Report this app

Description

Oyun hakkında

Cities: Skylines klasik şehir simülasyonunun modern bir yorumu. Oyun, gerçek bir şehir yaratmanın ve sürdürmenin heyecanını ve zorluklarını gerçekleştirmek için yeni oyun öğeleri sunar ve aynı zamanda şehir kurma deneyiminin bazı köklü mecazlarını genişletir. Cities in Motion serisinin yapımcılarından oyun, tamamen gerçekleştirilmiş bir taşıma sistemine sahiptir. Ayrıca, katmanlı ve zorlu simülasyona karşı iyi bir denge sağlamak için oyunu oyun tarzınıza uyacak şekilde değiştirme becerisini de içerir. Sadece hayal gücünüzle sınırlısınız, bu yüzden kontrolü elinize alın ve gökyüzüne ulaşın! Çok katmanlı ve zorlu simülasyon. Şehrinizi sıfırdan inşa etmek öğrenmesi kolay ama ustalaşması zordur. Şehrinizin belediye başkanı olarak oynarken eğitim, su elektriği, polis, itfaiye gibi temel gereksinimleri dengelemekle karşılaşacaksınız. sağlık hizmetleri ve çok daha fazlası, şehrinizin gerçek ekonomi sistemiyle birlikte. Şehrinizdeki vatandaşlar, çok sayıda oyun senaryosuna ağırlıkla ve özgünlük havasıyla akıcı bir şekilde tepki verir.

Cities: Skylines Pc Ücretsiz Indirin

Şehirler Nasıl İndirilir ve Kurulur: Skylines

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Şehirler: Skylines indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Cities.Skylines.Sunset.Harbor.Incl.DLCs.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız, buradan  edinebilirsiniz ).
 4. Cities: Skylines klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Şehirler: Skylines Ücretsiz İndirin

Şehirler: Skylines Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

ŞEHİRLER: SKYLINES (V1.13.0-F7 & TÜM DLC’ler)
BOYUT: 7,17 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın.

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Microsoft Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 (64-bit)
 • İşlemci:  Intel Core 2 Duo, 3.0GHz veya AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB veya ATI Radeon HD 5670, 512 MB (Intel Entegre Grafik Kartlarını desteklemez)
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Depolama:  4 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply

Your email address will not be published.