Camtasia Studio 8 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Bir video kayıt ve düzenleme yazılımı

Camtasia Studio 8 Full Indir - Güncellendi 2022

Camtasia Studio by TechSmith, ekranınızı veya web kameranızı yakalayan Windows için bir  video ve ekran kaydedicidir . Gösteri veya tanıtım amaçlı olarak ekranınızdaki etkinlikleri kaydetmek için bu uygulamayı kullanın. Ayrıca, kullanımı kolay araçlarla videolarınızı özel efektler veya ek açıklamalarla zenginleştirebilirsiniz. İşleminizi anlatmanızı sağlayan bir seslendirme işlevi var.

Yaratıcı projeler basitleştirildi

Camtasia  tüm ekranınızı kaydeder , böylece oluşturabileceğiniz içerik yelpazesi geniştir. YouTube videolarından ve öğreticilerinden oyun oturumlarına kadar her şey için CS’yi kullanın. Ücretsiz denemeyi kullanıyorsanız, yeni sürüme geçinceye kadar içeriğinizde bir filigran olacağını unutmayın.

Camtasia ile ilgili iyi bir şey, ücretsiz sürümün orijinal olanın her fonksiyonunu içermesidir. Böylece, örtüşen medya gibi oyun değiştiren tüm özellikleri deneyebilirsiniz  . Birden fazla klibi tek bir videoda birleştirmenize izin veren doğal bir tamirci. OBS Studio  veya  Filmora Video Editor gibi diğer programlar  aynı şeyi yapabilir, ancak CS kadar kolay yapamaz.

 Kontroller basit ve sezgiseldir . Bu nedenle, eğiticileri izlemeye hevesli değilseniz, her şeyi anlamak uzun sürmez. Kendi başınıza öğrenmenin hafif bir dezavantajı, düğmelerin üzerinde net talimatlar olmamasıdır. Önce tüm teknik terimleri öğrenmek isteyeceksiniz.

Camtasia Studio ücretsiz mi?

Camtasia Studio ücretsiz bir program değildir, ancak  ücretsiz bir denemesi vardır . Bu deneme sırasında, tam sürümde kullandığınız özelliklerin tümüne erişebilirsiniz. Bu, yazılımı tamamen test etme ve sizin için doğru olup olmadığını görme şansı verir. Ücretsiz deneme sürümünden dışa aktarılan videolar Camtasia Studio filigranını içerecektir.

Animasyonlar ve efektler

Camtasia yeni ve orta düzey kullanıcılara hitap ettiğinden, çok çeşitli özel efektler bulamazsınız. Sahipleri hala iyi ve küçük projelerinizin çoğunu karşılayacak. Opaklık ve eğim  animasyonlarıyla kliplerinizin dönmesini veya solmasını sağlayın  . Ek açıklamalar  aracıyla videonuza açıklayıcı metinler veya altyazılar ekleyin  . Her efekt, renkler ve yoğunluk gibi özelleştirilebilir düzenlerle birlikte gelir.

Aralarından  seçim yapabileceğiniz birçok geçiş efekti de var  . Bu araçla, sahnelerinizin her birinin nasıl görüneceğine karar verebilirsiniz. Bulanıklaştırma ve pixelate dahil olmak üzere tüm popüler geçişlere sahiptir.

Videonuz için ekstra geliştirme  istiyorsanız, oynatabileceğiniz bazı  görsel efektler vardır. Bunlar içeriğinize özel bir atmosfer kazandıran birçok renk ve gölgeleme içerir. Klibinizdeki metinleri de özelleştirebilirsiniz. Davranış  aracıyla dans etmelerini veya bir başlığa sıçrama yapmasını sağlayın  .

Etkiler iyi çalışıyor ve uygulamaları da pürüzsüz. Bir şey hepsinin temel olması. Belirli efektleri yalnızca bir dereceye kadar özelleştirebilirsiniz. Bu, videolarınızı varsayılan gibi göstermemenin yollarını bulmak zorunda kalacağınız için yaratıcılığınızı sınırlar.

