Call of Duty Black Ops 3 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Call of Duty Black Ops 3 Indir - Güncellendi 2022

Call of Duty: Black Ops III, Treyarch tarafından geliştirilen  ve Activision tarafından yayınlanan  birinci şahıs nişancı video oyunudur  . Call of Duty serisinin on ikinci girişidir ve 2012 video oyunu Call of Duty: Black Ops II’nin devamıdır. Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One’da 6 Kasım 2015’te piyasaya sürüldü. Beenox ve Mercenary Technology tarafından geliştirilen ve çok oyunculu modları destekleyen özellik sınırlı bir sürümü PlayStation 3 ve Xbox 360’ta piyasaya sürüldü ve aynı zamanda son Çağrı oldu Bu platformlarda görev adı verildi.

Black Ops III, Black Ops II olaylarından 40 yıl sonra, iklim değişikliği ve yeni teknolojilerden kaynaklanan ayaklanmalarla karşı karşıya olan bir dünyada 2065’te gerçekleşir. Seleflerine benzer şekilde, hikaye bir grup siyah ops askeri takip ediyor. Oyunun kampanyası, daha büyük, daha açık seviye tasarım ve daha az koridor çekimine olanak tanıyan 4 kişilik işbirlikçi oynanışı destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Oyuncu karakteri sibernetik olarak geliştirildiğinden, oyuncular çeşitli özel etkinliklere erişebilir. Oyun ayrıca bağımsız bir Zombies modu ve tüm düşmanları zombiler olarak değiştiren bir “Kabuslar” modu sunuyor.

Call of Duty’e Hoş Geldiniz: Black Ops III, yeni bir Black Ops askeri türünün ortaya çıktığı ve kendi insanlığımızla ileriye dönük kalmak için yarattığımız teknoloji arasındaki çizgilerin bulanıklaştığı karanlık, bükülmüş bir gelecek. robotik savaşı tanımlar.

Call of Duty: Black Ops 3 üç benzersiz oyun modunu bir araya getiriyor: Kampanya, Çok Oyunculu ve Zombiler, hayranlara şimdiye kadarki en derin ve en iddialı Call of Duty sağlıyor. Kampanya, çevrimiçi olarak 4 oyuncuya kadar oynanabilen bir kooperatif oyunu veya solo sinematik heyecan yolculuğu olarak tasarlanmıştır. Çok oyunculu, serinin en derin, en ödüllendirici ve en ilgi çekici olanı olacak ve savaş için sıralamak, özelleştirmek ve hızlandırmak için yeni yollar olacak. Ve Zombies, kendine özgü anlatılarıyla yepyeni bir akıllara durgunluk veren bir deneyim sunuyor. Call of Duty: Black Ops 3 tamamen çevrimiçi olarak oynanabilir ve ilk kez her teklifin kendine özgü oyuncu XP ve ilerleme sistemleri vardır. Başlık, daha önce hiç deneyimli silahlar ve yetenekler olmadan, çene bırakan ortamlar da dahil olmak üzere benzeri görülmemiş bir yenilik seviyesinde kullanılıyor, ve yeni, geliştirilmiş bir sıvı hareket sisteminin piyasaya sürülmesi. Tüm bunlar, yeni AI ve animasyon sistemleri ve Call of Duty hayranlarının son derece aydınlatma sistemleriyle eleştirmenlerce beğenilen serilerden beklediği standartları yeniden tanımlayan grafikler de dahil olmak üzere bu başlık için özel olarak geliştirilen ileri teknoloji ile hayata geçiriliyor. görsel efektler.

En popüler atış oyunu görev çağından biri: Black Ops III 6 Kasım 2015’te yayınlandı. Activision tarafından yayınlanan ve Treyarch tarafından geliştirilen oyun, Call of Duty serisinin 12. girişidir. Bu tek ve çok oyunculu oyun Xbox One, Play Station ve PC Oyunları için Microsoft Windows için yayınlanmıştır.

Bu yeni sürüm karakterin görünümünü ve giysilerini değiştirme özelliği ile daha gelişmiş çekim seviyeleri. Call of Duty hayranları, Black Ops II’den 40 yıl sonra ve 2065 yılını gösteren bu yeni sürümle büyülendi. Oyun, iki küresel ittifak arasında üçüncü dünya savaşına sahip. Oyundaki oyun dünyası çatışmalar, yeni teknolojiler ve iklim değişikliğini gösteriyor. Oyunun savaşında robotik robotlar ve robot askerler de dahil olmak üzere önemli bir rol oynar. Savaşta robotik ele geçirme korkusu var. Oyun ayrıca oyunda zombiler içeriyordu.

