Call of Duty World At War Indir Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Call of Duty World at War Indir Güncellendi 2022

Call of Duty, birinci şahıs nişancı video oyunudur. Call of Duty World at War 2. Dünya Savaşı, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya İmparatorluğu, Sovyetler Birliği ve Nazi Almanya’nın Pasifik Tiyatrosu ve Doğu Cephesi tiyatrolarına odaklanmaktadır. Deniz Akıncısı Özel C. Miller, ABD Deniz Kuvvetleri Küçük Memuru Locke ve Kızıl Ordu askeri Özel Dimitri Petrenko ve Dünya Savaşı’nda çeşitli tarihsel savaşlara dayanarak açıklanmıştır. 26 Ekim 2004’te PlayStation 3, Xbox 360, PC oyunları için Microsoft Windows, PlayStation 2, Wii, Nintendo DS, Windows Mobile gibi farklı platformlarda piyasaya sürüldü.

1944’te Müttefiklerin zaferi artık şüpheye düşmedi. Savaşın sonucu zorunlu bir sonuçtur, ancak Hitlerliler ve Japon askerleri hala ölümle karşı karşıyadır. Büyük yüzleşmenin son aşaması yaklaşıyor ve oyuncu olayların merkez üssünde olacak. Pasifik Okyanusu adalarında ve Berlin’in topçu yırtılmış sokaklarında iki gergin ve delicesine sıkılaştırıcı kampanya düzenlenecek.

Call of Duty: World at War, selefi Call of Duty 4: Modern Warfare’e çok benziyor. Çoğu bakımdan, bu iyi bir şeydir. Silahlar sıkıca ayarlanmış, tonu cesur ve olgun ve aksiyon heyecan verici ve hızlı. Modern Warfare ile aynı bağımlılık yapıcı çok oyunculu sisteme sahiptir ve hatta dört oyuncunun kampanyayı işbirliği içinde oynamasına izin vererek çok oyunculu olasılıkları genişletir.

Call of Duty: World at War, Treyarch tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur.

World at War, önceki Call of Duty taksitlerinden daha olgun temalar içeriyor ve açık uçlu, oyuncuya hedefleri tamamlamak için çeşitli yollar sunuyor, ancak aksi takdirde genellikle franchise’ın önceki iterasyonları gibi oynuyor. Oyuncular AI kontrollü takım arkadaşlarıyla birlikte savaşır. Oyunun görevleri sırasında kapak ateşi sağlayarak, düşmanları vurarak ve giriş için odaları temizleyerek yardımcı olurlar.

Oyunun Wii sürümünü oynarken, Xbox 360 ve PlayStation 3 tarafından kullanılanlar gibi normal bir denetleyici kullanmak yerine, Wii Zapper olarak bilinen isteğe bağlı silah benzeri bir genişletme denetleyicisi kullanılabilir. Zapper veya Wii Remote ve Nunchuk, onlara ateş etme ve nişancılığı simüle etme hedeflerini hedeflemek için kullanılabilir.

Oyunun 2.Dünya Savaşı’na dönüşü silah ve teknolojiyi yeniden canlandırıyor. Oyuncu, oyun boyunca bunlara erişebilir, ancak el bombalarına ek olarak sadece iki silah taşıyabilir. Düşen düşmanlardan veya dostluklardan silahlar ve cephane, bir oyuncunun cephaneliğindeki silahların yerini almak için toplanabilir. Oyuncular ayrıca tüfek bombaları, teleskopik nişangahlar ve süngülerle donatılmış silahlar da dahil olmak üzere ek ataşmanlara sahip silahlar bulabilirler.

Bir karakter üç duruştan birine yerleştirilebilir: ayakta durma, çömelme veya eğilimli; her biri karakterin hareket oranını, doğruluğunu ve gizliliğini etkiler. Örtü kullanmak, oyuncunun zırh veya sağlık güçlendirmesi olmadığı için önemli hasar aldıktan sonra düşman ateşinden kaçınmasına veya sağlığını iyileştirmesine yardımcı olur. Karakter hasar aldığında, ekranın kenarları kırmızı renkte yanar ve karakterin kalp atışı artar. Karakter ateşte kalmazsa, karakter kurtulabilir. Karakter canlı bir el bombasının patlama yarıçapında olduğunda, bir işaretçi el bombasının yönünü gösterir ve oyuncunun kaçmak veya düşmana geri atmak için karar vermesine yardımcı olur.
Tek oyunculu kampanya, geçici savaş mezarlarına takılan iskambil kartları ile gösterilen on üç gizli “ölüm kartı” içerir. Her seviyede bir tane var (araçlarda yer alanların yasaklanması); onları toplamak Düşman dayanıklılığı ve “paintball modu” gibi Co-op modu için hileleri açar.

Game  Call of Duty: World at War  Altı hedef platform için 2008 sonbaharında yayınlandı. Aynı zamanda, Steam İnternet servisinin alıcıları için serbestçe kullanılabilir hale geldi.

Oyunun konusu, Avrupa’daki II. Dünya Savaşı olaylarına bir dönüş. Operasyon tiyatrosuna Pasifik planı eklendi, bu da Eksen ittifakına yeni bir tema getiriyor – Japon İmparatorluğu.

İlk günün piyasaya sürülmesi bir milyondan fazla sattı. O zamanlar sadece bir FIFA 09 spor simülatörü vardı.

Yeni versiyon, İkinci Dünya Savaşı sırasında gerçekleşen CoD alt serisini tamamlıyor. Taraftarların arzusunda şaşırtıcı bir şey yok  Call of Duty: World at War torrenti indir. Pearl Harbor saldırısı hikayenin başlangıcı gibi davranır. Bu, Amerika’yı düşmanlıklara katılmaya zorlayan bir olay. Japonlar, ana karakter olarak hareket eden deniz Miller’in yakalanmasını ele alıyor. Şimdi, sonraki birkaç görev için, Birleşik Devletler Ordusu ile birlikte Japon askerlerine direnecek. Popüler bir atıcı bizi Kızıl Ordu’ya ait olan sıradan Petrenko gibi hissetmeye davet ediyor. Rus misyonları düşmanlıklara ve Almanlarla yüzleşmeye dayanıyor.

MINIMUM SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşlemci: Intel Pentium 4 / AMD 64 3200+
 • CPU HIZI: 3.0GHz veya daha iyisi
 • RAM: 512 MB RAM (XP) / 1 GB RAM (Vista)
 • İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista
 • VİDEO KARTI: Shader 3.0 veya üstü, 256MB Nvidia GeForce 6600GT / ATI Radeon 1600XT veya üstü
 • TOPLAM VİDEO RAM: 256 MB
 • 3D: Evet
 • DONANIM T&L: Evet
 • PİKSEL GÖLGESİ: 3.0
 • VERTEX SHADER: 3.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 8 GB

GTA Vice City Flood Indir

PES 2017 Indir 

FM 2018 Indir

Assembly And Knife Warband Indir

PES 2018 Indir 

NBA 2k18 Indir 

Sims 3 Pc Indir 

GTA 4 Indir

Minecraft Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.