Delta Force Black Hawk Down Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Delta Force Black Hawk Down Indir - Güncellendi 2022

Oyun Reveiw

Tüketiciler çatışma istiyor. Şiddet ve savaş, kan ve iç organ nehirleri istiyorlar ve bunu tanımlayabilecekleri bir biçimde istiyorlar. Eve, zihne çok yakın bir şey değil, ama onlara çok uzak bir ulusta gerçek bir çatışma yaşatın ve iki dicksli bir köpek kadar mutlular. Şimdi tüm büyük savaşlar hemen hemen ele alındığına göre, yeni çatışmalara olan talep arzı etkili bir şekilde geride bırakıyor ve mücadele durmadan önce filmi ve savaş oyununu alıyor gibi görünüyoruz. Delta Force: Görev Gücü Hançer’in Afgan ortamı. Düşman Hatlarının arkasında, toz Kosova’ya neredeyse hiç yerleşmediğinde sinema ekranlarına çarptı – ABD başkanlarının sadece yeni tüketici ürünlerine iştahı hafifletmek için savaşlara başlaması gerektiği aşamaya geliyor (ve

Tabii ki tüm bunlar bizim oyuncular için iyi bir haber, çünkü bir oda dolusu Naziyi öldürmenin birçok yolu var. Hala kafada bir şeyler çekiyoruz, ancak manzara değişikliği her zaman güzel.

Bu sefer , Novalogic’in uzun soluklu taktik aksiyon serisinin isimsiz kahramanları Delta Force ile iyi arkadaşlarımız Delta Force ile birlikte Somali’deki Mogadişu’ya gidiyoruz  . Söylemeye gerek yok, yaz tatili olmayacak.

Kafa karıştırıcı bir şekilde, Delta Force: Black Hawk Down, filme veya neredeyse aynı adı taşıyan kitaba, hatta Kara Şahin’in düştüğü olaya dayanmıyor (bkz. Kutu: Mogadişu’daki Katliam). Başlangıçta umduğumuz gibi, tüylü çeneli eylem arasındaki uzun zamandır beklenen işbirliği Chuck ‘The Ginger Ninja’ Norris ve Chuck’ın yakalanan Amerikan GI’lerini yasadışı yollardan kurtarmak için Somali’ye geri döndüğü POW kampları. Bunun yerine, oyun 1993 yılında Somali’de meydana gelen olayları, filme sadece görsel referansla içerikle mümkün olduğunca yakın bir şekilde yeniden yaratmanın çok daha mantıklı bir yolunu alıyor. Ve çok daha az kan.

İyi Çocuklar Siyah Giyiyor

Daha da önemlisi, hepsi oldukça iyi görünüyor. Önceki Delta Force oyunları, Chuck Norris’in filmlerinde olduğu gibi, her zaman onları tavsiye edecek bir şeyleri olsa da, asla tam bir sanat eseri değildi. Aslında, genellikle kötü görünüyordu ve sadece bağımlılık yapan çok oyunculu modlarıyla kurtuldular ve mükemmel NovaWorid İnternet sunucularıyla el ele çalıştılar.

Diğer taraftan Black Hawk Down, Land Warrior’dan bu yana ilk önemli Delta Force oyunu görsel olarak çarpıcı bir yazılım parçasıdır.  Birinci / üçüncü şahıs bir atıcıya güç vermeye son derece iyi adapte olan değiştirilmiş bir Comanche 4 motoru üzerine inşa ediliyor  . Ortamlar geniş ve ayrıntılıdır, eylem iç ve dış mekan ayarları arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapar. Karakterler arazide ikna edici bir şekilde hareket eder ve yazılı ve gerçek zamanlı olaylar, savaş meydanındaki kaos yanılsamasını yaratmak için sorunsuz bir şekilde birleşir. Kesinlikle, Kara Savaşçısı’nın sıkıcı günlerinden uzak bir ağlama.

En çarpıcı olanı, seviyelerin çok büyük olması, ticari marka çok oyunculu aksiyonu daha da yüksek seviyelere çıkarmayı vaat ediyor. Ve ekibin, kooperatif oyun, takım ölüm maçı ve zaten herkes için ücretsiz modları ile bazı ciddi çok oyunculu seçenekler üzerinde çalıştığına inanmanız daha iyi.

Daha da iyisi, motorun kıyıcı-sim arka planı, 20 görev boyunca hem havadan hem de kara taşıtlarından oluşan birinci sınıf bir araç eylemi üretecek şekilde ayarlandı. Bunlar, saldırı helikopterleri, humvees ve belki de daha fazlasını içerecek şekilde ayarlandı, ancak oyunu son oynadığımızda hiçbir araç uygulanmadığından, geliştiricilerin bu listede çok genişlediğini görmek zor (Ekim ayında gönderilecek). Çok oyunculu araçların nasıl ekleneceği henüz görülmemiştir, ancak kesinlikle bazı ilginç olasılıklar önermektedir (humve’ler tekniklere karşı, herhangi biri?).

Hakimiyet ve Teslim

Tüm bunların sonucu, Black Hawk Down hala kalbinde bir Delta Force oyunu olsa da, daha önce olduğundan çok daha eksiksiz ve başarılı bir örnek. Sanki bundan şüphe duyuyorsak, oyunun Ekim ayında gelmesini bekleyebileceğimiz çeşitlilik ve karmaşıklık miktarını etkilemek isteyen Novalogic yapımcısı Ed Gwynn ile 20 görevden birkaçını oynadık.