Call of Duty Black adlı 2015’in fütüristik oyunu, Birinci Şahıs Nişancı Oyunu. Treyarch tarafından geliştirilmiş ve Activision tarafından yayınlanmıştır. Xbox One için 6 Kasım 2015’te piyasaya sürüldü. Play Station 4 ve PC. Bu oyun 6 Kasım 2015’te piyasaya sürüldü ve aynı tarihte kırıldı. Call of Duty Black Ops 3 Torrent İndirme bağlantısı ve prosedürü aşağıda verilmiştir.

aynı yıl içinde Beenox ve Mercenary Technology tarafından geliştirilen ve Xbox 360 ve PlayStation 3 için sadece çok oyunculu modu destekleyen bir özellik sınırlı sürümü tanıtıldı. Ve bu aynı zamanda Xbox 360 ve Play Station 3 için son Call of Duty Game idi. Son iki KOİ oyunundan bazı olumlu eleştiriler aldım. Bu oyun Hikayesi ve hayranları için favori karakterler için eleştirilmemesine rağmen. Yedinci nesil konsol kullanıcıları (Xb0x 360 ve Play Station 3) onu sadece çok oyunculu olduğu ve onlar için Kampanya olmadığı için eleştirdi.

OYNANIŞ:

Black Ops III’ün Hikayesi, Black Ops II’nin devamıdır. Black Ops III’ün Hikayesi, iklim değişikliğinden ve yeni teknolojilerden kaynaklanan ayaklanmalarla karşı karşıya olan bir dünyada, Black Ops II’den 40 Yıl sonra olan 2065’te geçiyor. Bu oyunun kampanyasının tasarlanma şekli 4 oyunculu işbirlikçi oynanışı desteklemektir. Bu oyun, yakın koridorlar yerine daha açık kapı kavgalarına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Black Ops III ayrıca bağımsız bir Zombies modu ve tüm düşmanları zombiler olarak değiştiren bir “Kabuslar” moduna sahiptir.

KAMPANYA:

Daha önce de belirtildiği gibi, bu oyunun kampanyası 4 kişilik işbirlikçi oynanışı desteklemektir. oyuncu karakterinin kıyafetlerini ve görünümünü özelleştirebilir. Tüm kampanya görevlerini bitirdiğinizde, oyuncuların tüm kampanyayı yeni bir anlatıyla ve normal düşmanların çoğunun yerini alan zombileri tekrarlayabilecekleri “Kabuslar” modunun kilidini de açacaksınız.

MULTIPLAYER:

Çok oyunculu mod, oyuncunun küçük takviye atlamaları için itici veya jet paketlerine sahip olduğu yeni hareket mekanizmasını tanıttı. Iticiler hariç duvar sürme / duvar çalışan ve sürgülü de tanıtıldı. Uzman olarak adlandırılan yeni oyuncu sistemi tanıtıldı, burada oyuncu 10 farklı asker arasından seçim yapabilir. Her birinin kendi özel yeteneği vardır.

ZOMBILER:

Zombies modu, Kampanya ve Çok Oyunculu’ya benzer yeni bir XP ilerleme sistemine sahiptir. Shadows of Evil  , 9 Temmuz 2015’te Zombies modu için yeni bir harita olarak ortaya çıktı

SATIŞ:

Bu oyun fütüristik olmasına rağmen, ticari bir başarıydı ve 2015’te yerini korumayı ve en çok satan oyun olarak kalmayı başardı.

SISTEM GEREKSINIMLERI

MINIMUM SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşlemci:  Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.60 GHz
 • Sabit Disk Alanı:  180 GB
 • Rastgele erişimli hafıza:  6 GB
 • İşletim Sistemi:  Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 470 @ 1GB / ATI Radeon HD 6970 @ 1GB
 • DirectX  11

TAVSIYE EDILEN SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşlemci:  Core i5-2500K 3.3GHz
 • Rastgele erişimli hafıza:  8 GB
 • İşletim Sistemi:  Win 7 64
 • Ekran Kartı:  Radeon R9 270X Sapphire Dual-X 4GB OC Edition
 • DirectX  11

Age of Empires Indir

3 Crying 3 Indir

Mafya 2 Sel Indir 

Arma 3 Indir

NFS Underground 2 Indir

PES 2016 Indir 

Shadow of The Tomb Raider Indir

Mortal kombat x Indir

Sims 4 Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *