Call of Duty Ghosts Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Call of Duty Ghosts Indir - Güncellendi 2022

Call of Duty®: Ghosts, Call of Duty serisinin yeni parçasıdır. Oyunun adı onu ana karakterlerle ilişkilendiriyor – bir zamanlar Goust olarak görev yapan elit hayalet birimi veya serinin ikinci bölümünde Shepard tarafından trajik bir şekilde öldürülen dizideki kült bir karakter olan Teğmen Simon Riley. Oyunun dünyası, serideki bir yenilik olan kıyamet sonrası. Plana göre, uzay gemisi “One” hack nedeniyle, hacker Amerika’nın ana şehirlerinde nükleer füzeler başlattı. Ana karakterler, Kaliforniya’dan Hayaletlerle tanışan ve yeni dünyada düzeni sağlamak için kolektiflerine katılan iki kardeş.

Call of Duty: Ghosts indir torrent  web sitemizde olabilir, dünyanın birinci şahıs nişancı için yeni bölüm haline gelen Modern Warfare üçlemesinin başlangıcına dayanır. Oyun, yıkılabilir ortamlara sahip kartlar, yeni fantastik oyun modları ve sanal askerler için ek ayarlar da dahil olmak üzere çok oyunculu aksiyonda daha fazla iyileştirme vaat ediyor.

Call of Duty: Ghosts, Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur, Call of Duty serisinin onuncu büyük taksiti ve Infinity Ward tarafından geliştirilen altıncı taksittir. 5 Kasım 2013’te Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360 ve Wii U için piyasaya sürüldü. Oyun PlayStation 4 ve Xbox One’ın piyasaya sürülmesiyle piyasaya sürüldü.

Hayaletler  genellikle eleştirmenlerden karışık eleştirilere olumlu geldi, çoğu çok oyunculu oyununu övdü ve yeni oyun modu Extinction’ı tanıttı, ancak tek oyunculu kampanyası, tanıdık kavramları yeniden şekillendirme, genel yenilik eksikliği ve hikaye sonu ile eleştirdi.

2017’de ABD Ordusu subayı Elias Walker, genç oğulları Hesh ve Logan’a, tüm ABD Özel Operasyon birimlerinin elit bir koalisyonu olan Hayaletlerin ilk ortaya çıkma efsanesini anlatıyor. Bu arada, uzayda, “Amerika Federasyonu” kinetik bombardıman kullanan uydulardan oluşan bir ağdan oluşan yörünge süper silahı olan Yörünge Savunma Girişimi’ni (ODIN) ele geçirdi. Federasyon, Amerika Birleşik Devletleri’nin güneybatısındaki birkaç şehri yok etmek için kullanıyor. ABD Hava Kuvvetleri astronotları Baker ve Mosley uzay istasyonunu kendi kendine yok etmek ve ODIN’in diğer yükleri daha fazla denize indirmesini engellemek için kendilerini feda ediyorlar. Walker ailesi, San Diego, Kaliforniya’nın yıkımından dar bir şekilde kaçar.

ESKI FAVORILER CALL OF DUTY TORRENTI INDIR

Retorik ne olursa olsun, Call of Duty oyun tasarımının sınırlarını zorlamayı amaçlamıyor. Bu, oyunların statükosu – tahmin edilemez, ancak aynı zamanda ilginç. Bu nedenle, Ghosts çok oyunculu oyununun her zamanki favorilere dayanması mantıklıdır: Takım Ölüm Maçı, Kill Confirmed, Herkes için Ücretsiz ve Enfekte modlar.

Bununla birlikte,  Call of Duty: Ghosts indir torrentinde  sadece bizimle mümkündür, askerlerin kişiselleştirilmesi için, uzun zamandır “bir kadın için oynama” seçeneği de dahil olmak üzere daha fazla özgürlük var. Ayrıca, hareket fonksiyonları geliştirildi: şimdi engellerin üzerinden atlayabilir ve barınaktan çıkabilirsiniz.

