Call of Duty 1 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Call of Duty 1 Indir - Güncellendi 2022

Call of Duty: Mobile, uzun süredir devam eden CoD  oyunlarında genellikle eylemleri ve hikayeleriyle tanınan bir başka oyundur  . Oyun 5v5 ölüm maçı ve 100 oyuncu savaş royale dahil olmak üzere oynamak için çeşitli modları vardır. Oyun, CoD satırındaki önceki oyunlardan tanıyabileceğiniz birden fazla harita üzerinde oynanır.

Rekabetçi mobil atıcı

Call of Duty: Mobile, Ekim 2019’da piyasaya sürülen  ve sadece cep telefonları için tasarlanmış bir birinci şahıs nişancıdır  . Oyun oynamak ücretsizdir, ancak savaş geçişleri ve kozmetik gibi mikroişlemler vardır. Genel olarak bu oyunun belirgin bir kazan-kazan sistemi yoktur.

Son güncellemeler keşfetmeniz ve oynamanız için yeni haritalar ve sıralı ödüller için yeni temalar ekledi. Oyuna girerken yeni bir  çok oyunculu  operatör ve savaş royale arenası var.

Oyun nispeten düşük kaynaklara sahiptir, ancak çalışmak için sürekli bir internet bağlantısı gerektirir. Bu gereksinim çok oyunculu sistemden ve oyunun oyun içinde yaptığınız satın alma işlemlerini nasıl takip ettiğinden kaynaklanmaktadır. Bir oyun kumandası kullanarak oynanışı ve maç kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

Takım arkadaşlarınızla sohbet edin

Herhangi bir takım tabanlı oyunun en kullanışlı özelliklerinden biri, birbirleriyle iletişim kurma yeteneğidir. CoD: Mobil bu sorunu sesli sohbet  ve metin sohbeti kullanarak çözer  . Bu, ekibinizle strateji geliştirmenize ve oynarken yeni arkadaşlar edinmenize olanak tanır.

İkonik haritalar

Üzerinde oynayacağınız haritaların çoğu Modern Warfare  veya  Black Ops gibi popüler CoD oyunlarından alınmıştır  . Bu haritalar ücretsiz olarak mevcuttur ve franchise oyunlarından birini oynadıysanız sizi bellek şeridinde bir yolculuğa çıkarır. Ayrıca  arenaya düşerek ve dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuya katılarak herkes hayatta kalan son kişi olmak için savaşırken savaş kraliyet  moduna da düşebilirsiniz  .

Yüklemenizi özelleştirin

Call of Duty Mobile  , kazanılabilir kozmetikler ve satın aldığınız her şeyle dolu özelleştirilebilir bir yüke sahiptir  . Yüklemeniz, oyundaki yeteneğinizi veya satın aldığınız öğeleri göstererek oynadığınız herhangi bir çok oyunculu oyuna alınabilir. Bu bölümde kıyafetler, silahlar, akrepler ve diğer teçhizat parçaları bulunmaktadır.

Yüklemenin en önemli bölümlerinden biri karakterler. Oyunda,   franchise diğer oyunlardan karakterler toplayabilirsiniz . Bu karakterler unutulmazdır ve Call of Duty 4: Modern Warfare  oyunundan John Price ve “Soap”  içerir .

Rekabetçi ve sosyal

CoD oynamanın iki yolu vardır: Mobil, bu rekabetçi veya raslantısaldır. Oyunda yeterli beceriye sahip olduğunuzu düşünüyorsanız  , zirveye ulaşmak için sıralanmış oyun moduna girebilirsiniz  . Yanınızdaki arkadaşlarınızla en fazla klan ödülü kazanmak için de yarışabilirsiniz.

Sıradan oyunda, özellikle oyuna yeni başladığınızda zaman zaman botlarla karşılaşabilirsiniz. Başkalarıyla oynamaya başladığınızda, çevrimiçi arenalarda hızlı bir şekilde arkadaş ve düşman edinebilirsiniz. Bu ücretsiz  çok oyunculu atıcıda karşılaşacak çok sayıda oyuncu var  .