“Delta Gücü ve Ranger’ların Somali’de uğraştığı şeylerden biri, düşmanın büyük bir kısmının sadece silahlarla koşan siviller olmasıydı. Bu adamları vurmak istemediler. Yani bazıları kadın kullanıyorlardı Ve oyunun aksiyon dolu ve hızlı olmasını istediğimiz kadar, bu karmaşıklığın bir kısmını da orada almak istiyoruz “diyor Ed. Kadınları insan kalkanı olarak kullanan düşmanların fikri, Novalogic açısından cesur bir tasarım duruşu olduğunu düşündürüyor, ancak o zamandan beri bu tür cihazların oyunda kullanılmayacağından emin olduk. Yine de düşman Al’a, sadece takip ettikleri dua edebileceğimiz iddialı bir yaklaşımı işaret ediyor.

Ed şöyle açıklıyor: “Biraz akıllı Al için bastırıyoruz. Örneğin, eğer düşmanı şaşırtırsanız, arkadan yaklaşmak ve onları zorla almak demek, silahlarını düşürüp teslim edecekler. Umarım oyuncular, her şeyi öldürmek zorunda değilsiniz, sadece onları endişelendirin. “

Dövüş Veya Uçuş

Oyunun genel hissi, oynadığımız ana seviye ve Ridley Scott’un filminin en düşündüren hakkında daha iyi bir fikir vermek için Mogadişu’nun eteklerinde bir ABD üssünde başlıyor. Seviye yüklenir yüklenmez, tanıdık radyo sohbeti vızıltısı, zorlu askeri otantikliğin bir pnde noktası olduğu Delta Force dünyasına geri döndüğünüzü hatırlatır. Tozlu üs arasında hızlı bir koşudan sonra, bir Black Hawk helikopterine atlayıp Mogadişu’ya bir saldırıya hazırlanmak için uğursuz bir emir verilir. Kısa süre sonra havaya çıkarsınız.

hala gerçek zamanlı olarak ve kumulları şehre doğru yakınlaştırmaya başlayın. Bu aşamada tek bir yanlış hareket, ölümünüzü yuvarladığını görebiliyordu, ama yeterince yakında Mogadişu şehir merkezine yaklaşıyorsunuz, ve bu tür önemsizlikler hakkında endişelenmek için tüfek kapsamınızdan tango almaya çalışmakla çok meşgul. Yolculuğunuz, şehir merkezinde teröristlerin istila ettiği bir binanın üzerinde sona eriyor, bunun üzerine atlayıp yürüyerek devam ediyorsunuz.

Bir seviyeyi tanıtmak için heyecan verici bir yol, biri gibi oyunlardan etkilenir  Herhangi bir Hollywood hesabı olarak Madalya Madalyası ve Ed, tüm oyunun bu etkileyici sinema duygusuyla aşılanacağını garanti ediyor. Bununla birlikte, her görev böyle basit bir kentsel saldırı olmayacak ve diğer seviyeler, çeşitli yakın mesafeler ve uzun menzilli savaş misyonlarının yanı sıra gizli, keskin nişancı ve keşif vaat ediyor.

“Oyuncuyu güvercin deliği yapmak istemiyoruz, onlara seçenekler sunmak istiyoruz.  Rambo adamı olmak ve herkesi vurmak istiyorsanız, deneyebilirsiniz. Ya da gerçekten sinsi olabilirsiniz, belki de hiç kimseyi öldürmeyebilirsiniz. Oyunu oynamak için her zaman birkaç farklı yol vardır. ” Ed, birkaç yerel haydutu kurşunla doldurmak için duraklar. –

“Gerçekçi olarak, birçok oyuncu sadece hareket eden her şeyi vurmak ve sonunda bir stat ekranı almak isteyecek. Çok fazla düşman vurduklarını söylediler. Ama sonra, sınırsız cephaneye sahip olmayacaksın, yani Orada herkesi kazıyorduk, birdenbire, hey. hedefleri bitirmek için yeterli cephanen yok. Biraz dengeleyici bir hareket, ama biz bunu doğru bulduğumuzu düşünüyoruz. “

İşlerin şekillenme şeklini tartışmak için bir nedenimiz yok, ancak Black Hawk Down’ın aşırı iddialı Ekim çıkış tarihini vurması bitirmek için bir sprint olacak. Bu ümit verici bir oyunla, umarım yarım yamuk çıkmaz.

Point Blank Indir

Payday The Heist Indir

Genrales Indir

Genrales Indir

Football Manager 2017 Indir

Generals Zero Hour Indir

Five Night at Freddy’s1 Indir

The Witcher 2 Indir

Roblox Indir

FORZA HORIZON 3 Indir

MAX PAYNE 2 Indir

Geopolitical Simulator 4 Indir

8 Bit Armies Indir

The Elder Scrolls IV Indir

FINAL FANTASY XV Indir 

Portal Knights Indir 

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Indir

MotoGP 2 Indir

LEGO Star Wars Indir 

Download links

Indir

How to install Delta Force Black Hawk Down Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Delta Force Black Hawk Down Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.