Clownfish Voice Changer For Mac Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

1Clownfish Voice Changer, komik konuşma ve oyun yazılımları için yazılımı değiştiren en iyi çoklu seslerden biri olmuştur. Ses optimizasyonu için Sistem, Palyaço Balığı Ses Değiştirici’ye de eklenebilir. Gerçek zamanlı ve çeşitli sesleri değiştiren uygulamalar olan Clownfish Voice Changer  , ses değiştirme özelliklerini farklı bir seviyeye getiriyor. Clownfish Voice Changer’dan gelen ses efektlerinin listesi Atari sporu, klonlama, mutasyon, perde, farklı ses formatları, çalma listesi kontrolü ve çok daha fazlasını içerir.

Clownfish Voice Changer For Mac Indir - Güncellendi 2022

Palyaço Balığı Ses Değiştirici

Tüm Clownfish Voice Changer’ın en iyi yanı, kullanıcılarının kendi seslerini de belirlemelerini ve gelecekte kullanmak üzere saklamalarını sağlamasıdır.  Bebekle birlikte dişi, erkek, helyum seslerinden Clownfish Voice Changer’dan uygun bir perde sistemi var  . Ses değiştirme işlemi, hızlı, yavaş ve normal değişen sistem için makineyi de içerecek şekilde sınıflandırılabilir. Bu Palyaço Balığı Ses değiştirici yazılımı, Windows, Mac, Linux ve Ubuntu işletim sistemleriniz için hazırdır.

Clownfish Voice changer, Skype’ta ve TeamSpeak 3 ve Discord gibi diğer birçok platformda gelen mesajlarınızın çoğu için bir Web Çevirmenidir. Artık kendi dilinizde herhangi bir şey yazabilirsiniz ve ayrıca alıcı bu mesajı konuşmalarına çevirecektir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli çeviri özellikleri vardır.

Bu yardımcı sesli asistan, siz hokeye basarken çeşitli sesleri yeniden üretebilen kurum ses oynatıcısıyla birlikte metninizi konuşmaya bile dönüştürebilir. Bu bulut balığı ses değiştirici, sanal stüdyo teknolojisi ve eklenti standardı ile de uyumludur.

Palyaço Balığı Ses Değiştirici Özellikleri

Mükemmellik kavramı söz konusu olduğunda uygulama en iyisi olarak kabul edilir. Özellikler ayrıca kullanıcılara uygulamanın ün ve başarısının arkasında çeşitli nedenler sunar. Bu uygulamayı öne çıkaran özelliklerden bazıları şunlardır:

 • OpenOffice ile de uyumlu olan yerleşik yazım denetimi hizmeti.
 • Gelen tüm mesajlar için metinden konuşmaya dönüştürme.
 • Ön tanımlı ASCII kullanabilme ve aynı zamanda Benzetme okuyabilme.
 • I. Çeviri Robotu zamanla sizin kopyanız olabilir.
 • Sesli Arama Kaydı’nı kullanarak tartışmalarınızı sessizce kaydedebilirsiniz.
 • Eko, koro ve perde gibi farklı ses efektlerine sahip Palyaço Balığı Ses Değiştirici.
 • Audio Player – En sevdiğiniz müziği arka plana ekleyerek sesli aramalarınızı olağanüstü hale getirir.
 • Mesajları Şifrele – Artık gizli bilgileriniz onunla Güvende tutulacak.
 • Artık gelen tüm mesajlar ana dilinize çevrilebilir.
 • Tek bir tıklamayla tüm arkadaşlarınıza mesaj yayınlayın.
 • Aldığınız her mesajda bir avatar görüntüleyin.

Çözüm: 

Clownfish Voice Changer, kullanıcılara metinden konuşmaya gibi kendi yollarında inanılmaz derecede iyi olan çeşitli özellikler sunar. Örneğin, belirtilen herhangi bir şifreleme standardını karşılamayan standart mesaj şifrelemesini söyleyin ve bu nedenle aşırı hassas olmak için kullanmayın. Peki bugün clownfish’in en son sürümünü indirmek için ne bekliyorsunuz?

Leave a Reply

Your email address will not be published.