Report this app

Description

CCleaner Indir - Güncellendi 2022

CCleaner Free Son Sürümünü İndirin  – Daha hızlı ve kolay çalışması için bilgisayarın performansını korumak gerekir. Performans korunmadan, bilgisayar yavaş çalışmaya başlayabilir ve herhangi bir çalışmanın daha az etkili olmasını sağlayabilir. Bu bilgisayar performansını korumak için bir şey düzenli olarak temizlemektir. Bilgisayarı temizleme, CCleaner Free olan belirli bir araç yardımı ile yapılabilir.

CCleaner, bilgisayarınızın hızlı ve güvenli kalmasını sağlayan bir optimizasyon aracıdır. CCleaner Free, bilgisayarınızın iş yükünü en aza indirmek için bilgisayar kayıt defterini temizlemeye yardımcı olur. Bu araç 2015 yılında Piriform.Ltd. Bu araç, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ve Son Mac OS X gibi bazı işletim sistemleri ile uyumludur. Bu yardımcı program, kurulumu kolay ve çok fazla kaynak eklemeyen küçük boyutlu bir dosyada yapılmıştır senin bilgisayarına. CCleaner Free son sürümü 47 farklı dilde mevcuttur ve ücretsiz olarak indirilebilir. Dünyadaki herkes PC’nizin bakımına yardımcı olmak için bu iyi yardımcı programı indirip kullanabilir.

Bu temizleme yazılımı, küçük boyutlu uygulama nedeniyle hala sınırlı özelliklere sahiptir. Bu yazılımda temizleyici , kayıt defteri, araçlar ve seçenek olan 4 ana menü bulunmaktadır  . Sürücüyü daha geniş hale getirmek için bilgisayarınızı kullanılmayan dosyalardan temizlemeye yardımcı olacak tüm özellikler. Bilgisayar büyüdükçe kullanılmayan dosya sayısı artmaktadır ve iyi bir bakım gerektirmeden bilgisayarınızın yavaş çalışmasına neden olan sabit disk alanı kaplar.

Windows için CCleaner  ücretsiz,  iyileştirici PC  bilgisayarınızda uzayda kadar o boşaltır  gereksiz dosyaları MODÜLÜNÜN ÇIKARILMASI  çerezler gibi  kullanılmayan verilerin,  ve  geçici dosyaları . Bu Piriform programı düzenli kontroller yapar ve bilgisayarınızın performansını yavaşlatan unsurları bulur  .

CCLEANER FREE SON SÜRÜM ÖZELLIKLERI

 • Almak için ücretsiz

Bu uygulama yazılımı ücretsiz olarak indirilebilir. Kullanıcı aylık ödeme için ödeme yapmak zorunda kalmadan hemen indirip kullanabilir. Ücretsiz sürümün yanı sıra, CCleaner ayrıca daha fazla premium özelliğe ihtiyaç duyanlar için bir Pro sürümüne sahiptir. Kullanıcı bu Pro sürümünü belirli bir fiyata satın alarak alabilir.

 • Kullanımı kolay

Piriform.Ltd, CCleaner’ı kullanıcının kolayca kullanması için basit ve kullanışlı bir arayüz tasarımında yapar. Bu PC optimizasyon işlemi sadece tek bir tıklama ile yapılabilir ve bilgisayarınız bir dakika içinde hızlı çalışır.

 • Bilgisayarın anında daha hızlı çalışmasını sağlar

Bilgisayar sürücüsündeki minimum alan bilgisayar performansının düşmesine neden olabilir. CCleaner, PC sürücüsünün daha fazla yer açmak için tüm gereksiz dosyaları anında temizlemesine yardımcı olur. Temizleme işleminin tamamlanması için uzun süre beklemek zorunda değilsiniz.

 • Tarama etkinliğini çok daha güvenli hale getirir

CCleaner internet tarayıcınızda çerezlerin ve geçmişin temizlenmesine yardımcı olur. Bu eylem, Yout bilgisayarınızı reklamverenlerden ve istenmeyen sitelerden korumaya yardımcı olur. Tarayıcınızdaki etkinlik parkurunu temizleyerek Kimliğinizi de koruyabilirsiniz.

 • Çökmeleri ve hataları en aza indirin

Bilgisayarınız uzun süre kullanıldığından, kayıt defteri çökmelere neden olan bazı hatalarla dolabilir. CCleaner, kümeleri temizlemeye ve PC’yi kararlı bir şekilde çalıştırmaya yardımcı olur.

Bu aracın bilgisayarınızda olması gerçekten çok yardımcı olacaktır. Hızlı bir bilgisayar performansı çalışmanızı kolaylaştıracak ve etkili hale getirecektir.

CCLEANER’I INDIRMENIN FAYDALARI NELERDIR?

Daha açık olmak gerekirse,  CCleaner’ın gerçekleştirdiği yararlı görevler  şunlardır:

 • Gereksiz dosyaları silme
 • Geçici dosyaları  ve diğer verileri silme
 • Sabit diskte yer açma
 • Başlangıcı sistem önyüklemesine bağlı olan programları devre dışı bırakma
 • Uygulama atığının ortadan kaldırılması
 • Tarama geçmişlerini silme
 • Kayıt defterini temizleme
 • Yinelenen dosyaları belirleme
 • Sorunlara neden olan hataları düzeltme

MorphVOX Pro Indir

Punch Club Indir

AutoCAD Indir

Discord Indir

Discord Indir

Skype Indir

MorphVOX Pro Indir

DynEd Indir

AutoCAD Indir

DynEd Indir

Epic Pen Indir

Office 2003 Indir

CCleaner Indir

Assassin’s Creed Syndicate Indir

Terraria Indir

TeamViewer Indir

Youtube Mp3 Indir

Bandicam Indir 

Adobe Flash Player Indir

ComboFix Indir

Age Of Mythology Indir

Supraland Indir 

Hamachi Indir

PUBG Mobile Indir 

Pubg Lite Indir

Mount & Blade Fire & Sword Indir 

Lego Marvel Super Heroes 2 Indir

Border Officer Indir 

Photoshop cs4 Indir

Download links

Indir

How to install CCleaner Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded CCleaner Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.