Geliştirilmiş oyun için, bu oyunu bir emülatör kullanarak bilgisayarınıza koyabilirsiniz. Bununla birlikte,  cihazınıza veya hesaplarınıza zarar verebilecekleri için Call of Duty: Mobile hack’lerinden kaçınmalısınız  .

Sevgili bayilikler

Call of Duty serisinin arkasında çok fazla geçmişi var, toplam oyun sayısı zaten ilk oyunlarından yakın zamanda piyasaya sürülen ücretsiz bilgisayar oyununa kadar 20’den fazla başlığa ulaşıyor. Birçok oyuncu konsollarında bu oyunları oynarken büyüdüğü için oyuncuları franchise’a geri getiren bu geçmiş ve şimdi mobil cihazınızdaki deneyimin tadını çıkarabilirsiniz  . Platform değişmiş olsa da, oyun hala dizideki diğerleri gibi oynuyor ve bir konsol deneyimi sunuyor.

Oyun modları

Oyun, solo veya arkadaşlarınızla eğlenmeniz için 8 olası oyun moduna sahiptir. En tanınmış olanlardan bazıları Zombiler, Battle Royale, Silah Oyunu ve Takım Ölüm Maçı. Çeşitli modlar,  zombi öldürmek ya da harita üzerinde oyuncuları kesmek gibi her zaman yapabileceğiniz bir şey olduğu için oyunu son derece tekrar oynanabilir hale getirir  .

Android telefonunuzda oynarken, muhtemelen  birçok oyunda bulunabilecek bir klasik olan standart  Team Deathmatch modunu oynayacaksınız. Her takım beş oyuncudan oluşur ve skor sınırına ulaşan ilk taraf maçı kazanır.

Zombies, franchise’ın eski oyunlarından birinden gelen hayranların favori oyun modudur. Bununla birlikte, bu mobil sürüm doğrusal görevler, saf hayatta kalma konsol standardından bir değişiklik içerecektir. Ayrıca, belirli sayıda dalga temizlendikten sonra sizi bir arenaya aktaran bir baskın modu da var, burada daha sert bir düşmanla karşı karşıya kalacaksınız.

Sadece keskin nişancı, tüm oyunculara doğruluk baskısını yerleştiren sınırlı süreli bir oyun modudur. Her oyuncu sadece bir keskin nişancı tüfeği kullanır, bu da amacınız iyi ise herkesi tek atış yapabilir.

Alternatifler

CoD markasının veya bu oyunun tarzının bir hayranı değilseniz, mevcut birçok alternatiften birini deneyebilirsiniz.

PUBG Mobile  , oyuncuların savaş alanına paraşütle attığı ve ekipman toplayıp başkalarıyla savaşarak hayatta kalmaya çalıştığı bir savaş kraliyet tarzı oyunudur.

Fortnite  , barınaklar veya erişim alanları oluşturmanıza izin veren benzersiz bir yapı mekaniğine sahip bir savaş kraliyet oyunudur. Oyun tüm konsollarda, PC’de ve mobil cihazlarda kullanılabilir.

Call of Duty: Modern Warfare aynı seriye sahip bir bilgisayar ve konsol oyunudur. Bu platform farkı daha iyi bir oynanış ve iyi geliştirilmiş bir hikaye sunuyor.

Afterpulse – Elite Army, kullanabileceğiniz özelleştirme seçenekleri ve çeşitli silahlara sahip gerçekçi bir askeri üçüncü şahıs nişancı oyunudur.

İyi yerleştirilmiş atış

Call of Duty: Mobile, konsol deneyimini doğrudan mobil cihazınıza taşımanın harika bir yoludur. Oyun oynamak için birçok modu vardır ve sesli sohbet özelliği sayesinde arkadaşlarınızla tadını çıkarabilirsiniz.

Oyunda planlanan yeni savaş kartları var ve ikonik haritalara eklemek için yeni bir arena alacak.

Prototype1 Indir

The Forest Indir

Photoshop Indir

Excel Indir

Sword With Sauce Indir 

Windows 7 Ultimate Sağlam Indir

Paint The Town Red Indir

FIFA 18 Indir 

Red Alert 2 Indir 

Download links

Indir

How to install Call of Duty 1 Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Call of Duty 1 Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.