Crysis 2 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Crysis 2 Indir - Güncellendi 2022

Dünya bir dizi çevresel felaketle sarsıldı ve insanlık yok olma eşiğinde. Uzaylılar, insanları yeryüzünden silmek niyetiyle geri döndüler ve aynı zamanda en kültürlü dünyevi şehirlerden biriyle başladılar.

22 Mart 2011’de Electronic Arts tarafından yayınlanan ve Crytek tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı video oyunudur. PC Oyunları için PlayStation 3, Xbox 360 ve Microsoft Windows için yayınlanan tek ve çok oyunculu bir video oyunudur. Bu oyunda, oyuncu Alcatraz adlı bir Kuvvet Recon Marine rolü oynamaktadır. Önceden olduğu gibi, silahları ve kapasiteleri yeniden yapma fırsatı verir. Crytek’in gerçek bir vahşi koşulda başka bir oyun yapmaktan kaçınması gerekiyordu New York’a “kentsel orman” adı verildi. Kentsel çevre, saldırıları ilerletme ve düzenleme ile bağlantılı yeni alternatifler sunuyor. Oyuncular, yıkılmış bir şehir manzarası gibi zeminler ve yapılar arasında keşfedebilirler. Oyun, verimli görsel grafikler ve ses efektleri ile geliştirildi ve oyuncuları heyecanlandırmak için ilginç temalar ve hikayelerle öne çıkıyor. Oyunda farklı kampanyalar var ve oyuncu ilerlemek için görevleri tamamlamak zorunda.

Crysis 2, Electronic Arts tarafından yayınlanan ve Microsoft Windows için Mart 2011’de Kuzey Amerika, Avustralya ve Avrupa’da yayınlanan Crytek tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı video oyunudur. Kriz 2 birinci şahıs nişancıdır. Size% 100 çalışan oyun torrent kurulumu, tam sürüm, PC oyunu ve herkes için ücretsiz indirme sağlıyoruz! Oyun Crysis 2 2011 yılında piyasaya sürüldü. Bu bir shooter oyunu ve Crysis’in ilk bölümünün devamıdır. Oyun arsa nedeniyle ana karakter yabancı işgalciler insanları kurtarmak zorunda. Kazara Peygamber adıyla ölen askerden bir nanosuit alır. Bu takım uzaylılara karşı mücadelede tek umuttur. Ana karakter olan Alkatras’ın amacı, dünyayı kurtarmaya yardımcı olacak kapsülü bulmaktır.
Bir oyunda komplo Crysis 2 Free Download ilginç, düşünülmüş ve mantıklı oyun sürecini heyecan verici kılar. Kahraman, sadece taş ormanı olan çok sayıda yüksek katlı bina ile şehirde. Süper güçlü saha camı aracılığıyla binalara tırmanıp bölgeye bakabilir ve daha sonra eylemlerini planlayabilir.
Silah ve kıyafet çok daha iyi oldu. Şimdi kahramanı nanosuit’te öldürmek çok zor. Ayrıca, çok hafif ve kullanışlıdır, hareketleri kısıtlamaz. Kahraman çevredeki bir manzara ile birleştiğinde, takımın maskeleme modu da var. Oyuncu bu harika takımın olanaklarını istediği gibi kullanabilir.
İnsanlarla yapılan savaşlardan insanlık dışı varlıklar ile kavgalara kadar karmaşıklık seviyeleri artar. Grafik manzara güzelliği ile grev. Ağ modunda oynamak da mümkündür.

Crysis 2,  Electronic Arts tarafından yayınlanan  ve Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için Mart 2011’de Kuzey Amerika, Avustralya ve Avrupa’da yayınlanan Crytek tarafından oluşturulan birinci şahıs nişancı video oyunudur  . 1 Haziran 2009’da oyunu Crysis düzenlemesinin ikinci ana taksit ve 2007 video oyunu Crysis ve onun genişletilmesi Crysis Warhead devam ediyor. Hikaye Richard Morgan tarafından oluşturuldu, Peter Watts yönetildi ve oyundan yeni bir uyarlama yaptı. CryEngine 3 oyun motorunu ve güvenceye alınacak motoru kullanan ilk oyun oldu. Bir devam, Crysis 3, 2013 yılında piyasaya sürüldü. Crysis 2 Oyunu Bedava Doğrudan İndir Skidrow.

Crysis 2 birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncu, Force Recon Marine’in Alcatraz adlı bölümünü üstlendi. Atalarına benzer şekilde, silah ve yetenekleri değiştirme esnekliği sağlar. Crytek, gerçek bir vahşi koşulda başka bir oyun yapmaktan kaçınmak istedi (Far Cry ve Crysis gibi); New York’a “kentsel vahşi yaşam” adı verildi. Kentsel atmosfer, ilerleyen ve planlanan saldırılarla ilgili yeni seçenekler sunuyor. Oyuncular, yıkılmış bir şehir merkezinin yanı sıra zeminler ve yapılar arasında gezinebilirler. Crysis 2 Tam Oyun Torrent indir.Oyuncu, orijinal Crysis’ten geri dönen Ordu Deltası subayı Laurence “Peygamber” Barnes’tan Nanosuit 2.0 için sorumluluk alan “Alcatraz” adlı bir Kuvvet Keşif Denizinin kontrolünü devralır. CryNet Systems, yanlışlıkla Peygamber olduğuna güvenerek Alcatraz’ın peşinde koşan elbiseyi kurtarmak için Peygamber’in peşinde. Crysis 2 Oyun Tek Kurulum Ücretsiz Doğrudan Torrent İndir. Orijinal oyunda bulunan uzaylılar, Alcatraz’ı perişan New York’ta takip eden son derece insansı zırhlı savaş makinelerine yönelik ilk oyunda bulunan eski, dokunaçlı exosuits’i terk ederek büyük bir revizyon yaşadı. Crytek, yayınlanmadan önce, orijinal oyunu grafiksel olarak aşma beklentilerinin olduğunu belirtti. Crysis 2 Ücretsiz İndir PC Oyunu Son Derece Sıkıştırılmış Tam Sürüm.

Sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP / Vista / Windows 7
 • CPU:  Intel Core 2 Duo 2Ghz, AMD Athlon 64 x2 2Ghz veya daha iyisi
 • Rastgele erişimli hafıza:  2 GB
 • Sabit Disk Alanı:  9 GB
 • Ekran Kartı:  NVIDIA 8800 GT 512MB Ram veya daha iyisi
 • DirectX Sürümü: 9.0

kurulum Talimatı:

 •  Dosyayı kaydetmek için sürücünüzde 4.49 GB olması gerekir  .
 • Torrent dosyasını indirmek için μTorrent gerekecektir. ( ΜTorrent’i indirin )
 • “Crysis 2”  klasörünü açın  , “Setup” ‘a çift ​​tıklayın   ve kurun.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra oyunu çıkardığınız klasöre gidin.
 • “CRACK”  klasörünü açın  , dosyayı kopyalayın ve oyunu yüklediğiniz yere yapıştırın.
 • Sonra “bin32”  klasörünü açın   , oyunu oynamak için “Crysis2” simgesine çift ​​tıklayın  . Bitti!
 • Başlat ve Oyna!

Forza Horizon 4 Full Oyun Indir

Fernbus Simulator Indir 

Call Of Duty Indir 

Oyunu Indir

Far Cry 4 Indir

The Forest Indir 

Need For Speed Most Wanted 2 Indir 

NBA 2k19 Indir 

Age of Empires 2 Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.