapmadığı birkaç şeye sahiptir, yani nispeten basit olmaları.

 Browser Oyunları Indir

Şunu bir düşünün: Bunlar size bir kuruşa mal olmamakla kalmaz, aynı zamanda sabit diskinizde tek bir değerli megabaytlık alana da mal olmaz. Ayrıca en güçlü PC’ye sahip olma konusunda endişelenmenize bile gerek yok. Tarayıcı tabanlı olduklarından, bu oyunlar, gitmeye hazır olduğunuz minimum gereksinimleri karşıladığınız sürece özellikle vergilendirmez.

İlaç Endüstrisinin Tüm Yelpazesini Kapsayan Ücretsiz Dijital Dergimizi Okuyun The Medicine Maker

Erişimi kolay ve düşük taahhütlü, en iyi ücretsiz web tarayıcı oyunları, biraz zaman geçirmek ve arkadaşlarınızla paylaşmak için mükemmel şeylerdir. Bunu akılda tutarak, en az bir kez denemeniz gereken bazı harika tarayıcı tabanlı oyunlarla ilgili önerilerimizi görmek için okumaya devam edin. Bu oyunlardan bazıları biraz daha eski olduğundan, oynamak için tarayıcınızda Flash’ı etkinleştirmeniz gerekebileceğini unutmayın.

1. Kıyamet

Tarayıcınız Doom’u çalıştırabilir mi? Tabii ki yapabilir! Doom Slayer’ın botlarına girin ve tüm zamanların en etkili birinci şahıs nişancı oyunlarından birinde sayısız ölümcül iblisleri biçin. Hırlayan düşmanlarla dolu odalarda yolunuzu açın, her ihtimale karşı patlayıcı yeni silahlar bulun ve Mars’taki uzay istasyonunun düzenini yeniden sağlayın.

20 yıldan uzun bir süre önce piyasaya sürülen Doom’un tatmin edici oynanışı bugün hala geçerliliğini koruyor ve 1993’teki cehennemi yükselten isabeti anında bir öneri haline getiriyor.

2. QWOP

QWOP, tipik spor oyununuz değil. Talihsiz bir koşucunun baldırlarını ve baldırlarını (evet, doğru okudunuz) kontrol ediyorsunuz. Amaç, düşmeden ilerlemek, ancak bunu yapmak neredeyse imkansız.

Bambi on ice’nin tüm zarafetiyle, QWOP, bir adamın koşamamasına sizi tamamen çileden çıkaracak, amaca yönelik olarak zor bir oyundur. Bunun için (tam anlamıyla) tepetaklak olacaksınız.

3. Üçler!

Üçler! kavraması kolay, ustalaşması zor, inanılmaz derecede bağımlılık yapan bir sayısal bulmaca oyunudur. Sola, sağa, yukarı veya aşağı hareket edebilirsiniz ve amaç, birbirinin üzerine yığılacak bitişik ve aynı numaralı kartları elde etmektir.

Her turda yeni karolar eklenir, bu nedenle karoları istiflemeye devam etmeniz veya odanızın bitmesi riskini almanız gerekir. Tahta dolarsa oyun biter ve size son bir puan sunulur. Üçlü tatlım.

4. Muhteşem

Yaygın olarak oyunun en iyilerinden biri olarak kabul edilen Spelunky, bir web tarayıcısında oynandığında her zamanki gibi sürükleyici. Tehditkar canavarlarla savaşırken, sayısız tuzakları aşarken ve değerli ganimetler biriktirirken yüzeyin altına gömülü hazineleri keşfedin.

Seviyeler rastgele belirlenir, her oyunda yeni bir deneyim vaat eder, bu da onu hız koşucuları ve yüksek puanlarını yenmeyi sevenler için ideal hale getirir. Gerçek bir klasik, kesinlikle Spelunky’nin derinliklerine dalmanız gerekiyor.

5. Katan Evreni

Settlers of Catan, 1995’te piyasaya sürülmesinden bu yana kendisini klasik bir tahta oyunu olarak kabul ettirdi. Ve çoğu klasik tahta oyunu gibi, dijital alana doğru yol aldı ve bunu Catan Universe şeklinde yapıyor. Bu oynaması ücretsiz oyun, orijinal oyuna yakın bir şekilde yerleşir ve yerleşimlerinizi genişletmenize ve kazanmak için kaynak toplamanıza olanak tanır.

