Report this app

Description

CAR PARKING Açıklaması

Bu yeni bağımlılık yapan sürüş ve park oyununu deneyin. Park etme oyunlarının çoğu hassas sürüş becerileri gerektirir. Bu bir istisna değil! Arka bahçede trafik konileri, yol bariyerleri ve diğer engellerden kaçınmak için hızlı ama dikkatli sürmelisiniz. Park etmek de beceri sürüşüne ihtiyaç duyar. Park alanının tam ortasına park etmelisiniz. Seviyeleri tamamlamak için, tüm kontrol noktalarını geçmeli ve park yerinde durmalısınız. Bazı seviyelerde ters park yerleri vardır.
Otopark Mod Apk İndir
ARABA PARK OYUNUNDA ayrıca dublör sürüşü deneyebilirsiniz. Ancak aracınız bir dublör arabası değil, rampalardan inip çıkabilirsiniz. Düz ve kavisli, bazıları kolay, bazıları zor. Bu araba oyununda her sürüş tutkunu ilginç bir şeyler bulacak.3D ortam çok gerçekçi ve benzersiz görünüyor. Çoğu araba oyunundan çok daha iyi görünüyor. Çitin arkasında şehrin gerçek görünmesini sağlayan trafik var. Bu, park etme becerinizi geliştirecek en iyi 3D araba simülatör oyunlarından biridir. Gerçekçi araba oyunlarını seviyorsanız, bu park simülasyonu tam size göre. Lüks spor arabanıza binin ve en iyi park şoförü olun.
Yeni seviye paketleri ile düzenli güncellemeler olacak ve hepsi ÜCRETSİZ!
Sürüş oyunlarını seviyoruz ve bu araba park simülatörü şimdiye kadarki favorilerimizden biri 🙂 ARABA PARK OYUNUNUN Özellikleri:– Mükemmel kalitede grafikler
– Ayrıntılı 3D ortam
– Gerçekçi fizik
– Farklı kamera görünümleri
– Bağımlılık yapıcı oyun
– Kolay direksiyon kontrolleri (direksiyon simidi, eğme, oklar)
– YAKINDA GELECEK DAHA FAZLA SEVİYE!

AÇIKLAMA ARAÇ PARK ÇOK KATMANLI

Simülasyon oyunları son on yıldan beri ortalıkta. Ancak, son zamanlarda bazı popüler mobil oyunlar sayesinde popüler hale geldiler. Bu oyunlardan biri de Car Parking Multiplayer APK. Bu oyun öncelikle park etme becerilerinizi geliştirmenize ve mükemmelleştirmenize izin veren bir araba park simülasyon oyunudur.

Bununla birlikte, oyunun sunacağı çok şey var. Yalnızca Google Play Store’da 10 milyondan fazla indirme ile, bu oyunun insanların kalplerine nasıl hükmettiğini görmek çok açık.

Sıradan Araba Simülasyon Oyununuz Değil

Dışarıda binlerce araba mobil oyunu var, ancak hepsi Car Parking Multiplayer ile aynı ilgiyi görmüyor. Sadece popülerliğinden dolayı değil, bu oyunun gerçekten sunabileceği harika bir şey var. Grand Theft Auto serisi gibi oyunları seviyorsanız ancak sadece arabalarla oynamak istiyorsanız bu oyun tam size göre!

GTA oyunları gibi, oyun da 3D çok oyunculu bir dünyada geçiyor. Grafikler birinci sınıftır ve her ayrıntı çıplak gözle görülebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 50’den fazla araba türü var ancak bunlar bildiğiniz markalı araçlardan değil. Durum bu olmasına rağmen, tasarımları bazı birinci sınıf arabalara çok benziyor, bu yüzden bu bir sorun olmamalı.

Her araba farklı olduğu için, onları kontrol etmeye ve mükemmel bir şekilde park etmeye alışmanız gerekecek. Park etme yönüne gelince, oyun, oyunculara görsel ipuçlarıyla ne yapacakları konusunda rehberlik etme konusunda harika bir iş çıkarıyor. Sadece arabanızı mükemmel bir şekilde kontrol etmeniz ve park etmeniz gerekiyor.

Bunun dışında oyun, farklı oyuncularla yarışmanıza da izin veriyor. Park modunda olduğu gibi dikkatli olmanız gerekmediğini bilerek çılgınca koşabilirsiniz. Genel olarak oyun, yeni başlayanlar olsalar bile oyuncular için çok fazla eğlence sunuyor. Bu oyunun oyunculara çok keyif veren başka özellikleri de var. Daha fazlasını öğrenmek için etrafta dolaşın.

