Call of Duty Black Ops 2 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Call of Duty Black Ops 2 Indir - Güncellendi 2022

2025 ve teknolojiye güven geri tepmek üzere

Call of Duty: Black Ops 2’nin  harika bir tek kişilik kampanyası, kapsamlı çok oyunculu modları ve genişletilmiş bir zombi modu var. Call of Duty’i başarılı kılan şeyleri kaybetmeden, taze olmak için yeterli gelişmeleri olan dramatik ve ilgi çekici bir birinci şahıs nişancıdır.Call of Duty: Black Ops 2, 2025 yılında kuruldu  ve ordu, kirli işlerini yapmak için bilgisayar kontrollü uçağı kullanıyor. Bu güven, Amerika düşmanları bu yüksek teknoloji dron ordusunun kontrolünü ele geçirmeyi ve ABD şehirlerine açmayı başardığında ölümcül olur.
Call of Duty: Black Ops 2’deki tek kampanya, 80’lerde Alex Mason’u ve 2025’te oğlu David’i Raul Menendez adlı bir teröristle savaşırken takip ediyor. Dallanma hikayesi sayesinde çoğu üçlü A atıcıdan daha fazla tekrar değeri sunar. Bir oyun sırasında, oyunu değiştirecek seçimler yapacak ve size altı farklı sondan birini vereceksiniz.Yakın gelecekteki görevler, aynı eski sıkıntılardan yıllar sonra taze hisseden bazı harika teknolojilere sahip! Call of Duty: Black Ops 2 devrimci değil, Modern Warfare 3’ün özlü hikayesinden çok daha dinamik hissediyor. Neyse ki değişmeyen bir şey, en iyi hikaye anlatımının tamamen üzerindedir. Call of Duty: Black Ops 2 sonunda sinlge oyuncu modu için satın alabileceğiniz bir FPS.İsteğe bağlı Strikeforce görevleri birden fazla ünitenin kontrolünü size verir ve  Overwatch Modunu içerir . Bu size savaş alanının havadan görünüşünü verir, böylece birliklerinizi sipariş edebilirsiniz. Çeşitli hedefleriniz var ve birliklerinizi zafere yönlendirmelisiniz.

Sahadaki herhangi bir askerle eyleme atlayabilir ve aynı zamanda emrinizdeki çeşitli uçağı kontrol edebilirsiniz. Bu tür görevlerde çok fazla özgürlük var ve bunlar daha önce CoD’de gördüklerimizden tamamen farklı. Hızlı ateş makineli tüfeklerle silahlanmış askerlerin başlarının üstünden geçmenizi sağlayan dört helikopterleri kontrol etmek çok eğlenceli!

Bunlar ‘sandbox görevleri’ – onları istediğiniz gibi tamamlayabilirsiniz ve tamamen taze bir şekilde, savaşları da kaybetmekte özgürsünüz.

Call of Duty Zombies geri dönüyor ve bir hikaye modu ile genişletildi, ancak oyunun geri kalanı kadar iyi hissetmiyor.

Çok oyunculu modlar beklediğiniz gibi, ancak sınıflar ve set yüklemeleri yerine şimdi ‘On Seç’ var. Bu, bir keskin nişancı olup olmadığınızı düşünmeden istediğiniz silahları ve ekleri seçebileceğiniz anlamına gelir.

14 çok oyunculu harita var ve hepsi iyi tasarlanmış ve şüphesiz aylarca büyük rekabet sağlayacak. Genel olarak, çok oyunculu sağlam olsa da, tek oyunculu kampanya kadar taze hissetmiyor.

Call of Duty: Black Ops 2 başarısını sağlamak için yeterli. Harika bir kampanya ve gelecek yılın oyununa kadar oynamaya devam etmek için yeterince derin bir çok oyunculu mod var!

Dealer’s Life Indir

The Long Dark Indir

Sniper Elite 3 Indir

Raft Indir

Mortal Kombat 9 Indir

Papers Please Indir

Getting Over It Indir

Farming Simulator 15 Indir

Ben Ve Ed Indir

Cuphead Indir

GTA 5 Pc İndir

Efendisi Oyunu indir

Swat 4 Full Türkçe İndir

NBA 2k14 Indir

Battlefield 4 İndir 

Rome Total War İndir

My Friend Pedro İndir

Stronghold Crusader HD İndir

Microsoft Office 2010 Pro Plus SP2 VL Full Türkçe İndir

Download links

Indir

How to install Call of Duty Black Ops 2 Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Call of Duty Black Ops 2 Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.