Çapraz platformdur, böylece farklı cihazlara geçebilir ve sizden farklı bir platformda olsalar bile diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz. Genişletmeler ve benzerleri için oyun içi satın alımlar mevcut olsa da, bu, yalnızca telefonunuz hazır olsa bile, bu masa oyunu kaşıntısını kaşımanın harika bir yoludur.

6. Slither.io

Şirin görünümünün sizi aldatmasına izin vermeyin – slither.io korkaklara göre olmayan sert bir oyundur… Sadece şaka! Slither.io, klasik mobil oyun Snake’e geri dönen eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyundur.

En uzun solucan olma arayışında renkli noktalar topluyorsunuz, ancak diğer oyuncuların tanıtımı klasik formüle daha rekabetçi, çok oyunculu bir deneyim getiriyor.

Başka bir oyuncuyla çarpışırsanız, sürekli büyüyen arkadaşınızı kaybedersiniz ve noktaları tüketme sürecine yeniden başlamak zorunda kalırsınız. Diğer oyuncular geride bıraktığınız noktaları silip süpürecek, boyutları artacak ve eskisinden daha büyük bir tehdit haline gelecek.

7. Karanlık Bir Oda

A Dark Room, ilgi çekici bir minimalist metin macerasıdır. Soğuk, karanlık bir odada ateş yakmaya başlarsınız. Ateşi körükledikçe daha fazla seçenek ortaya çıkıyor ve hikaye yavaş yavaş çözülmeye başlıyor.

Oyun, 1970’lerde popüler hale gelen klasik metin tabanlı bilgisayar oyunlarından ilham alıyor. Aradaki fark şu ki, oyunu hemen bitiremezsiniz; her eylem zaman alır, bu nedenle oyunu başka bir sekmede açık bırakıp sık sık kontrol etmeniz en iyisidir.

Burada oynayın: Karanlık Bir Oda

8. Mucizeler

Harika bir flash oyun olan Wonderputt, mini golfü tarayıcınıza keyifli ve yaratıcı bir şekilde getiriyor. Seviyeler, kısa oyununuzu teste tabi tutacak yaratıcı kurslara güzel bir şekilde dönüşürken hayretle izleyin.

Gerçek hayattaki muadili aksine, Wonderputt’u oynaması çok kolaydır. Çekiminizin açısını ve gücünü belirlemek için imlecinizi konumlandırın, hepsi bu kadar. Bir fincan kahve yudumlarken mükemmel zaman kaybı, Wonderputt gerçekten harika bir mini golf oyunu.

9. Yolcu

Küçük bir adamı kızakta bir döngü etrafında görmek istediyseniz, o zaman Linerider aradığınız oyun olabilir. Önerme son derece basittir: Sürücünüzün etrafta kayması için çılgın bir parkur çizin, istediğiniz kadar düzenleme veya ekleme yapın, ardından aksiyonu izleyin.

Linerider’da her türden harika rotalar oluşturabilirsiniz – tek sınır hayal gücünüz ve her şeyi ‘gerçekçi’ tutan ikna edici bir fizik motorudur. Hazır ol… hazır ol, çiz!

10. Chrome Dino oyunu

Google sayesinde, çevrimdışı olduğunuzda bile Google Chrome’u kullanarak eğlenmeye devam edebilirsiniz. Chrome Dino oyunu (denildiği gibi), kaktüslerin üzerinden atlamanızı ve ekrana dokunarak alçaktan uçan pterodaktillerden kaçmanızı sağlayan şaşırtıcı derecede çekici sonsuz bir koşucudur.

Çok eğlenceli ve İnternet bağlantısı olmadan çalışan birkaç web tarayıcı oyunundan biri. Oh, ayrıca ilerledikçe aydınlık ve karanlık mod arasında geçiş yapar, bu da harika bir küçük efekttir. Bir sonraki tren durağına kadar yüksek puanınızı geçebilir misiniz?

Leave a Reply

Your email address will not be published.