CrossFire Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

CrossFire Indir - Güncellendi 2022

Profesyonel oyuncular aranıyor! Bu hafta sonu Crossfire, elli bin dolarlık ödül havuzuna sahip Crossfire Rekabetçi Lig’in Birinci Sezonunda hangi takımların yer alacağına karar vermek için bir Profesyonel Lig elemesine ev sahipliği yapıyor! Bu etkinliğe kaydolmak ücretsizdir ve hangi takımların profesyonel bölüme geçeceğine karar verecek, bu da size dört yüz bin dolarlık ödül havuzuna sahip Crossfire Stars 2016’ya katılma şansı verir! Turnuva bağlantısı ve nereye kaydolacağınız için burayı  tıklayın !

Crossfire, iki rakip gücü, Küresel Risk ve Kara Liste’yi birbirine düşüren, hızlı tempolu, ücretsiz bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Dünyanın dört bir yanından birkaç özel operasyon grubundan bir paralı asker seçebilir ve dünyanın dört bir yanındaki gerçek askeri kuvvetler tarafından kullanılan gerçekçi ateşli silahlar, patlayıcılar, elden ele silahlar ve kişisel vücut zırhından oluşan devasa bir cephaneden seçim yapabilirsiniz! Oyun, tek ve birime dayalı savaş senaryolarının bir kombinasyonunu içerirken, aynı zamanda konuma özgü hasar da içerir. Savaşlar, çeşitli farklı oyun modlarında adrenalin yüklü, aksiyon dolu savaşlar sunuyor! Oyunun tam web sitesine bağlantı için buraya  tıklayın .

Crossfire, sahneye girmek ve büyük bir etki yaratmak isteyen yükselen bir Esports unvanıdır! Bu, zemin kata çıkma ve muhtemelen zaten zevk aldığınız bir oyunu oynayarak bir kariyer yaratma şansınız. Takvimlerinizi işaretleyin, kendiniz için bildirimler ayarlayın, masanızda veya alnınızda bir not alın. Nasıl yaptığınız umurumda değil, ama bu tarihi unutmadığınızdan emin olun: 6 Ağustos 2016. Harika oyuncular ve takımlarla dolu bir aksiyon dolu bir turnuva olacak. Bu etkinliği kaçırmak istemezsin!=

Crossfire  , iki rakip gücü,  Küresel Risk  ve  Kara Liste’yi karşı karşıya getiren, hızlı tempolu bir  birinci şahıs nişancı oyunudur . Dünyanın dört bir yanından birkaç özel operasyon grubundan bir paralı asker seçebilir ve dünya çapında askeri kuvvetler tarafından kullanılan gerçekçi ateşli silahlar, patlayıcılar, elden ele silahlar ve kişisel vücut zırhından oluşan devasa bir cephanelikten seçim yapabilirsiniz. Popüler film kültürüyle birleştirilen tek ve birime dayalı savaş senaryoları ve konuma özgü hasar, çeşitli farklı modlarda adrenalin dolu aksiyon dolu savaşlar yaratır.

21. yüzyılın başında, soğuk savaşın doruk noktasına ulaştığı dönemdünya, geçmişte yaşanan büyük küresel çatışmaların artık halk tarafından kabul edilmeyeceğini anlamaya başladı. Küresel algıdaki değişime yanıt olarak, dünya orduları silahlanmaya ve barış için çalışmaya başladı.

Ama bu bir cepheden başka bir şey değildi. Kendilerini alenen silahsızlandırırken, dünya güçleri bunun yerine birbirlerine komplo kurdular ve onlar için savaşmaları için paralı askerler ve PMC’ler işe almaya başladılar. PC için CrossFire West’i  hemen indirin ve kurun  !

