Report this app

Description

Microsoft DirectX 11  (DX11), Windows tabanlı bilgisayarları  tam renkli grafikler, video, 3B animasyon ve zengin ses gibi multimedya öğeleri açısından zengin uygulamaları çalıştırmak ve görüntülemek için ideal bir platform  haline getirmek üzere tasarlanmış bir teknoloji grubudur  . Araç, DirectX API’lerini kullanan uygulamalar tarafından erişilebilen tüm teknolojilerdeki birçok yeni özelliğin yanı sıra güvenlik ve performans güncellemelerini içerir.

DirectX İndir

Microsoft DirectX çekirdek Windows® teknolojisi o PC’de sürücüler yüksek hızlı multimedya ve oyun – ® Son Kullanıcı Süre 11’e kadar güncellemelerini ve Direct X önceki sürümlerini içerir.

Direct3D 11  , en son video donanım özelliklerinin yanı sıra mevcut nesil makinelerden yararlanmak için bugün oyununuz tarafından kullanıma hazır. Bu konuşma size API ile hız kazandırır, oluşturucunuzu nasıl çalışır duruma getireceğiniz konusunda ipuçları sunar, temel özelliklere genel bakış sunar ve uygulamanızı nasıl dağıtacağınızı gösterir. Diğer uygulama sunumlarına katılıyorsanız, bu konuşmaya katılmanız şiddetle tavsiye edilir.

O Not  DirectX Runtime  yüklü veya kaldırılamaz nedenle, Windows işletim sisteminin bir parçası olarak dahil edilir ve sıra (Direct3D, DirectInput, DirectSound) Bu paketin bir parçası değildir. Runtime’ın güncellenmesi, en son Service Pack’in yüklenmesi veya Windows PC’nin daha yeni bir sürümünün alınmasıyla gerçekleştirilir.

Microsoft DirectX 11  , Windows 7 ve Server 2008 R2’de bulunmaktadır. Bu sürüm için bağımsız bir güncelleme paketi yoktur. DirectX’i, hizmet paketini yükleyerek ve aşağıda listelenen güncellemeyi güncelleyebilirsiniz. DirectX’i daha da yükseltmek için işletim sisteminizi yükseltmeniz gerekecek.

Program Windows 8, Windows RT ve Windows Server 2012’de bulunmaktadır. Yazılım için bağımsız bir güncelleme paketi yoktur. Bu DirectX sürümünü yalnızca Windows 8, Windows RT ve Windows Server 2012’de Windows Update aracılığıyla yükleyebilirsiniz.

Araç, Windows 8.1, Windows RT 8.1 ve Windows Server 2012 R2’de bulunmaktadır. Uygulama için bağımsız bir güncelleme paketi yoktur. Bu DirectX sürümünü yalnızca Windows 8.1, Windows RT 8.1 ve Windows Server 2012 R2’de Windows Update aracılığıyla yükleyebilirsiniz.

DirectX 11 ve  DirectX 12  , bu Windows sürümlerine dahildir. Güncellemeler Windows Update aracılığıyla sağlanacaktır. DirectX’in bu sürümleri için bağımsız bir paket yoktur.

Microsoft DirectX 11  , kısıtlama olmaksızın bileşenlerden Windows PC (32 bit ve 64 bit) işletim sistemi / platformu için Ücretsiz Yazılım olarak lisanslanmıştır. DirectX11, tüm yazılım kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indir

Download links

Indir

How to install DirectX Indir APK?

1. Tap the downloaded DirectX Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.