Report this app

Description

DAEMON Tools Lite

Daemon Tools Indir Güncellendi 2022

Daemon tools, sanal görüntüleri bağlamanıza ve ‘görüntüler’ ile etkileşime girmenize izin vermek için tasarlanmış bir programdır. ‘Görüntüler’ kelimesini söylediğimizde bu fotoğraf anlamına gelmez, bunun yerine disk içindeki tüm verileri içeren büyük bir dosyadır. Bu, etkileşimli bir DVD’deki karmaşık menülerden ve rutinlerden tüm video oyunlarına kadar her şeyi içerebilir. Program, verileri disklere ‘yakmanıza’, disklerden veri almanıza, aksi takdirde gerçekleştirilmesi gereken donanım gerektirecek sanal cihazları bağlamanıza izin verir – Özetlemek gerekirse, bu bir fotoğraf editörü değildir.

Önce odadaki fili ele alalım ve bunu hemen yoldan çıkaralım. Bu tür bir yazılımı korsanlık amacıyla kullanmaya istekli olanlar var. Açıkçası bunu yapmanızı önermiyoruz. Peki, neden Daemon Tools kullanıyorsunuz? Çok fazla potansiyel kullanım var, çoğu bu kısa inceleme ötesine geçin. En belirgin olanı gelecek kuşaktır. Basitçe söylemek gerekirse, DVD’ler veya diğer disk türleri nihayetinde yıpranır, çizikler ve atlamalar kazanır. Elinizde dijital bir kopya olması, kayıtlarınızın ve anılarınızın bozulmamasına yardımcı olabilir.

Birçok kişi, eski VHS’nin veya oluşturdukları veya sahip oldukları hasarlı DVD’lerin dijital kopyalarını korumak için kullanmıştır. Orijinalden topladığınız sonraki ‘görüntüyü’ yeni bir diske yazarak hasarlı DVD’yi bile yeniden oluşturabilirsiniz. Bunun ötesinde, bu yazılımı kullanarak oluşturabileceğiniz ve kullanabileceğiniz çok sayıda sanal cihaz var. Elbette, kullanabileceğiniz seçenekler hangi sürüme sahip olduğunuza bağlıdır. Daemon Tools’un tam olarak neye ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak çeşitli sürümleri vardır.

Ancak genelde sadece Pro ve Lite (veya ücretsiz) sürüm arasında seçim yapacaksınız. Lite sürümü az söylemek, çıplak kemikler. Daha çeşitli ve ilginç seçeneklerin çoğu, yalnızca yazılımın ücretli sürümlerinde mevcuttur. Bununla birlikte, bir görüntüyü diske yazdırabilir, diskten bir görüntü alabilir veya sanal bir aygıtı takıp yeterince iyi kullanabilirsiniz. Ne olursa olsun, istediğiniz zaman tam bir lisans satın alabilir ve programın içinden lisansa yükseltebilirsiniz. Pro veya Ultra Editions’ın daha birçok güzelliği var. Sanal Sabit Disk Sürücüleri, TrueCrypt kapsayıcıları, iSCSI hedefleriyle uğraşmak ve hatta mobil cihazlara bağlanmaktan her şey emrinizde.

Mevcut seçeneklerin ne kadar çeşitli olduğuna şaşıracaksınız. Dürüst olmak gerekirse, oldukça sık satış yaptıkları ve ömür boyu abonelik sundukları göz önüne alındığında, hizmetleri için ödeme yapmaktan dolayı onları suçlayamayız. Program, ücretsiz sürümü için bile iyi, fonksiyonel ve güvenilirdir. 4 Şubat 2009’daki ilk istikrarlı sürümden bu yana ürünlerini 11 yıldan fazla bir süredir geliştirdiler. Sıkı çalışmaları bazı tazminatları hak ediyor. Olumsuzluk söz konusu olduğunda, şikayet edecek çok şey yoktur – Daemon araçlarının olduğu kadar popüler olmasının bir nedeni vardır.

Bazı yorumcular UI hakkında şikayetler vardı, ama dürüst olmak gerekirse, çok iyi organize edilmiş ve gezinmek kolaydır. Görüntü montajı hakkında çok az şey biliyor olsanız bile, menüler bir YouTube öğreticisiyle birkaç dakika içinde yolunuzu bulabilmeniz için yeterince basittir. Daemon Tools popüler bir üründür ve şiddetle tavsiye edilir! PROS Kullanıcı Arayüzü iyi tasarlanmış ve kullanımı kolaydır.

Grand Theft Auto: San Andreas Ücretsiz İndir

Winrar Indir

Youtube Mp3 Indir

Zula Hile

PUBG Mobile PC Hile

Zula Altın Hilesi 2019

Skyrim Indir 

Mafia 1 Indir

Bus Simulator 18 Indir 

Leave a Reply

Your email address will not be published.