Champ Man 16 (Mod, Unlimited Money) Ücretsiz Indir

5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Champ Man 16 Açıklaması

CHAMP MAN 16 – AŞAĞIDAKİ HEYECAN VERİCİ YENİ ÖZELLİKLERLE MOBİL OYUNA EN BÜYÜK GENİŞLETMENİN KEYFİNİ ÇIKARIN:– Artık her zamankinden daha büyük – 20 sezona genişletildi
– Yeni işlere başvurun veya diğer takımlardan teklifler alın
– Yepyeni Hedefler sistemi
– Geliştirilmiş Maç Günü Grafikleri
– Transfer döneminin kapanmasının ardından en son transferleri
içerir – Singapur ve Avustralya liglerini içerir
– Güney Amerika ve Asya Şampiyonlar Kupalarını içerirDünyaca ünlü Futbol Menajerliği oyunu, imzalanabilecek on binlerce gerçek oyuncu ve yönetilebilecek 25 oynanabilir ligden 450’den fazla kulüp ile büyük bir yükseltme aldı – RÜYASI YAŞAMA ve kulübünüzü kontrol etme zamanı.
Oyuncularınızı besleyin ve geliştirin, takım için antrenman programları tasarlayın veya belirli işler için kişileri hedefleyin, dizilişleri seçin, taktik talimatlar verin ve ardından tüm bunların maç günündeki genel takım performansınızı nasıl etkilediğini izleyin ..!Champ Man 16, gerçek bir futbol menajeri olmak için gereken duygu ve gerginliği sunar – hepsi parmaklarınızın ucunda.

Champ Man 16 (Mod, Unlimited Money) Ücretsiz Indir

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce (Brezilya), Rusça, Türkçe, Malayca

Yardıma mı ihtiyacınız var? Herhangi bir geri bildirim veya öneriniz var mı? Takımınızın veya liginizin oynanabilir olmasını mı istiyorsunuz? İletişime geçin ve bize bildirin.

Champ Man 16 1.3.1.198 Güncelleme

2016/06/01

Turnuva zamanı! Avrupa turnuva moduyla uluslararası futbolun coşkusunu yaşamak için şimdi güncelleyin

– Avrupa Şampiyonasında 31 ülkeden birini kontrol edin
– 4 arkadaşlık ile ısın
– Finale ulaşmak ve Şampiyonayı kazanma şansı için grup ve nakavt aşamalarında savaşın
– Ayrıca hata düzeltmeleri dahil

Turnuvada iyi şanslar ve Arsene Wenger’in sözlerini hatırlayın – Bir futbol takımı güzel bir kadın gibidir. Ne zaman yaparsan

Champ Man 16, 25 farklı lig arasından bir futbol takımı seçebileceğiniz ve onu zirveye taşıyabileceğiniz bir spor yönetim oyunudur.

Oyunun başında Real Madrid, FC Barcelona, ​​Manchester United, Chelsea, Liverpool, Milan, Juventus vb. Gibi 450’den fazla gerçek takım arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca daha alt bölümden daha mütevazı bir takımla başlayabilirsiniz. Aslında, en iyi takımları yönetmeye doğrudan başlamadan önce bir eğitim madalyasına ihtiyacınız olacak.

Ardından zor kısım gelir: takımı yönetmek. Champ Man 16’da, takımınızın stratejisini seçmeniz, kadroyu belirlemeniz, kimin serbest vuruş yapacağını seçmeniz, eğitimleri planlamanız, sözleşmeler imzalamanız, yönetim kurulu ile anlaşma yapmanız, oyuncular için keşfe çıkmanız vb. Bu çok iş ve sadece en büyük futbol taraftarları bunun üstesinden gelebilecek.

Maç oynamak söz konusu olduğunda, Champ Man 16 diğer uygulamalara benzer: gerçek oyunu göremezsiniz. Bunun yerine, neler olduğunun bir özetini veya basit bir görsel temsilini görüntüleyebilirsiniz. Yine de koç olarak, herhangi bir zamanda stratejik değişiklikler yaparak oyunu etkilemeye çalışabilirsiniz.

Champ Man 16, sadece harika bir oyun kurgusu değil, aynı zamanda takımların ve oyuncuların gerçek isimlerini de içeren mükemmel bir futbol yönetim oyunudur. Bu, gerçek takımları seçebileceğiniz, gerçek maçlar oynayabileceğiniz ve tabii ki gerçek oyunculara koçluk yapabileceğiniz anlamına gelir.

Champ Man 16 1.3.1.198 Açıklama
Champ Man 16 (Paket Adı: com.squareenix.champman16), SQUARE ENIX Ltd tarafından geliştirilmiştir ve Champ Man 16 1.3.1.198’in en son sürümü 1 Haziran 2016 tarihinde güncellenmiştir. Champ Man 16, Spor kategorisindedir. Champ Man 16’nın geliştiricisinden tüm uygulamaları kontrol edebilirsiniz. Şu anda bu uygulama ücretsizdir. Bu uygulama Android 4.0+ üzerinden APKFab veya Google Play üzerinden indirilebilir. APKFab.com’daki tüm APK / XAPK dosyaları orijinaldir ve hızlı indirme ile% 100 güvenlidir.
Şampiyon adam 16  – profesyonel bir spor kulübünü yönetin. Çeşitli futbolcularla sözleşmeler yapın. Eğitim planları ve kazanma stratejileri oluşturun. Android için bu oyunda futbol kulübünüzün ulusal futbol şampiyonasını ve Büyük Liglerde kazanmasına yardımcı olun. Gerçek oyuncular al veya sat. Dünya futbolunun tüm yıldızlarıyla kendi rüya takımınızı kurun. Sponsorlarla sözleşmeler yapın ve kendi kulübünüzü geliştirin. Oyuncularınızı eğitin ve etkinliğinizin maçlar sırasında ödül kazanmasını izleyin.
Oyun özellikleri:

  • Yaklaşık 450 kulüp
  • 15 ülkeden 25 futbol ligi
  • On binlerce oyuncu
  • 20 sezon

Leave a Reply

Your email address will not be published.