Counter-Strike Source Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Counter-Strike Source Indir - Güncellendi 2022

Şimdiye kadarki en iyi Counter-Strike

Counter-Strike: Source (CSS),  tamamen çevrimiçi oyun için olan PC için rekabetçi bir birinci şahıs nişancı oyunudur  – aslında çevrimdışı mod yoktur. Başlangıçta Half Life için ücretsiz bir mod olarak mevcut olsa da, şimdi Steam’de tam ücretli bir ürün.

Counter-Strike nedir: kaynak ?

Counter-Strike: Source,  çok daha güzel Source motorunda inşa edilen orijinal Half Life modunun yeniden yapımıdır  . Anekdot olarak, modun orijinal geliştiricisi, daha sonra Left 4 Dead oyunlarının yaratıcıları olarak daha iyi tanınan bir ekip olan Turtle Studios idi.

Counter-Strike: Source’un oynanışı aynı kalıyor. Bu odaklanmış FPS atıcı, oyuncuları  bir dizi hedefi tamamlamaya çalışırken birbirleriyle savaşması gereken teröristler veya SWAT olarak atar  (örneğin rehineyi tutup rehineyi kurtarmak). Nihai hedef, rakip takımdan daha fazla tur kazanmaktır.

Dikkatli olun: Beş dakikalık Counter-Strike oynayın: Source ve sosyal hayatınızın geçmişte kalması mümkündür. Counter-Strike’ın cazibesi , kazanmak için gereken takım çalışması ve stratejide yatmaktadır  . Bu, ekibinizle hızlı ilişkiler (hem olumlu hem de olumsuz) kurulmasını zorlar. Gerçekten kendin için savaşıyormuşsun gibi hissediyorsun çünkü bu dünyayı kurtarıyor ya da yok et. Bunların hepsi Counter-Strike’ı rekabetçi çevrimiçi oyunlar için yüksek bir hedef haline getirdi.

Yüz gerdirme serisi gerekli

Counter-Strike’ın en ilgi çekici yerlerinden biri: Source, haritalarıdır. Bunların çoğu orijinal moddan (de_nuke veya cs_assault gibi) yeniden yapılır. Ancak ister yeni ister eski olsun, CSS’deki her haritanın zorluğu,  ona nasıl hakim olunacağını öğrenmektir  – zaferi güvence altına almak için yararlanılacak her gizli kuytu, huysuz ve hatayı bulmak. Hayır, hile değil, oyun bu.

Daha önce belirtildiği gibi, CSS Kaynak motorunu kullanır (Half-Life 2’de görüldüğü gibi). Sonuç,   Havok fizik motoruyla normal haritalama, yansımalar, HDR ve hatta fizik gibi efektler ekleme yeteneği ile görsel olarak daha güçlü, genişletilebilir ve ölçeklenebilir bir oyundur .

Neyse ki, bu noktada CSS eski, bu nedenle bu görsel revizyonla bile oyunun tadını çıkarmak için güçlü bir PC’ye ihtiyacınız yok.

Counter Strike: Source, Valve’in Steam platformuna özel serinin ilkidir. Bu, çevrimiçi maçlar açısından bir kuantum sıçramasını temsil ediyordu, ancak birçok kullanıcı Steam No-Strike: Source’un sürümlerini oluşturmaya kendini adamıştır. Bunları tavsiye etmiyoruz –  resmi sürüme sadık kalın .

Başarısını anlamaya hazır mısınız?

Counter-Strike: Kaynak,  serinin en iyisidir ve yeni oyuncular için en iyi giriş noktasıdır. Bu dizinin neden bu kadar çok takipçisi olduğunu öğrenmek ister misiniz? Başka yere bakmayın, şimdi indirin.

Feragatname: Hayatınızı mahvetmesinden sorumlu değiliz.

Artıları

  • Orijinalin özü …
  • … Ancak yenilenmiş grafiklerle
  • Modernize Haritalar
  • En iyi takım deneyimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.