Dealer’s Life Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Dealer’s Life Indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

Dealer’s Life, kendi piyon dükkanınızı yönettiğiniz komik bir kralı oyunudur. Sonsuz üretilen ürünleri satın almak ve satmak için sonsuz üretilen müşterilerle pazarlık yapın! Saatlerce eğlenin ve piyon imparatorluğunuzu oluşturmak için tüm müzakere, psikoloji ve yönetim becerilerinizi kullanın! Prosedürel nesil, özel karakterler ve rastgele olaylar sayesinde bir sonraki adımın ne olacağını asla bilemezsiniz! Benzersiz davranışları ve özellikleri olan binlerce benzersiz müşteri: hepsi müzakereler sırasında görünümlerine yansıyan benzersiz psikolojik özelliklerine göre farklı davranırlar.

Insight yeteneğiniz karakterinin yardımıyla, önünüzde kimlerin olduğunu, onlara nasıl davranılacağını, ne zaman itileceğini ve tekliflerini ne zaman kabul etmeniz gerektiğini anlamak size kalmıştır. Daha iyi bir görünüm ve daha iyi bir şehir yerleşimi ile yeni bir piyon dükkanına transfer etmek için yeterli para toplamaya çalışın: günlük müşteri sayınız kesinlikle büyüyecek! Ve daha da fazla müşteri çekmek için efsanevi öğeleri toplayarak envanterinizi eşyalarla dolu tutun! Piyasadaki en iyi tüccar olmak için pazarla savaşın ve Dealer’in Hayatı ile nihai piyon dükkan deneyimini yaşayın!

 • Kaçınılması gereken sahte veya sahte öğelerle (veya istismar!)
 • Her biri kendi kişiliğine ve görünümüne sahip, hepsi prosedürel olarak üretilen sınırsız müşteriler. Kişiliklerini sadece onlara bakarak tanımayı başarabilecek misiniz?
 • Gördüğünüz en teknik olarak en gelişmiş müzakere motoru
 • En akıllı ve en hızlı teklif veren olun ve heyecan verici açık artırmalarda prestijli ürünler satın almak için rakiplerinizi yenin!
 • Karakterinizin becerilerini özelleştirin ve size en uygun oyun stilini bularak, artırmaya karar verdiğiniz şeye bağlı olarak farklı oyunlar oynayın
 • Rehin dükkanınızın özelliklerini yönetin: envanterinizi, şehirdeki konumunuzu, günlük maksimum müşteri sayısını ve daha fazlasını takip edin
 • İşinizde size yardımcı olması için çalışanları işe alın: en iyi uzmanları, restoratörleri, profil uzmanlarını, analistleri, katipleri ve daha fazlasını arayın. Büyük kazanç için satın alın, onarın, tahmin edin ve yeniden satış yapın!
 • Rastgele olaylar, tekrarlanan karakterler ve farklı oyun sonları her oyunu eşsiz bir deneyim haline getirecek!
 • Kült filmler ve video oyunlarından bir sürü mizah ve alıntı

Satıcının Ömrü Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Bayi Hayat bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Dealers.Life.v1.22.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Krupiyenin Yaşam klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Krupiyenin Yaşam Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Krupiyenin Yaşam Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

 Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani yüklemek zorunda değilsiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows XP and up
 • İşlemci:  64bit CPU, 1 Ghz ve üstü
 • Bellek:  1 GB RAM
 • Depolama:  150 MB kullanılabilir alan

 

The Long Dark Indir

Sniper Elite 3 Indir

Raft Indir

Mortal Kombat 9 Indir

Call of Duty Black Ops 2 Indir

Papers Please Indir

Getting Over It Indir

Farming Simulator 15 Indir

Ben Ve Ed Indir

Cuphead Indir

GTA 5 Pc İndir

Efendisi Oyunu indir

Swat 4 Full Türkçe İndir

NBA 2k14 Indir

Battlefield 4 İndir 

Rome Total War İndir

My Friend Pedro İndir

Stronghold Crusader HD İndir

Microsoft Office 2010 Pro Plus SP2 VL Full Türkçe İndir

Download links

Indir

How to install Dealer’s Life Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Dealer’s Life Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.