Report this app

Description

Shauli Zack’ler

CorelDRAW Graphics Suite amatörler, öğrenciler ve profesyoneller tarafından kullanılabilecek güçlü araçlardan oluşan bir koleksiyondur. Paket, tüm grafik tasarım ve düzenleme süreci için kullanılabilecek altı uygulama içerir.

Serbest çizimden vektör görüntülerini düzenlemeye, bitmap’i vektöre dönüştüren bir izleme aracı ve görüntüleri doğrudan iş istasyonunuza yükleyen bir ekran görüntüsü aracına kadar her şey dahildir.

Corel Draw Indir

CorelDRAW Graphics Suite genellikle büyük bir fiyat etiketi ile gelir, ancak size 15 gün boyunca kredi kartı gerekmeden ücretsiz olarak nasıl indireceğinizi göstereceğim.

CorelDRAW Graphics Suite’i Ücretsiz İndirme

 1. Kenar çubuğundaki İndir düğmesine tıklayın ve doğrudan CorelDRAW ücretsiz deneme sayfasına yeni bir sekme açılacaktır.

 2. Şimdi İndir düğmesine basın, .exe dosyası bilgisayarınıza indirilecektir.

 3. .exe dosyasını açın, CorelDRAW Graphics Suite bilgisayarınıza otomatik olarak yüklenecektir.

 4. Kurulum tamamlandıktan sonra, lisans sözleşmesini kabul etmeniz gerekecektir.

 5. E-postanızı ekleyerek, uygun alanlarda bir parola oluşturarak ve ardından Devam’ı tıklayarak CorelDRAW hesabınızı oluşturun.

 6. Hesabınız artık geçerli ve 15 günlük ücretsiz denemeniz başlayacak.

CorelDRAW Hesabınızı İptal Etme

CorelDRAW Graphics Suite ücretsiz deneme sürümünün güzel özelliklerinden biri, Adobe Lightroom’daki diğer yazılımlardan farklı olarak , kredi kartı bilgilerinizi girmeniz ve ardından hesabınızı iptal etmeyi veya ödeme almayı unutmamanızdır.

15 günün sonunda size bir CorelDRAW lisansı satın alma seçeneği sunulacak veya hesabınız otomatik olarak kapatılacaktır.

CorelDRAW Graphics Suite Nasıl Kaldırılır

CorelDRAW sizin için doğru program değilse veya farklı bir resim düzenleyici denemek istiyorsanız,  aşağıdaki ücretsiz alternatiflere göz atın .

Ücretsiz deneme sürenizin sonunda (hatta daha önce), CorelDRAW Graphics Suite’i birkaç basit adımda kaldırabilirsiniz.

 1. Windows arama çubuğuna Program Ekle veya Kaldır yazın.

 2. Yüklü programlar listesinde CorelDRAW Graphics Suite’i bulun ve Kaldır’a tıklayın.

 3. CorelDRAW kaldırma sihirbazı açılacaktır. Verilen seçeneklerden Kaldır’ı seçin ve Kaldır düğmesini tıklayın.

 4. Tüm CorelDRAW uygulamaları artık bilgisayarınızdan tamamen kaldırılacaktır.

 5. Kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra Bitir düğmesine basın.

CorelDRAW Graphics Suite’e Genel Bakış

Öğrencilerden ve profesyonellerden görüntüleri düzenlemek veya tasarlamak isteyen amatör tasarımcılara kadar CorelDRAW Graphics Suite sizin için araçlara sahiptir. Profesyonel tasarım, vektör çizimi, fotoğraf düzenleme, sayfa düzeni ve daha fazlası için kullanılabilecek uygulamalara sahip sezgisel bir programdır.

CorelDRAW Graphics Suite araçlarının kullanımı kolaydır ve Photoshop gibi diğer daha karmaşık programlarla aynı uzmanlığı gerektirmez  . Yazılım, ayrıntılı öğreticiler ve belgelerle birlikte gelir ve daha karmaşık düzenleme eylemlerini bile öğrenmeyi kolaylaştırır.