Video ve ses

Ekranınızı kaydetmek CS’nin temel amacıdır, bu yüzden yapmak çok kolaydır. Bu iş ve kişisel projeler için kullanışlıdır. Tüm ekranınızı veya sadece bir kısmını yakalayabilirsiniz. Camtasia’nın en kullanışlı özelliklerinden biri, kayıt modunda açılan mini araç çubuğudur. Başlamadan önce ekranınızı ayarlamanıza yardımcı olur. Kaydetmeden önce oran ayarlamaları veya ekran kilidi gibi gerekli hazırlıkları yapın.

Bir eğitim veya oyun  oturumu yaparken  ve kitlenin ifadelerinizi görmesini istediğinizde CS bu konuda yardımcı olabilir.  Ekranda talimatlarınızı gösteren bir video oluşturmak için  resim içinde resim modunu kullanın. Bunu kullanırken bir başka harika şey, Camtasia’nın kaydedilen dosyayı iki ayrı parçaya bölebilmesidir. Biri konuşan kafanız için, diğeri ise asıl içerik. Her birini bir proje olarak düzenleyebilirsiniz.

Camtasia Studio yerleşik bir ses  editörü ile birlikte gelir  . Birçok işlevi yoktur, ancak film müziğinizi daha iyi kontrol etmenizi sağlar. Gürültü giderme  aracı arka plan gürültüsü ve odaklanmamış seslerinden kurtulmak alır. Anlatma  cihazı ile kendi sesinizi geliştirin  ve onu projenizin tek müziği haline getirin.

Performans ve erişim

Bu Camtasia Studio indirmesi  , işlemciniz için CPU’nuzu kullanır,  böylece grafik kartınıza büyük ölçüde güvenir. NVENC kodlaması kadar iyi çalışmıyor. Video kartınız ne kadar eski olursa, o kadar uzun sürer. 6 GB’tan daha az RAM’e sahip cihazlar için CS kullanımı diğer uygulamalarınızı yavaşlatabilir. İlk başlatma, bilgisayarınızın kapasitesine bağlı olarak biraz zaman alabilir. Uygulama tarafından istendiğinde yeniden başlatma kutusunun işaretini kaldırdığınızdan emin olun. Sürücülerinizi karmaşıklaştırabilir, ancak bu her kullanıcı için farklıdır.

Uygulama, projelerinizi Screencast’a aktarmanıza ve orada düzenlemenize izin verir. Bunun için Camtasia hesabınızın üstünde bir hesaba ihtiyacınız olacak. Her iki platform da ücretsiz denemeler ve abonelikler sağlar. Yeni sürüme geçmeden önce tüm içeriğinizin içinde bir filigran olacaktır. Etiket neredeyse hiç görünmüyor, bu yüzden ücretsiz yazılımın tadını çıkarmak istiyorsanız bu pek bir sorun olmayacak. Ancak, daha profesyonel bir iş yapmaya çalışacaksanız, yükseltme için bahar yapmak ve filigranı kaldırmak istersiniz.

Çalışmanızı  doğrudan Camtasia’dan sosyal medya ve YouTube gibi diğer platformlarda paylaşabilirsiniz  . Buradaki sorun, uygulama aracılığıyla hesabınızda oturum açmanızı sağlamasıdır. Bunu yapmak CS’nin verileri izlemesini ve etkinliklerinizi yönetmesini sağlar. Devam etmeden önce bunun iyi olduğuna emin olun.

Herkes için erişilebilir

Kullanılabilirlik açısından, Camtasia, acemi dostu olduğu için en iyi seçimler arasında olmalıdır. Ancak, sadeliği nedeniyle, çok fazla profesyonel içerik oluşturucu Camtasia Studio’yu çekici bulamaz. Sadece video düzenlemenin temellerini öğrenmeye başlıyorsanız, bu uygulama bunun için mükemmeldir. Güzel bir arayüz, sezgisel kontroller ve kullanışlı öğreticiler var. Bunlar kolay bir başlangıç ​​için ihtiyacınız olan her şeydir.

Realtek HD Audio Indir

CCleaner Indir

Driver Booster Indir

Camtasia Studio 8 Indir

Hamachi Indir

Cheat Engine Indir

PUBG Lite Indir

BlueStacks Indir

VPN Indir

Download links

Indir

How to install Camtasia Studio 8 Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Camtasia Studio 8 Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.