Bu keyifsiz yeraltı dünyasında, iki PMC ismi diğerlerinin üzerinde duruyor; Küresel Risk ve Kara Liste. Kötü şöhretleri, her iki gruba da görevlerini yerine getirmek için gereken kaynakları ve insan gücünü verdi. Bu iki güç arasında devam eden savaş, modern dünyadaki birçok çatışmanın kaynağı olarak bulunabilir.

Global Risk  , onur ve adalet duygusuyla övünen paralı bir ekiptir. İngiliz SAS’ın eski üyeleri ve Amerikalı bir silah üreticisi tarafından kurulan ve dünyanın daha istikrarlı ülkeleri tarafından finanse edilen onların amacı, terörizmi nerede ortaya çıkarsa çıksın durdurup dünyaya bir barış duygusu vermektir. Ancak sorulması gereken soru, kimin barışına ulaşmaya çalışıyorlar?

Kara Liste dünyayı modern hükümet politikalarının baskısından kurtarmaya çalışan paralı bir ekip. Kökenleri bilinmiyor, milyarlarca dolarlık şirketlerin piyasa manipülasyonunu ve siyasetin yolsuzluğunu insanlık üzerindeki olumsuzluklar olarak görüyorlar ve gerekli olan her şekilde onları ortadan kaldırmaya çalışıyorlar. Niyetlerinin iyi olduğuna inanabilirler, ancak eski deyişe göre kötülüğe giden yol iyi niyetlerle döşenmiştir.

Crossfire’ın en parlak döneminde, 2014’te Doğu’da büyük bir sıçrama yaptı. Doğu’da, özellikle çok sayıda sunucunun bulunduğu Çin’de modaya uygun bir oyundu ve hala da öyle  . Ancak, bazı başarılardan sonra bile Batı’da hiçbir zaman çok iyi gitmedi.

Yakında  SmileGate  çok iyi görünen bir konsol sürümü yayınlayacak. Ancak, mevcut baskıları tutarlı bir şekilde desteklemek konusunda iyi bir iş çıkarmış değiller. Counter-Strike gibi, zayıf hile karşıtı korumadan muzdariptir.

Crossfire teknik olarak  oynaması ücretsizdir  ancak kazan-kazan  modelinin pek çok özelliğine sahiptir  . Oyun, özellikle klasik FPS akranları arasında öne çıkmasını sağlayan çeşitliliği ile biliniyor.

CROSSFIRE NEDIR?

Crossfire, büyük ölçüde  eski FPS ve PUBG tarzı takımlardan oluşan  grup v grubuna veya herkese karşı herkese güveniyor. Onu niş için oldukça benzersiz kılan şey, CF’nin oyun modlarından haritalara ve özelleştirmeye kadar çok çeşitli çeşitliliğe sahip olmasıdır.

Keskin nişancı tüfekleri ve SMG’ler gibi seçilebilecek 8 tür silah vardır. Silahlar, düşmanlarınızı göndermenize izin verir.  Geliştiricilerin sürekli olarak daha fazlasını eklediği yirminin üzerinde oyun modu vardır  . Team Deathmatch, gruplara karşı klasik gruptur. Diğer göze çarpanlar, mümkün olduğunca çok koyunu toplamaya çalıştığınız koyun modu veya başarıya ulaşmak için mini oyunlar oynamanız gereken King.

To  yükseltme ve özelleştirmek  karakterinizi, ya oyun kazanılır gerçek para veya GP ZP tabanlı dışarı kullanabilirsiniz. Şimdi, oyun oynamak için ödeme yapmaya daha meyilli, bu nedenle ZP sizi daha hızlı yukarı çıkarıyor. Bununla birlikte, onu taze tutan birçok özelleştirme mevcuttur.

GRAFIKLER VE OYUN

Oyunun grafikleri, Apex Legends gibi diğer FPS oyunlarına göre oldukça zayıf  . Hala  1024 × 768 çözünürlük kullanıyorlar  ve oyun çıktığında bile zayıf ekranıyla biliniyordu. Bunu düzeltmeye yardımcı olacak herhangi bir ayar yoktur; oyunun bakabileceği en iyi şey. Bu faktör bir artı olarak görülebilir çünkü yeni oyunların eski sistemlerde çalıştırılması zordur.