CorelDRAW Graphics Suite ile Birlikte Gelen Ana Uygulamalar

 • CorelDRAW:  Sayfa düzeni, broşür oluşturma ve grafik tasarım için kullanılabilecek kapsamlı bir vektör çizim aracı.

 • Corel PHOTO-PAINT:  Görüntü düzenleme için gerekli tüm araçları içerir. Ayrıca resimleri boyayabilir veya piksel tabanlı geliştirmeler ekleyebilirsiniz.

 • Corel PowerTRACE : PowerTRACE, AI kullanarak birden fazla görüntüyü izleyebilir ve bitmap’i vektörlere dönüştürebilir.

 • Corel CAPTURE : Basit bir ekran görüntüsü aracı olan Corel CAPTURE, tüm bir sayfayı veya farklı öğe tabanlı segmentleri kaydedebilir, seçtiğiniz alanları yakalayabilir ve ardından bunu Corel projenize ekleyebilir.

 • Corel CONNECT : Tüm Corel uygulamalarınızı senkronize edecek ve ihtiyacınız olan içeriği bilgisayarınızda bulmanızı kolaylaştıracak özel bir tarayıcı.

CorelDRAW Graphics Suite’e dahil olan diğer öğeler:

 • 7.000’den fazla küçük resim ve dijital görüntü

 • Ücretsiz yüksek çözünürlüklü dijital fotoğraflar

 • Çok çeşitli TrueType ve OpenType yazı tipleri

 • Profesyonelce tasarlanmış geniş şablon seçenekleri

 • Çeşme, vektör ve bit eşlem dolgulu tasarım nesneleri

CorelDRAW Graphics Suite’e Ücretsiz Alternatifler

 • Photoshop:  En iyi görüntü düzenleme yazılımlarından biri olan Adobe Photoshop, çoğu profesyonel tasarımcı ve öğrenci için başvurulacak yazılımdır. Kullanıcıların orijinal dosyaya zarar vermeden farklı düzenleme seçeneklerini denemelerini sağlayan katman tabanlı bir çalışma alanı kullanır. Photoshop’u 30 gün boyunca nasıl ücretsiz alabileceğinizi görün .

 • GIMP :  GIMP,  resim düzenleme ve grafik tasarım için gerekli tüm araçlara sahip ücretsiz, açık kaynaklı bir resim düzenleyicidir . Kullanıcılar, görüntüleri rötuşlayabilir, hareketli GIF’ler oluşturabilir, bozuk görüntüleri düzeltebilir ve çok çeşitli yazı tipleriyle benzersiz tasarımlar oluşturabilir.

CorelDRAW Graphics Suite Ücretsiz mi?

CorelDRAW Graphics Suite birinci sınıf bir yazılım olsa da,  yukarıdaki yönergeleri izleyin, size kredi kartı gerekmeden 14 günlük ücretsiz deneme sürümünü nasıl alacağınızı göstereceğim.

?Hangisi daha iyi – Adobe Photoshop veya CorelDRAW Graphics?

Bu programların her ikisi de yaptıkları işte mükemmeldir ve profesyonel bir tasarımcı her ikisini de kullanırken sorun yaşamamalıdır. En büyük fark, CorelDRAW’ın vektör grafikleri kullanan projelere odaklanması ve Adobe Photoshop’un raster görüntüleri manipüle etmede daha iyi olmasıdır.

Her iki programın da tamamen ücretsiz bir seçeneği yoktur, bu nedenle hangisinin sizin için olduğundan emin değilseniz, ikisini de risksiz deneyebilirsiniz; CorelDRAW’ın 14 günlük deneme süresi vardır ve Photoshop’un 30 günlük para iade garantisi vardır.

CorelDRAW yeni başlayanlar için iyi mi?

Bazı gelişmiş araçlara sahip olsa da CorelDRAW sezgisel ve kullanıcı dostudur. Program ayrıca her aracın nasıl kullanılacağını açık bir şekilde açıklayan ücretsiz yardım kılavuzlarıyla birlikte gelir.

Download links

Indir

How to install Corel Draw Indir APK?

1. Tap the downloaded Corel Draw Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.