Report this app

Description

Chromium Indir - Güncellendi 2022

Chromium  ,   tüm İnternet kullanıcılarının web’i deneyimlemesi için daha güvenli, daha hızlı ve daha kararlı bir yol oluşturmayı amaçlayan açık kaynaklı bir tarayıcı projesidir. Açık kaynak itis  web tarayıcısı projesi  hangi  Google Chrome  kaynak kodunu çizer. Projenin saatlik  Chromium anlık görüntüleri, aralarında en çok dikkat çeken belirli Google eklentilerinin atlanmasının yanı sıra temel olarak Google Chrome’un en son sürümlerine benziyor: Google’ın markası, otomatik güncelleme mekanizması, tıklama lisanslama şartları, kullanım izleme ve paketlenmesi Adobe Flash Player.

Uygulama Projesi adını kromun yapıldığı metal olan kromdan (Cr) alır. Google’ın amacı, geliştirici dokümanlarında ifade edildiği gibi, aracın açık kaynak projesinin adı ve nihai ürün adının Chrome olmasıydı. Ancak, diğer geliştiriciler kodu almış ve sürümleri adı altında yayınlamıştır.

Chromium ve Google Chrome arasındaki farklar

Program, açık kaynak projesine verilen ad ve Project aracı tarafından yayınlanan ve sürdürülen tarayıcı kaynak kodudur. Windows, Linux ve Mac için önceden derlenmiş en son anlık görüntüleri yüklemek veya kaynak kodunu indirmek ve bu platformlarda manuel olarak oluşturmak mümkündür. Google bu kaynak kodunu alır ve entegre bir Flash Player ekler , Google adı ve logosu, GoogleUpdate adlı bir otomatik güncelleme sistemi, kullanıcıların Google’a kullanım istatistiklerini ve kilitlenme raporlarını göndermesi için bir seçenek ve bazı durumlarda Google’a kodlanmış biçimde bilgi ileten RLZ izleme, örneğin Chrome’un ne zaman ve nerede indirildiği. Varsayılan olarak, uygulama HTML5 ses ve video etiketleri için yalnızca Vorbis, Theora ve WebM kodeklerini desteklerken, Google Chrome bunları H.264, AAC ve MP3’e ek olarak destekler. Bazı Linux dağıtımları, Tarayıcı’nın özelleştirilmiş sürümlerine diğer codec bileşenleri için destek ekleyebilir.

Google Chrome için kod sağlayan açık kaynaklı proje. Belgeleri, geliştirici bilgilerini, hata raporlarını ve kaynak kodu indirmeyi içerir.

Chromium, bir web tarayıcısı olarak zihninizi Chrome’a ​​yönlendirir, haklısınız. Bu, tıpkı Chrome gibi bir web uygulamasıdır ve benzer bir arayüz içerir. Eğer istekli değilseniz, farkı bile fark etmeyebilirsiniz. Ana fark kurulum sürecinde gelir, çünkü  Chrome’da  Chromium’un aksine taşınabilir bir sürümü vardır. Bu uygulamanın hala performansını artırmak için çeşitli işlevler üzerinde çalışması gerekir.

Performansı sağlamak için güncellemeleri de işleyebilen sezgisel etkileşimli bir uygulama ile basit bir uygulamadır. Erişilebilirliği artırmak için bir eklentinin yanı sıra bir eklenti aracınız da olabilir.

Chrom ile karşılaştırıldığında, dosyalara göz atma söz konusu olduğunda daha hızlı bir uygulamadır. Ad yaygın bir kötü amaçlı yazılıma benzemekle birlikte, bunun işlevselliği için kanıtlanmış yasal bir araç olduğunu güvenle söyleyebiliriz. Buna ek olarak, web taramasının ne olduğunu bilen bilgisayar uzmanları için bazı karmaşık özelliklerden yoksun olmasına rağmen inanılmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

Ekstra işlevleri olmayan bir tarama uygulamasına ihtiyacınız olduğunda, bu geri kalanlar arasında en iyisi olarak hizmet eder. Uygulama ile internette her zaman kolaylıkla gezinebilirsiniz.

Chromium, Windows 32 bit ve 64 bit işletim sistemine sahip PC veya dizüstü bilgisayar için ücretsiz olarak lisanslanmıştır. Tarayıcılar kategorisindedir ve tüm yazılım kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilebilir.

Google Chrome’un arkasındaki teknoloji, SRWare Iron, Comodo Dragon ve hatta Opera’nın yeni nesil tarayıcısı Chromium’a dayanan türev tarayıcıların oluşturulmasını kolaylaştıran “Chromium” adlı açık kaynaklı bir projeden.

Bu tür tarayıcılar için pazar karışıktır ve birçok zorlu Firefox hayranı açık kaynaklı topluluk tabanlı bir tarayıcıdan (Mozilla’dan) Google Chrome gibi şirket tarafından yönetilen bir ürüne gemiyi terk etmeyi reddediyor.

Chromium, Google’a ait mülklerle ve özellikle Google’ın kendi arama motoruyla uyumlu çalışmak üzere ince ayarlanmış bir deneyim sunar. Aslında, arama motorları hala Google Chrome’u Firefox ve Internet Explorer gibi rakip tarayıcılardan arama yapan kullanıcılara tanıtıyor.

Sonunda, Chromium herkes için değil ve minimalist arayüzü alışmak biraz zaman alabilir. Öte yandan, Google deneyimlerini Android tarafından desteklenen masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve cep telefonları gibi birden fazla cihazda senkronize etmek isteyen ağır Google kullanıcıları için harika.

32 BIT VE 64 BIT PC’LERDE KROM

Bu karşıdan yükleme, bir dizüstü bilgisayarda veya masaüstü bilgisayarda Windows (32 bit ve 64 bit) işletim sistemi için  kısıtlama olmaksızın internet tarayıcılarından ücretsiz olarak lisanslanmıştır  . Chromium 86.0.4223.0, tüm yazılım kullanıcıları için Windows 10 PC’ler için ücretsiz olarak indirilebilir, aynı zamanda Windows 7 ve Windows 8’de sorunsuz olarak kullanılabilir.

Bu Internet tarayıcı yazılımıyla uyumluluk değişebilir, ancak 32 bit veya 64 bit kurulumda genellikle Microsoft Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP altında düzgün çalışır. Chromium Project’ten ayrı bir x64 sürümü bulunabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.