Oyun bazen gecikiyor, ancak genel olarak sorun değil. Eski bilgisayarlar için idealdir çünkü XP, Vista, Windows 7 ve sonrasında yeni sürümlerde sorunsuz çalışır  . Bazen sistem rastgele dosyaları, yazılımın doğal zayıflığını gösteren bilgisayar korsanlığı cihazları olarak işaretleyecektir.

Ne yazık ki,  oyun daha az oynandığı için kalan çok az sunucuları var  . Bazı ülkelerde sistemler kapatıldı, yani çok oyunculu ülkeden ülkeye biraz gecikmeyle gelebilir.

HATALAR, BILGISAYAR KORSANLARI VE DAHA FAZLASI

Sistemde çok fazla  hata yok  , ancak özellikle yeni bilgisayarlarda kesinlikle “İstemci değiştirildi hatası” gibi birkaç hata ile karşılaşacaksınız. Genel olarak, kullanıcının deneyimi mevcut problemler tarafından çok fazla etkilenmez.

Ana sorun  bilgisayar korsanlarıdır . Özel olarak oynamadığınız sürece, oyunda bilgisayar korsanlarından çok az koruma vardır. Ayrıca, oynamak için ödeme yapan oyuncuların sizi bir saniyede yok edecek silahlarla büyük avantajları vardır.

ALTERNATIF OYUNLAR

Daha eski tarz bir oyun için  CSGO  bariz bir seçenektir. CF’nin sahip olduğu kadar çok modu olmasa da,  Counter Strike  özellikle Batı’da daha fazla oyuncuya, daha fazla haritaya, daha iyi grafiklere ve oynanışa sahiptir. Ne yazık ki, kötü hile karşıtı düzenlemelerle karşılaşacaksınız.

Ücretsiz FPS dünyasında kalmak istiyorsanız,  Apex Legends  başka bir seçenektir. Oynanıştan bilgisayar korsanlarına, harika grafiklere ve şık dövüşlere kadar her şey daha iyi. Ana sorun, çok daha iyi bir bilgisayarın çalıştırılmasıdır.

BIRAZ EĞLENCE, BIRKAÇ PROBLEM

Hangi FPS’nin oynanacağını düşünürken, hepsi ne istediğinize bağlı. Bu,  özellikle mevcut tüm modlarda bazı eğlenceli mekaniklere sahiptir  . Daha zayıf bir bilgisayarı olanlar için bu harika olabilir. Değilse, bu oyun daha yeni birinci şahıs nişancıların lehine atlanabilecek bir oyundur.

Son güncellemeler, daha yeni Windows sürümleriyle hataları azaltmayı ve bilgisayar korsanlarını önlemeyi amaçlıyor. Son zamanlarda, şirket yeni bir pazara odaklandığı için dikkatler bu oyuna verilmemiştir, bu nedenle büyük gelişmeler beklemeyin.

SISTEM GEREKSINIMLERI – CROSSFIRE’I ÇALIŞTIRABILIR MIYIM

  • AMD  Ryzen ™ 3 1200 İşlemci @ 3,1 GHz (4 Çekirdek), ~ ​​3,4 GHz
  • Intel® Core ™ i5-3470 İşlemci @ 3.20GHz (4 Çekirdek), ~ ​​3.2GHz
  • 8 GB RAM
  • NVIDIA  ® GeForce® GT 630
  • AMD Radeon ™ HD 6570
  • Intel  ® HD Graphics 6000
  • 15 GB boş alan
  • Window® 7/8/10 64 bit
  • DirectX 11  veya daha iyisi
  • Kablo / DSL veya daha iyisi

Leave a Reply

Your email address will not be published.