Report this app

Description

Classic Shell Indir - Güncellendi 2022

Windows ile çalışacak şekilde tasarlanmış olmasına rağmen, Windows Vista’da ortaya çıkan ve Windows 7’de tutulan yeni Başlat menüsü, pek çok kullanıcıyı hiçbir zaman ikna edemedi. Şimdiye kadar, XP’nin Başlat menüsünden memnundular.Bu nedenle, Windows Vista / 7’de benzer bir XP Başlat menüsünün keyfini çıkarma olanağını sunan Klasik Kabuk gibi programlar mevcuttur.

Yeni Başlat menüsü, kurulumun bittiği andan itibaren görünür. Menüde, XP’deki tipik seçenekleri görebiliriz: programlar, belgeler, ayarlar, arama, yardım ve çalıştır. Menüler özelleştirilebilir ve Yapılandırma bölümündeki programın tercihler penceresinden işlevleri etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabiliriz.

Classic Shell  , üretkenliği artıran, Windows’un kullanılabilirliğini artıran ve bilgisayarı istediğiniz gibi kullanmanızı sağlayan ücretsiz bir yazılımdır  . Bu bir var  özelleştirilebilir Başlat menüsünü  Windows 7 ve Başlat düğmesini, Windows 8 ve Windows 10, Windows Explorer için bir araç çubuğu ekler ve daha küçük çeşitli özellikler destekler. Klasik Başlat Menüsü  , Windows 95’ten Vista’ya kadar tüm Windows sürümlerinde bulabileceğiniz orijinal başlangıç ​​menüsünün bir kopyasıdır.

Yana  Classic Shell  artık etkin bir geliştirilen bir grup gönüllü adı altında üzerinde çalışmaya devam  Açık Shell . Klasik Kabuk kullanıcıları, Açık Kabuk’a geçmeyi düşünmelidir  .

Modern verimlilikten ödün vermeden BT tarihinin eski güzel günlerini yeniden ziyaret edin.

Classic Shell, bilgisayar ekranının önünde oturan tüm romantikler için yapılmış bir yazılımdır. BT sektörünün doğası, değişimlerin kaçınılmaz ve hızlı ilerleyeceği şekildedir. Her güncellemede iyileştirmeler memnuniyetle karşılanırken, bazı eski tasarımlar Windows kullanıcılarının kalplerine yakın duruyor. Nostalji veya estetik tercihler sevgiye neden olsun, bu program modern bilgisayarınızın görünümünü eski bir Windows işletim sistemi gibi görünecek şekilde değiştirmenize olanak tanır. Klasik Kabuk, Windows 9x ailesi, Windows XP ve Windows Vista tasarımlarını yeniden ziyaret ediyor.

Bu programın etkileri özellikle görseldir. Gerçek işletim sisteminde hiçbir değişiklik yapılmaz. Windows 7, 8, 8.1 ve 10’unuzdaki bağlamsal öğeler kaldırılır ve eski Windows sürümleriyle değiştirilir. Klasörlerin ve programların listelenmesi ve dallara ayrılması da görünüşlerini değiştirir. Birçok simge eski biçimlerini alır. Program, daha aşina olduğunuz bir biçime sahip bir PC’yi kullanmak için zamanda geriye gitmek için harikadır.

Bu yazılımın sağlayabileceği eğlenceye rağmen, güncellemeleri takip etmekte zorlanıyor. Bu, Klasik Kabuğun çağdaş ve gelecek Windows bilgisayarlarda kullanıldığında gecikebileceği anlamına gelir. Bu programı destekleyen topluluk oldukça aktif, yani modern makinelerdeki hataları düzeltmek için forumlara göz atabilirsiniz.

BU PROGRAMI NEREDE ÇALIŞTIRABILIRSINIZ?

Klasik Kabuk, Windows Vista ve sonraki sürümleri çalıştıran bilgisayarlarda çalışır.

DAHA IYI BIR ALTERNATIF VAR MI?

Hayır. Klasik Kabuk, geçmiş birçok Windows işletim sisteminin görünümünü çağrıştırır. Diğer görünümü değiştiren programlar daha spesifiktir ve değişiklikleriyle sınırlıdır. Başlat Menüsü 8 yalnızca ‘Başlat Menüsü’ düğmesini değiştirirken, Start10 ve Start8 aynı şeyi yapar.

BIZIM ALMAMIZ

Classic Shell, bilgisayarınıza retro bir aura ekleyen eğlenceli bir yazılım parçasıdır. Bazılarını geçmiş yıllara geri getiriyor ve yeni nesillere eski bilgisayar işletim sistemlerinin düzenini deneyimleme şansı veriyor.

İNDIRMELI MISIN?

Evet. Windows’un eski sürümlerinden bazı tatlı nostalji yaşamak istiyorsanız, bu harika bir seçimdir.

Klasik Kabuk, Windows’un eski sürümlerinin işlevselliğini en son 7, 8, 8.1 ve 10 sürümlerinde geri yükleyen bir programdır. Değiştirilmiş bir görev çubuğu, başlat düğmesi ve şerit yükler ve hatta Internet Explorer gibi diğer programları değiştirebilir.

TEMELLERE DÖNÜŞ

Classic Shell, adından da anlaşılacağı gibi, Windows deneyiminize ‘klasik’, geleneksel bir his yaratmakla ilgilidir. Görev çubuğunun bağlamsal öğelerinin arama işlevlerinin kaldırılabileceğini ve bunların yerini eski başlat düğmesi ve klasörler, alt klasörler ve programların dallanma listesi ile değiştirildiğini fark edeceksiniz. Büyük, okunması kolay simgeler, düğmeler ve menü seçenekleriyle Internet Explorer programının görünümünü ve işlevselliğini bile değiştirir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.