Cheat Engine 6.4 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Cheat Engine 6.4 Indir - Güncellendi 2022

Bir oyun oynarken hepimiz imkansız görünen olasılıklarla karşılaştık. Bir masa oyunu oynuyorsanız, bu genellikle çok büyük bir sorundur. Eğer Munchkin veya Kozmik Karşılaşma olmadıkça, o zaman … size fayda sağlayan yönleri etkilemek istiyorsanız onurunuzu çizgiye koymaktan başka seçeneğiniz olmayacaktır. Ancak video oyunu dünyasında, hiç kimse sinirlenmez (çok oyunculu oyun oynamadığı sürece). Eğitmenler ve hile kodları Dünya’nın kendisi kadar eskidir. Tek sorun, her oyun için dışarıda olmamaları ve değiştirilmesini istediğiniz özellik için mevcut olmayabilir. Diyelim ki duvarları görmek istiyorsun, ama bunu yapmak için hile yok. İnternet için bir tane yalvaracak mısın yoksa meseleleri kendi eline mi alacaksın?

Hacker eldivenlerini giy!

Hile Motoru bunu yapmanıza izin verir. Altın, mana, yaşam puanları, silah hasarı veya hepsi gibi değerli değişkenleri bulmak ve bunlara kilitlemek için oyun kodunu izliyor! Yine de bir düğmeye basmak kadar kolay değil. Kendinizi onaltılık sayılara ve türlere alıştırmanız veya dahil edilen öğreticiyi takip etmeniz gerekir. Temel bilgiler şuna benzer: İstediğiniz oyuna başlıyorsunuz ve değiştirmek istediğiniz bir stat gözlemliyorsunuz, diyelim ki “hit puan” diyelim. Daha sonra bu değeri Cheat Engine’e girersiniz ve kodunu tararsınız. Katlar bulursanız, yaşam noktası değeriniz değiştikten sonra tekrar tararsınız. Bu, bu değişime bağlı olarak sonuçları daraltacaktır. Nokta bulduktan sonra, hile listesine eklemeniz yeterlidir. Oradan ihtiyacınız olan tek şey değeri manuel olarak değiştirmek ve yaşam noktalarınız bunu takip edecektir.

Hile listesi (Adres Listesi adı verilir), aradığınız adresleri kolayca tespit edebilmeniz için adresleri yeniden adlandırmanıza olanak tanır. Daha sonra kaydetmeyi unutmayın. Cheat Engine, bu hileleri her etkinleştirmek istediğinizde yükleyebileceğiniz bir tablo dosyası oluşturur.

Sulu kısım için çok fazla. Gerçekte, istediğiniz herhangi bir hile uygulayamazsınız. Cheat Engine artık daha yeni oyunlarla uyumlu değil. Ayrıca, eski oyunların pencereleri değiştirilirken davranmaları veya en azından pencereli bir modu desteklemeleri gerekir. Ancak bu engelleri geçmeyi başarırsanız, oyun korsanlığı dünyası biraz daha erişilebilir hale gelecektir.

Özellikleri:

  • Bellek Tarayıcı
  • Etkileşimli Eğitim
  • Diğer birçok teknik malzeme

Artıları:

  • Öğretici bir devlet kuşu
  • Kullanımı karmaşık değil

Eksileri:

  • Her oyuncu oyununda çalışmaz
  • Bazen doğru adres için balık tutmak biraz zaman alabilir

Sonuç

Hile Motoru sadece hile yaparken çok kullanışlı bir araçtır. İsterseniz daha büyük bir zorluk yaratabilir veya kendi oyununuzda hata ayıklamak için kullanabilirsiniz. Her durumda, PC oyunları ile herhangi bir ilişkiniz varsa, en azından hangi istatistiklerle uğraşabileceğinizi görmeye çalışmalısınız.

Youtubers Life Indir

Sleeping Dogs Indir

Kindergarten Indir

Euro Truck Simulator 2 indir

Pro Evolution Soccer 2015 Indir 

Age of Empires 3 Indir

Assassin’s Creed 2 Indir 

Europa Universalis IV Indir

WinRAR 32- Bit Indir

Sims 3 Indir 

Assassins-Creed-Black-Flag-Indir

Battlefield 3 Indir

Battlefield 2 Indir

Medal Of Honor Indir 

Leave a Reply

Your email address will not be published.