CALL OF DUTY: GHOSTS’UN YENI MODLARI – TORRENT’I INDIRIN VE SÜRECIN TADINI ÇIKARIN

Klasiklere ek olarak, Call of Duty: Ghosts’un dört yeni rekabetçi çok oyunculu modu var. Avcı, en iyi silahları kazanmak için bölge kontrolü için savaşan yetersiz donanımlı oyunculara sahiptir. Arama Kurtarma, düşmüş müttefikleri simgelerini toplayarak canlandırabileceğiniz bir Arama ve Yok Etme remixidir.

İşler, oyuncuları öldürmeyi 30 saniye içinde tamamlamazlarsa patladıkları Cranked’teki Kamikaze rejimi ile eylemlerini yoğunlaştırıyor. Blitz başka bir yenilik: rekabet. Kazanmak için düşman takımının bölgesine ragbi girmeniz gerekiyor.

Call of Duty: Ghosts torrent’i  hızlı bir şekilde indirir , bir dizi “dinamik kart” kavramını sunar. Oyuncuların tuzaklar kurmasına, kapıları açmasına, duvarları tahrip etmesine ve çevre ile etkileşime girmesine izin verir. Grafikler gerçekçi, ana film müziği Eminem.

OYUNUN ÖZÜ NEDIR CALL OF DUTY: GHOSTS

Lansmandan sonra, her oyuncu 17 bireysel görev alır – bir gemiyi batırmak, sabotaj düzenlemek, bilgi almak, bir generali öldürmek, sahil korumasını düzenlemek, bir uyduyu yok etmek ve çok daha fazlası. Sıkılmak için kesinlikle zaman olmayacak, çünkü operasyonun nihai sonucu oyuncu tarafından seçilen taktiklere bağlı olacaktır. Ana karakter Logan Walker. Bazı görevler için bir iş ortağı seçebilirsiniz.

Proje yıldönümüdür ve Call of Duty’in önceki sürümlerinin tüm avantajlarını heyecan verici yeniliklerle birleştirmeyi başarmıştır. Call of Duty: Ghosts torrent’i ücretsiz olarak ve yüksek hızda indirmek mümkün.

Sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit
 • İşlemci :  Intel Core ™ 2 Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom ™ X3 8750 2.4 GHZ veya daha iyisi
 • Rastgele erişimli hafıza:  6 GB
 • Sabit Disk:  40 GB kullanılabilir alan
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce ™ GTS 450 / ATI® Radeon ™ HD 5870 veya daha iyisi
 • DirectX:  11

Kurulum Talimatı:

 •  Dosyayı kaydetmek için sürücünüzde 17,81 GB olması gerekir  .
 • Torrent dosyasını indirmek için μTorrent gerekecektir. ( ΜTorrent’i indirin )
 • “ Call of Duty Ghosts ” klasörünü açın, “ Setup ” ‘a çift ​​tıklayın ve kurun.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra oyunu kurduğunuz klasöre gidin.
 • Klasörü açın , oyunu oynamak için “ iw6sp64_ship ” simgesine çift ​​tıklayın . Bitti!
 • Başlat ve Oyna!

Witcher 3 Indir 

Resident Evil 2 Indir

Subway Exit Flood Indir

Half Life 2 Indir

Call Of Duty Black Ops 2 Indir

Crysis 3 Indir

Assassin’s Creed 4 Black Flag Indir

Skyrim For Pc Indir

Mafia 3 Indir

Battlefield 4 Indir

Need For Speed Heat Indir

Battlefield 4 Indir

Far Cry Primal Indir

Counter Strike 1.6 Indir

Assassin’s Creed 2 Indir

Battlefield 5 Indir

Mafia 1 Indir 

Game of Thrones Indir

Lord of The Rings Middle Earth 2 Indir

Stranded Deep Indir

Batman Arkham City Indir 

Assetto Corsa Indir 

Blur İndir 

NFS Payback Indir

Farming Simulator 19 Indir 

Sleeping Dogs Indir

FIFA 18 Indir 

Call Of Duty 2 Indir

The Amazing Spider Man 2 Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.