Araba Park Etme Çok Oyunculu Özellikleri

Simülasyon oyunlarının asıl amacı oyunculara ellerinden geldiğince gerçeği en iyi şekilde sunmaktır. Bu nedenle, genellikle tek bir tema etrafında döner ve onu mümkün olan en iyi oyun haline getirir. Car Parking Multiplayer söz konusu olduğunda, bu oyun hayal kırıklığına uğratmaz! İşte özellikler:

3D Açık Dünya –  GTA oyunları gibi, Car Parking Multiplayer, dünyayı sınırsızca tamamen keşfetmenize olanak tanır. Bu, yürüyebileceğiniz, dolaşabileceğiniz ve şehri keşfedebileceğiniz anlamına gelir. Bir şehirde bulacağınız her şeyi burada bulabilirsiniz: benzin istasyonları, araç kiralama hizmetleri, binalar, parklar ve daha fazlası!

Çok oyunculu –  Bu oyunun bu kadar başarılı olmasının ana nedenlerinden biri, çok oyunculu oyunlara izin vermesidir. Bu, gerçek zamanlı olarak başkalarına karşı rekabet edebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca bir anlaşmaya varılırsa diğer oyuncularla araba takas edebilirsiniz. Bunun dışında, gerçek bir çok oyunculu oyun gibi – sesli sohbet özelliği var! Durmaksızın oynayabilmek için onları arkadaş listenize de ekleyebilirsiniz. Harika haber şu ki, bu oyunu her seferinde oynayan binlerce oyuncu var, bu yüzden tanışacak ve oynayacak insan kalmayacak!

Yarış –  Bu oyun çok fazla araba içerdiğinden, bir yarış özelliği eklememek israf olur, değil mi? Geliştiriciler de böyle olsa da, eklenen bir yarış özelliği var. Park etme modundan sıkıldıysanız, becerilerinizi ve şansınızı bu oyunda dünya çapındaki diğer binlerce oyuncuya karşı test etmeye çalışın! 3B açık dünya ve etrafınızı saran destansı sahneler sayesinde çılgınca koşun ve kalbinizin içeriğiyle yarış.

Park Modu –  Tabii ki oyunun ana yönü Park Modu. Bu modda, arabayı sürmeye başlıyorsunuz ve ardından park etmeniz gerekiyor. Ancak park etmek, gerçek hayattaki kadar kolay değil. Yavaş ama emin adımlarla park etmeniz ve park ederken mesafenizi ve hızınızı hesaplamanız gerekir. Bu oyunda, fethedilmesi gereken 82 gerçek park yeri ve sürüş zorluğu var. Bunlarla başa çıkmak size kalmış ve ödülleriniz arabanızı park etme şeklinize bağlı olacaktır.

Sonsuz özelleştirme –  Car Parking Multiplayer’da, sürüşünüzü istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Süspansiyonu, tekerlek açılarını ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz! Ayrıca motor, turbo, egzoz ve dişli kutusu değişimi gibi motor ayarlamaları da yapabilirsiniz. Ardından, arabanızı daha da çekici hale getirmek için vinil ekleme, boya değiştirme ve araba gövde parçaları gibi aksesuarlar ekleyebilirsiniz.

Çok çeşitli arabalar –  Bu oyunda, toplayabileceğiniz çeşitli arabalar da var – kesin olmak gerekirse 70 artı. Hepsi gerçek iç mekanlara ve farklı boyut ve şekillere sahiptir. Bu, park etme ve yarış açısından dikkate almanız gereken bir zorluk olacaktır. Bununla birlikte, her gün farklı arabalarla dolaşmanın da eğlenceli olduğu anlamına gelir.

Araba Park Etme Çok Oyunculu Oynamak İçin İpuçları

Car Parking Multiplayer ilk başta eğlenceli ve kolay olabilir, ancak ilerledikçe zorlaştığını fark edeceksiniz. Bu nedenle, birçok oyuncu bu oyunu hızla terk ediyor. Bunun ışığında, size yardımcı olacak bazı ipuçları:

Yavaş ama emin adımlarla –  Bu oyunda aşırı hızlı olmanıza gerek yok. İlk başta en önemli şey, talimatları takip etme ve kesin olma yeteneğinizdir. Bu, yavaş gidebileceğiniz ve oradan alabileceğiniz anlamına gelir. Zamanınız hesaba katılsa bile park ederken acele etmenize gerek yok. İlerledikçe, her şeyi öğreneceksiniz ve arabanızı farklı açılarda ve yerlerde park ederken hızınız kesinlikle artacaktır.

Car Parking Multiplayer Mod APK – Ücretsiz araba satın al, Reklam yok

Car Parking Multiplayer oynamak istiyor, ancak tüm arabaları denemek için uzun süre beklemek istemiyor musunuz? Ücretsiz araba satın al, reklamsız modunu şimdi indirin ve oyunun tadını çıkarın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.